VISI MODEĻI

TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA

JAUNĀS PAAUDZES DZINĒJI

Jaunā PEUGEOT RIFTER inovatīvie dzinēji apvieno veiktspēju un pārdomātu patēriņu. Jaunās paaudzes BlueHDi dīzeļdzinēji un PureTech benzīna dzinēji jums piedāvā patīkamāku un unikālu pieredzi.

Jaunajam minivenam RIFTER var būt uzstādīts BlueHDi 100 M5 dzinējs un PureTech 110 S&S M6 dzinējs, kas pieejami arī ļoti zema patēriņa versijā, lai nodrošinātu efektivitāti augstākajā līmenī.

JAUNĀ AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA EAT8

Vienkāršs grozāmais pārslēgs vienmērīgākai braukšanai. Ar jauno 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu EAT8 pārnesumu pārslēgšana notiek vienmērīgi un pilnīgi autonomi, lai vienmēr būtu ieslēgts pareizais pārnesums. Visbeidzot, izmantojot sviras pie stūres, jūs varat pārslēgt pārnesumus manuāli, nezaudējot automātisko funkciju.

VIEGLA UN RĀMA AUTOVADĪŠANA

Un novietošana stāvvietā kļūst par bērnu spēli. Ar dažādajām jaunā PEUGEOT RIFTER manevrēšanas palīgsistēmām jūs gūstat vairāk brīvības un prieka. Atpakaļskata kamera Visiopark 1, jaunākās paaudzes Park Assist un aklo zonu uzraudzība: jūs esat labi aprīkoti jebkuros apstākļos.
Ar PEUGEOT palīgsistēmām jaunais RIFTER jūsu ceļu padara vieglāku un piedāvā lielāku mieru un drošību. Paplašinātā ceļa zīmju atpazīšanas sistēma un ātruma ierobežojuma ieteikumu sistēma, adaptīvā kruīza kontrole ar Stop funkciju, aktīvā joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma, brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma, elektriskā sekundārā bremze u.c. Pieveiciet savus maršrutus ar reti sastopamu nepiespiestību.