VISI MODEĻI

Rifter

PEUGEOT Rifter atklāj spēcīgu un pašpārliecinātu stilu. Tā modernais un tehnoloģiskais interjers ar ievērojamo ietilpību un modularitāti ir aicinājums gūt nepieredzētu dzīves pieredzi.

DIZAINS
STILS GAN PILSĒTAI, GAN BRĪVAI DABAI

 

Dizains bez kompromisiem. Būdams elegants, spēcīgs, veikls un jaudīgs, minivens PEUGEOT Rifter ir daudzpusības simbols. Ar savu īso un augsto motora pārsegu un paaugstināto klīrensu tas ir spīdoši aizguvis visiem ceļa segumiem pielāgotas automašīnas kodus. Lukturi ar integrēto raksturīgo apgaismojuma formu un vertikālo radiatora režģi izceļ tā līdzsvaroto, kompakto un dinamisko siluetu.
Lepni parādīts lielisks mantojums. Ar savu jaunākajiem PEUGEOT modeļiem tipisko priekšējo daļu un raksturīgajām aizmugurējām gaismām PEUGEOT Rifter apliecina sevi kā jaunu zīmola ikonu.
Priekšējās gaismas
Lukturi ar integrēto raksturīgo DRL LED apgaismojuma formu un vertikālo radiatora režģi izceļ tā līdzsvaroto, kompakto un dinamisko siluetu.
Pārliecinoša personība
Ar savu izsmalcināto siluetu un rūpīgajām līnijām PEUGEOT RIFTER nepaliek nepamanīts. Pelēkā alumīnija pamatne, 16’’ dimanta efekta alumīnija diski, jumta stieņi, spārnu paplatinātāji un melni sānu aizsargi pastiprina RIFTER ievērojamo stilu.
Parādiet lauvas ķetnu
Daudz kas vairāk nekā vienkārši ķetna. Ar krāšņo aizmugurējo gaismu raksturīgo 3 nagu formas apgaismojumu PEUGEOT RIFTER sevi apliecina kā jauna zīmola ikona. Tā izvēles aprīkojumā pieejamais sakabes āķis piedāvā vēl vairāk brīvības, bet 2 bīdāmās sānu durvis ar paplatināto piekļuvi un tonētie nolaižamiei log jums atver durvis uz interjeru, kurā neapšaubāmi nav nekā slēpjama.

VADĪTĀJA VIETA
GATAVS DARBĪBAI

PEUGEOT i-Cockpit®, uzaicinājums izbraukt
Ar PEUGEOT i-Cockpit® iepazīstiet veiklāku un instinktīvāku autovadīšanu ar kompakto stūri, mēraparātu paneli acu augstumā un lielo 8’’ skārienekrānu.

SALONA KOMFORTS
Nepārspējams komforts. Iekārtojieties pie PEUGEOT RIFTER stūres un izbaudiet pielāgoto pozīciju un kvalitatīvos ergonomiskos sēdekļus, kas iepriecinās pat visraženākos pasažierus. Pievienojiet tam neticamu akustisko komfortu, un tas viss ir salons, kas pārtop par īstenu miera ostu.
SAVIENOJAMĪBA
Inovācija pašā salona kodolā. Ar 3D savienoto navigāciju, Mirror Screen funkciju, Peugeot Connect pakalpojumiem, viedtālruņa bezvadu uzlādi ar indukciju PEUGEOT Rifter modelim ir paplašināta savienojamība.
ZÉNITH® JUMTS
Zénith® jumts ar savu elektrisko pārsegu un LED vides apgaismojumu nodrošina vairāk gaismas un piedāvā reālu papildu glabāšanas vietu centrālajā arkā, jumta nodalījumā un arī augšējā papildu nodalījumā automašīnas priekšējā daļā.

