VISI MODEĻI

Rifter

Peugeot Rifter modeļiem tagad piedāvājam vēl nebijušu garantiju – 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma.

 

PEUGEOT RIFTER KATALOGS             PEUGEOT RIFTER AKSESUĀRI

Jaunais PEUGEOT Rifter atklāj spēcīgu un pašpārliecinātu stilu. Tā modernais un tehnoloģiskais interjers ar ievērojamo ietilpību un modularitāti ir aicinājums gūt nepieredzētu dzīves pieredzi.

STILĪGS, PILNĪGI JAUNS SILUETS

STILS GAN PILSĒTAI, GAN BRĪVAI DABAI
Dizains bez kompromisiem. Būdams elegants, spēcīgs, veikls un jaudīgs, jaunais minivens PEUGEOT Rifter ir daudzpusības simbols. Ar savu īso un augsto motora pārsegu un paaugstināto klīrensu tas ir spīdoši aizguvis visiem ceļa segumiem pielāgotas automašīnas kodus. Lukturi ar integrēto raksturīgo apgaismojuma formu un vertikālo radiatora režģi izceļ tā līdzsvaroto, kompakto un dinamisko siluetu.

ATŠĶIRĪGAIS PEUGEOT STILS
Lepni parādīts lielisks mantojums. Ar savu jaunākajiem PEUGEOT modeļiem tipisko priekšējo daļu un raksturīgajām aizmugurējām gaismām jaunais PEUGEOT Rifter apliecina sevi kā jaunu zīmola ikonu. Būdams vēl modernāks, šis minivens pārsteidz ar savu GT Line versiju, kas apvieno stilu un eleganci.

GATAVS DARBĪBAI

PEUGEOT i-COCKPIT®, UZAICINĀJUMS IZBRAUKT
Ar PEUGEOT i-Cockpit® iepazīstiet veiklāku un instinktīvāku autovadīšanu ar kompakto stūri, mēraparātu paneli acu augstumā un lielo 8’’ skārienekrānu. Saglabājiet kontroli uz ceļa, izbaudot priviliģētās pozīcijas un Advanced Grip Control sistēmas sniegtās priekšrocības uzlabotai motorikai.

DZINĒJI, KAS SNIEDZ LIELĀKU BRĪVĪBU
Iepazīstiet patīkamāku braukšanas pieredzi. Ar inovatīvajiem dīzeļdzinējiem un benzīna dzinējiem un jauno 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu EAT8 jaunais minivens PEUGEOT Rifter izceļas ar savu sniegumu kopā ar reālos lietošanas apstākļos pamatotu patēriņu.

GUDRĪBA LAI BŪTU VIEGLĀK

ATJAUTĪGA MODULARITĀTE LIELĀKAM PLAŠUMAM UN VAIRĀK NODALĪJUMIEM

Minivens, kas pielāgojas visām jūsu vēlmēm. Atverams aizmugurējais logs, 5 vai 7 sēdvietas, 3 atsevišķi un nolokāmi aizmugurējie sēdekļi ar Magic Flat funkciju, bagāžas nodalījuma tilpums no 775 līdz 3500 litriem ūdens, Zénith® jumts ar vairākiem nodalījumiem: ar atjautīgo modularitāti jaunajā PEUGEOT Rifter nekad netrūkst vietas un iekraušanu var veikt ātri un efektīvi.

VIEGLA UN RĀMA AUTOVADĪŠANA

 

Inovācija pašā salona kodolā. Ar 3D savienoto navigāciju, Mirror Screen funkciju, PEUGEOT Connect pakalpojumiem, viedtalruņa bezvadu uzlādi ar indukciju jaunajam PEUGEOT Rifter modelim ir paplašināta savienojamība. Un drošākai braukšanai izmantojiet jaunākās paaudzes braukšanas palīgsistēmu priekšrocības.

peugeot rifter

FOTOATTĒLU GALERIJA

PEUGEOT RIFTER 4×4 CONCEPT

peugeot-rifter4x4

PEUGEOT RIFTER 4×4 CONCEPT modelis ir aprīkots ar iebūvētu transmisiju, ko izstrādājis viens no zīmola ilgstošajiem partneriem un pazīstams 4 riteņu piedziņas uzstādīšanas un noņemšanas speciālists – DANGEL. PEUGEOT RIFTER 4×4 CONCEPT modeļa klīrenss ir paaugstināts par 80 milimetriem, ļaujot pārvarēt vairumu šķēršļu.

4×4 transmisiju nodrošina viskozais savienotājmehānisms, kas tik ieslēgts, izmantojot viegli aizsniedzamu pārslēgu uz infopaneļa pa labi no pārnesumu roktura. Ir pieejami trīs braukšanas režīmi:

2RM režīms: priekšpiedziņa ikdienas braukšanai;
4RM režīms: transmisija veic jaudas pārnesi uz aizmugurējiem riteņiem, ja ir zudusi vilce;
Bloķēšanas režīms: nobloķē aizmugurējo asi un ir izstrādāts ekstremālām bezceļa un šķērsenisko asu situācijām.