VISI MODEĻI

Rifter

Jaunais PEUGEOT Rifter ar izteiksmīgu un robustu stilu, plašu un tehnoloģisku interjera gaisotni ļauj atklāt daudzās e-mobilitātes priekšrocības, pateicoties jaunajam 100% elektriskajam dzinējam.

PRIEKŠROCĪBAS

MOTORISATION ÉLECTRIQUE

280 kilomètres
autonomija (pēc WLTP))
0 g
CO2 emisiju
30 min
80% autonomijas atgūšana
Jauna braukšanas pieredze
100% elektriska braukšana sniedz jaunas sajūtas:
• vienmērīga braukšana bez vibrācijām
• tūlītējs paātrinājums, pateicoties uzreiz pieejamam dzinēja griezes momentam
• klusa dzinēja darbība
Ietaupiet naudu
Zemākas izmaksas:
• enerģijas izmaksas ir zemākas nekā degvielai
• zemas lietošanas izmaksas, pateicoties retākām apkopes reizēm
• izmantojot ECO režīmu, optimizēsiet akumulatora autonomiju
Vienkārša lietošana

DIZAINS

Atšķirīgs peugeot stils


Jaunais 100% elektriskais PEUGEOT RIFTER, kas ir tikpat ērti vadāms pilsētā, cik efektīvs uz lielceļa, visās tā versijās ir saglabājis savas visurgājēja prasmes. Pilsētā tas var brīvi pārvietoties arī ierobežotas satiksmes zonās

Spēcīgs raksturs

Jauno PEUGEOT RIFTER var atpazīt pēc tā proporcionālās un elegantās virsbūves, kas aizmugurē ir parakstīta ar atšķirīgo “Rifter” monogrammu. Uzlādes lūka atrodas kreisajā aizmugurējā spārnā.

Jaunais PEUGEOT RIFTER ir saglabājis izturīgā, kompaktā un stilīgā RIFTER dizainu. Augstais un īsais motora pārsegs pārkaras pār vertikālo radiatora resti, un tā līnijas harmoniskās proporcijas pasvītro garenbāze, kas ir atbilstoša tā garumam.

Jumta reliņi, palielināts klīrenss un 17” riteņi, kā arī priekšējie, aizmugurējie un sānu aizsargi uzsver RIFTER stilu, radot estētisku izskatu, neaizmirstot arī par praktiskumu un drošību.

Peugeot i-cockpit® pilnīga e-volūcija

PEUGEOT i-Cockpit® tehnoloģiski attīstījies ar diviem jauniem mērinstrumentu paneļiem, lai sniegtu Jums informāciju apkopotā veidā, kas nepieciešama 100% elektriskās automašīnas pareizai pārvaldībai. Jau standartā pieejamais analogais mērinstrumentu panelis ir piemērots elektriskās automašīnas pārvaldībai un ir aprīkots ar:

  • jaudas mērītāju, lai attēlotu patēriņa līmeni (ECO – enerģijas optimizācija vai POWER – maksimāli iespējamā jauda) vai enerģijas atgūšanas (CHARGE) līmeni;
  • apsildes un gaisa kondicionēšanas sistēmu patēriņa mērītāju;
  • akumulatora uzlādes līmeņa mērītāju;
  • krāsu matricu, lai vizualizētu enerģijas plūsmu, pārraudzītu uzlādes procesu (pašreizējo vai atlikto), borta datora informāciju un autonomiju.
Kā papildaprīkojumu jūs varat iegūt 100% digitālu mērinstrumentu paneli ar integrētu 10” augstas izšķirtspējas digitālu displeju. Tas ir jaunums šajā segmentā. Informācijas attēlošanu varat konfigurēt un pielāgot pēc savām vēlmēm. Mērinstrumentu panelim ir vairāki displeja režīmi, kuriem var piekļūt izmantojot uz stūres izvietotās vadības ierīces, ļaujot jums konfigurēt PEUGEOT i-Cockpit®. Piemēram, pārskatiet navigācijas informāciju, enerģijas plūsmu, vadītāja palīgsistēmas u.c.

10” lielais skārienekrāns kopā ar balsi vadāmu navigācijas sistēmu, kas saistīta ar pieejamiem pakalpojumiem, tādiem kā TomTom Services, sniedz informāciju par reāllaika satiksmi, maršrutā esošajām bīstamajām zonām un atsevišķu izvēlni “Enerģija”, kas nodrošina piekļuvi:

  • enerģijas plūsmas pārskatam;
  • patēriņa statistikai;
  • pieeju atliktās uzlādes un salona termiskās sagatavošanas iestatīšanai.

Pateicoties Mirror Screen, viedtālruņa lietotnes tiek rādītas centrālajā ekrānā.

Ar jaunās automātiskās pārnesumkārbas vadības pogu “e-Toggle” varat piekļūt stāvēšanas, atpakaļgaitas, neitrālajam un braukšanas režīmam. Centrālajā konsolē režīma “Bremzēšana” aktivizēšana ļauj atjaunot enerģiju, automašīnai bremzējot vai samazinot ātrumu. Izmantojot braukšanas režīmu pārslēgu, varat izvēlēties starp 3 režīmiem: Eco, Normal vai Power. Jaunais PEUGEOT RIFTER, īpaši domājot par praktiskumu, ir aprīkots ar elektrisko stāvbremzi. Priekšpusē izvietots nodalījums viedtālruņa viedtālruņu bezvadu uzlādi.