 

SĒDEKĻU UN BAGĀŽAS NODALĪJUMA MODULARITĀTE
Minivens, kas pielāgojas visām jūsu vēlmēm. Būdams pieejams ar 5 vai 7 sēdvietām un divām garuma versijām (standarta „Standard“ un garā „Long“), PEUGEOT RIFTER ir apveltīts ar izcilu pielāgošanās spēju. Priekšējā pasažiera sēdeklis un 2/3–1/3 dalījuma aizmugurējais vienlaidu sēdeklis vai 3 atsevišķi sēdekļi ar sistēmu „Magic Flat“ 3 rinda ar 2 izņemamiem atsevišķiem sēdekļiem – tā konfigurāciju izvēlaties jūs. Tā bagāžas nodalījums piedāvā iespaidīgu tilpumu no 775 l līdz 3500 l un līdz pat 4000 l garajā 5 vietīgajā „Long“ versijā. Visbeidzot iekraušanu un izkraušanu padara vieglāku atveramais logs, zemais bagāžas nodalījuma slieksnis un līdzenā grīda.
NODALĪJUMI
Paveriet sev nodalījumu iespējas. Priekšējo un aizmugurējo durvju paneļi, viduskonsole, nodalījums zem kājām u.c. PEUGEOT RIFTER pieder glabāšanas tilpuma rekords savā kategorijā. Vienmēr vairāk, bagātīgāk un pieejamāk – to ergonomija ir pārdomāta tā, lai uzņemtu ikdienas priekšmetus.

DZINĒJI
DZINĒJI AR LIELĀKU RĪCĪBAS BRĪVĪBU

 

Inovatīvie PEUGEOT RIFTER dzinēji izceļas ar izcilu veiktspēju un degvielas ekonomiju. Jaunās paaudzes BlueHDi dzinēji nodrošina paaugstinātu braukšanas komfortu.
PEUGEOT RIFTER var būt pieejamas šādas dzinēju versijas:
BlueHDi 100 ZS ar 5-pakāpju manuālo pārnesumkārbu (BVM5);
BlueHDi 130 ZS ar 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu (BVM6) vai 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu (EAT8).
Vienkāršs grozāmais pārslēgs vienmērīgākai braukšanai. Ar 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu EAT8 pārnesumu pārslēgšana notiek vienmērīgi un pilnīgi autonomi, lai vienmēr būtu ieslēgts pareizais pārnesums. Visbeidzot, izmantojot sviras pie stūres, jūs varat pārslēgt pārnesumus manuāli, nezaudējot automātisko funkciju.
100% elektrisks dzinējs
Jaunais PEUGEOT e-Rifter vienlaikus ir viegli vadāms gan pilsētā, gan drošs un jaudīgs uz lielceļa. Tas ir aprīkots ar 100 kW (136 ZS) elektromotoru.Šis dzinējs nodrošina tūlītēju paātrinājumu, pateicoties 260 Nm griezes momentam. Pie jaunā PEUGEOT e-Rifter stūres jūs izbaudīsiet vienmērīgu, dinamisku un klusui braukšanu.

TEHNOLOĢIJA
VIEGLA UN RĀMA AUTOVADĪŠANA

Būt redzamam visur. Pakļaujiet ceļu – no visrāmākā līdz visstāvākajam. PEUGEOT RIFTER ir daudz tehnoloģisko iekārtu un braukšanas palīgsistēmu, lai palielinātu jūsu drošību un padarītu jūsu dzīvi vieglāku.

MANEVRĒŠANAS PALĪGSISTĒMAS
Un novietošana stāvvietā kļūst par bērnu spēli. Ar dažādajām PEUGEOT RIFTER manevrēšanas palīgsistēmām jūs gūstat vairāk brīvības un prieka. Atpakaļskata kamera Visiopark 1 , jaunākās paaudzes Park Assist un aklo zonu uzraudzība: jūs esat labi aprīkoti jebkuros apstākļos.
AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS
Ar PEUGEOT palīgsistēmām RIFTER jūsu ceļu padara vieglāku un piedāvā lielāku mieru un drošību. Paplašinātā ceļa zīmju atpazīšanas sistēma un ātruma ierobežojuma ieteikumu sistēma, adaptīvā kruīza kontrole ar Stop funkciju, aktīvā joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma, brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma, elektriskā sekundārā bremze. Pieveiciet savus maršrutus ar reti sastopamu vieglumu.

MYPEUGEOT®
SAGLABĀJIET SAVIENOJUMU AR SAVU AUTOMAŠĪNU

Izmantojiet personalizētus un ar jūsu kontu sinhronizētus pakalpojumus reāllaikā, izmantojot bezmaksas lietojumprogrammu My Peugeot® :

  • Sekojiet savas automašīnas stāvokļiem (braukšanas dati, atrašanās vieta).
  • Piekļūstiet palīdzībai viegli un ātri.
  • Pārvaldiet savas automašīnas apkopes darbības un pakalpojumus.