VISI MODEĻI

AUTOVADĪŠANAS PIEREDZE

CEĻĀ UZ JAUNĀM SAJŪTĀM
Ar PEUGEOT i-Cockpit® iepazīstiet veiklāku un instinktīvāku autovadīšanu ar kompakto stūri un tās integrētajiem slēdžiem, mēraparātu paneli acu augstumā un 8’’kapacitatīvo skārienekrānu.
Jaunais PEUGEOT RIFTER jūs aicina piedzīvot unikālu pieredzi.
PIEVIENOTĀ 3D NAVIGĀCIJA
Inovācija pašā salona kodolā. Ar 3D savienoto navigāciju ar balss atpazīšanu un PEUGEOT Connect Nav jums ir piekļuve pakalpojumu kopumam, lai jūsu ceļš būtu vieglāks. Satiksme reāllaikā, stāvvietu pieejamība, degvielas cenas, laika prognoze u.c. Pakalpojumi jums sniedz pilnu pārskatu pār jūsu apkārtējo vidi tieši skārienekrānā.

PASAULE ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Dodiet izvēles vietu savam viedtālrunim. Ar funkciju Mirror Screen jaunajā PEUGEOT RIFTER jūs varat baudīt ar savu viedtālruni saderīgās lietojumprogrammas automašīnas skārienekrānā. Vairs nav nepieciešams vads, jo indukcijas uzlāde nodrošina jūsu viedtālrunim enerģiju pavisam vienkārši.

NOTURĪBA UZ CEĻA

rifter

Būt redzamam visur.
Pakļaujiet ceļu – no visrāmākā līdz visstāvākajam. Jaunajam PEUGEOT RIFTER piemīt PEUGEOT zīmola slavenā noturība uz ceļa un arī pielāgotā ritošā daļa, vadības vieglums un klīrensa paaugstinājums, kas nodrošina visiem ceļa segumiem paredzētas automašīnas spējas. Visbeidzot tā augstā autovadītāja pozīcija ļauj vēl labāk pieradināt ceļu.

GATAVS PIEDZĪVOJAMAM

Uzlabota motorika, lai izrautos no ikdienas.
Ar Advanced Grip Control un tā uzlaboto pretslīdes sistēmu jaunā PEUGEOT RIFTER vadība pielāgojas visām jūsu vajadzībām. Pārslēdziet 5 saķeres režīmus (standarts, sniegs, bezceļš, smiltis, ESP OFF), izmantojot grozāmo pārslēgu, kas atrodas uz viduskonsoles, lai veiksmīgāk izrautos no ikdienas. Un visprasīgākajiem – 4 riteņu piedziņas izvēle. Saglabājiet kontroli pat ekstremālās situācijās. Ar Advanced Grip Control sistēmas HADC funkciju jaunais minivens PEUGEOT RIFTER uztur zemu ātrumu stāvās nogāzēs. Jūs varat turpināt koncentrēties uz stūres vadību un izmantot lielākas drošības, komforta un kontroles sniegtās priekšrocības.