VISI MODEĻI

ĀRĒJAIS DIZAINS

traveller

SPĒCĪGS DIZAINS

Komfortablais un jautrais PEUGEOT Traveller minivens zina, kā radīt savu preču zīmi. Ar savu jauno vertikālo režģi, raksturīgo LED gaismu formu un ksenona priekšējiem lukturiem, kas iestrādāti automašīnas virsbūvē, PEUGEOT Traveller modeļa pārliecinošais dizains izstaro spēku un eleganci.

FLEKSIBLS, LAI ATBILSTU JŪSU VAJADZĪBĀM

peugeot_traveller_KÕRGUS

PEUGEOT Traveller minivens ir pieejams ar 3 garumiem. Katrā no mūsu plašajiem modeļiem var ērti ceļot astoņi pasažieri.
Ar samazināto 1,90 m augstumu Jūs varat viegli iebraukt daudzstāvu un pazemes autostāvvietās pārpildītos tirdzniecības centros un tūristu vietās.

VIEGLA PIEKĻUVE AUTOMAŠĪNAI

Ar brīvroku bīdāmo sānu durvju funkciju Jūs varat viegli atvērt un aizvērt PEUGEOT Traveller modeļa durvis, pat ja Jums ir aizņemtas rokas. Šī unikālā tehnoloģija aizslēdz un atver bīdāmās sānu durvis, Jums vienkārši pakustinot kāju zem automašīnas aizmugures bufera. Viss, kas Jums ir nepieciešams – elektroniskā atslēga kopā ar Jums.
Aizmugures vējstikls ērti atveras, lai Jūs varētu piekļūt bagāžas nodalījumam, ja šaurā stāvvietā apakšējā vāka atvēršana nav iespējama.

BRĪVĪBAS SAJŪTA

PEUGEOT Traveller minivens ir aprīkots ar jaunās paaudzes Grip Control® tehnoloģiju, kas uzlabo stabilitāti, izmantojot vilces kontroles sistēmu. Pagriežot ciparnīcu uz infopaneļa, Jūs varat atlasīt segumam piemērotāko saķeres pakāpi, izvēloties no turpmāk minētajiem režīmiem. Snow (sniegs), Off-Road (bezceļš), Sand (smiltis), Standard ESP (standarta ESP) un Off (izslēgts). Tagad Jūs varat atslābināties un izbaudīt savu braucienu, zinot, ka Jums vienmēr būs pilna kontrole pār Jūsu automašīnu.