VISI MODEĻI

DIZAINS

MODERNA DIZAINA SALONS

RIFTER

Nepārspējams komforts. Iekārtojieties pie jaunā PEUGEOT RIFTER stūres un izbaudiet pielāgoto pozīciju un kvalitatīvos ergonomiskos sēdekļus, kas iepriecinās pat visraženākos pasažierus. Pievienojiet tam neticamu akustisko komfortu, un tas viss ir salons, kas pārtop par īstenu miera ostu.

SĒDEKĻU UN BAGĀŽAS NODALĪJUMA MODULARITĀTE

Minivens, kas pielāgojas visām jūsu vēlmēm. Būdams pieejams ar 5 vai 7 sēdvietām un divām garuma versijām (standarta „Standard“ un garā „Long“), jaunais PEUGEOT RIFTER ir apveltīts ar izcilu pielāgošanās spēju. Priekšējā pasažiera sēdeklis un 2/3–1/3 dalījuma aizmugurējais vienlaidu sēdeklis vai 3 atsevišķi sēdekļi ar sistēmu „Magic Flat“ , 3 rinda ar 2 izņemamiem atsevišķiem sēdekļiem – tā konfigurāciju izvēlaties jūs. Tā bagāžas nodalījums piedāvā iespaidīgu tilpumu no 775 l līdz 3500 l un līdz pat 4000 l garajā 5 vietīgajā „Long“ versijā. Visbeidzot iekraušanu un izkraušanu padara vieglāku atveramais logs, zemais bagāžas nodalījuma slieksnis un līdzenā grīda.

ZÉNITH® JUMTS

Zénith® jumts ar savu elektrisko pārsegu un LED vides apgaismojumu nodrošina vairāk gaismas un piedāvā reālu papildu glabāšanas vietu centrālajā arkā, jumta nodalījumā un arī augšējā papildu nodalījumā automašīnas priekšējā daļā.

NODALĪJUMI


Paveriet sev nodalījumu iespējas. Priekšējo un aizmugurējo durvju paneļi, viduskonsole, nodalījums zem kājām u.c. Jaunajam PEUGEOT RIFTER pieder glabāšanas tilpuma rekords savā kategorijā. Vienmēr vairāk, bagātīgāk un pieejamāk – to ergonomija ir pārdomāta tā, lai uzņemtu ikdienas priekšmetus.