VISI MODEĻI

SALONA DIZAINS

traveller

VADĪTĀJA KOMFORTS

peugeot_traveller_mugavus

Salonā kompaktais PEUGEOT Traveller minivens ir paredzēts vadītāja komfortam. Ar vienu soli var piekļūt paaugstinātajai sēdvietai, kas paceļas virs ceļa un piedāvā sedana stila braukšanas pozīciju. Ieņemiet vietu: kabīnē ir vienkāršs un moderns dizains ar elegantiem materiāliem un inovatīvu aprīkojumu.

LIELĀKA MODULARITĀTE UN LIELĀKA FLEKSIBILITĀTE

peugeot-travel-12
peugeot-travel-12
PEUGEOT Traveller modelis ir pieejams ar 5, 7 un 8 sēdvietu konfigurāciju visos 3 garumos. Tas ir izstrādāts, lai atbilstu visām Jūsu prasībām. Otro un trešo rindu veido atdalīti sēdekļi 2/3 – 1/3, kur 2 sekcijas ir pilnībā atsevišķas un tās var bīdīt atpakaļ un uz priekšu pa sliedēm. Tas nozīmē, ka aizmugures telpa ir fleksibla un praktiska. Lielākai daudzpusībai sēdekļi ir ne tikai bīdāmi, bet arī izņemami.

Visbeidzot Peugeot Traveller minivenā Jūs varat nolocīt priekšējā pasažiera sēdekli, lai pārvadātu līdz pat 3,5 m garus priekšmetus.

IERAUDZĪT PLAŠĀKU SKATĪJUMU

peugeot_traveller_11
Divi slēpti stikla jumta paneļi, kurus var pārsegt un atsegt atsevišķi, pasažieru nodalījumā ļauj iekļūt lielam daudzumam dabisks gaismas un piedāvā panorāmas skatu uz debesīm.

Daudzfunkcionālais jumts ietver LED noskaņas apgaismojumu, bet atsevišķs lasīšanas apgaismojums nodrošina, ka katrs pasažieris ceļo komfortabli. Lielākai greznībai Peugeot Traveller minivenam ir atsevišķi gaisa ventilatori un liega gaisa kondicionēšana aizmugures sēdekļiem, kas pašreiz tirgū ir ekskluzīva funkcija.

UZLABOTI CEĻOŠANAS APSTĀKĻI

peugeot_traveller_layout96
peugeot_traveller_galerie
peugeot_traveller_galerie
Ceļošanai kopā ar ģimeni vai draugiem spogulis bērnu uzraudzībai, paplātes galdi pirmās sēdekļu rindas aizmugurē, saules aizsargi otrajā sēdekļu rindā, kā arī bagāžas plaukts, ir pieejams standarta aprīkojumā.

MAKSIMĀLI PALIELINĀTS KRAVAS TILPUMS

peugeot_traveller_galerie-17
peugeot_traveller_galerie-17
PEUGEOT Traveller minivens der visām Jūsu kravām. Vienkārši nolokiet trešo sēdekļu rindu un izbaudiet 1350 litru bagāžas nodalījuma telpas. Ja izņemat trešās rindas sēdekļus pilnībā, bagāžas nodalījuma tilpums palielinās līdz 1978 litriem, un Jūs varat izņemt arī otrās rindas sēdekļus, lai iegūtu neticamus 3397 litrus bagāžas nodalījuma tilpuma.

Visbeidzot, nolokot priekšējā pasažiera sēdekli, Peugeot Traveller minivens var pārvadāt līdz pat 3,5 m garus priekšmetus.