MODULARITĀTE

Domājot par ērtībām


Jaunais RIFTER ir pieejams 5 vai 7 sēdvietu un divās garumu versijās: standarta (4,40 m) vai pagarinātajā (4,75 m) atkarībā no jūsu izvēlētā pielietojuma. Bagāžnieka ietilpību varat pielāgot līdz pat apjomam 4000 l.

100% ELEKTRISKAS TEHNOLOĢIJAS

Gatavs pilnīgai elektriskai darbībai

Elektrodzinējs
Dzinēja jauda 100 kW (136 ZS) un 260 Nm griezes moments, kas pieejams jau no 0 km/h, garantē jums gan dinamisku, gan mierīgu braukšanu
Augstas veiktspējas akumulators
Elektriskais minivens PEUGEOT Rifter ir aprīkots ar augstsprieguma akumulatoru, kā jauda ir 50 kWh un autonomija ir 280 km WLTP. Tas ir izvietots pārdomāti, lai nemazinātu ne salona telpu, ne iespējamo kravas telpas tilpumu.Akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.

AUTONOMIJA UN UZLĀDE

PEUGEOT Rifter akumulatora darbības laiks ļauj tam nobraukt līdz 280 km saskaņā ar pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu pārbaudes procedūras (WLTP – Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedurei) protokolu, kas lietotājiem sniedz precīzu un reālu skatu uz automašīnu autonomiju, pamatojoties uz faktisko to lietojumu.

BRAUKŠANAS ĀTRUMS
Pie pastāvīga braukšanas ātruma 130km/h 100% elektriskā automašīnas autonomija samazināts uz pusi, salīdzinot ar WLTP.
TEMPERATŪRA
Autonomija vasarā un ziemā var atšķirties līdz pat 35%. Automašīnas termiskā sagatavošana automašīnai esot vēl pievienotai pie elektrotīkla ir viens no ieteikumiem autonomijas saglabāšanai.
VADĪŠANAS STILS
Braukšanai ieteicams izmantot ECO režīmu – vienmērīgs paātrinājums un rekuperācijas bremzēšanas izmantošana var ietaupīt līdz pat 15% no enerģijas.
PĀRVADĀJAMĀ KRAVA
Autonomiju ietekmē gan pasažieru skaits, gan pārvadājamā krava.

Vienkārši un ātri uzlādes risinājumi

Ir pieejami vairāki uzlādes risinājumi, kas palīdzēs jums maksimāli izmantot jaunā PEUGEOT Rifter 280 km (WLTP) autonomiju.

Jums ir pieejami divu veidu lādētāji, kas derēs jebkādam uzlādes risinājumiem (vienfāzes 7,4 kW lādētājs pieejams standartaprīkojumā un trīsfāzu 11 kW lādētājs kā papildaprīkojums.

UZLĀDE MĀJĀS UN DARBA VIETĀ
Jauno elektrisko minivenu PEUGEOT Rifter varat uzlādēt, izmantojot standarta uzlādes vadu (pieejams kā standarta aprīkojums) parastajā kontaktligzdā vai ar pielāgotu Green’up kontaktligzdu (kabelis pieejams kā papildaprīkojums), tādējādi samazinot uzlādes laiku līdz 15 stundām.
Varat veikt sava ëlektriskā PEUGEOT Rifter uzlādi arī ātrāk, izmantojot WallBox, kur uzlādes laiks no 0% līdz 100% ir 7,5* stundas ar vienfāzes WallBox 7,4 kW.
PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJAS
Akumulatora termiskā regulēšana ļauj izmantot 100 kW lādētājus un iegūt 80% no uzlādes 30 minūtēs. Visā Eiropā ir pieejams plašs 220 000 publisko uzlādes staciju tīkls.

BRAUKŠANAS REŽĪMI

Optimizējiet savu autonomiju

3 BRAUKŠANAS REŽĪMI
Jaunā Rifter ofrece 3 braukšanas režīmi:
• Eco (60 kW, 180 Nm): vislabākais kompromiss starp autonomiju un dinamiku;
• Normal (80 kW, 210 Nm): enerģijas patēriņa optimizēšanai;
• Power (100 kW, 260 Nm): enerģijas novirzīšanai galvenokārt jaudas un griezes momenta palielināšanai.
BREMZĒŠANAS REŽĪMI
Pateicoties bremzēšanas enerģijas rekuperācijai, pieejami divi dzinēja bremzēšanas līmeņi, kam pateicoties automašīnas braukšanas ātruma palēnināšanās un bremzēšanas fāzēs tiek nodrošināta akumulatora uzlāde:
• mērens bremzēšanas režīms (pēc noklusējuma iestatītais režīms), kas pēc sajūtām būs līdzīgs kā iekšdedzes dzinēja automašīnām;
• palielināts bremzēšanas režīms (pieejams nospiežot pogu “B” pārnesumkārbas vadības ierīcē), kā rezultātā tiek panākts lielāks palēninājums, atlaižot gāzes pedāli.

MYPEUGEOT®

Palieciet savienoti ar savu automašīnu

Pārlūkojiet jums personalizētus pakalpojumus, izmantojot bezmaksas lietotni MyPeugeot:
• pārskatiet savas automašīnas datus (informācija par braucieniem, atrašanās vieta)
• ātri un ērti piekļūstiet klientu servisa atbalstam un palīdzībai
• sekojiet līdzi tehniskās apkopes grafikam
• pārvaldiet akumulatora uzlādes procesu un salona termiskās sagatavošanu