VISI MODEĻI

E-Traveller

Jaunais PEUGEOT e-Traveller elektriskais minivens ir aicinājums doties ceļā priekam un atpūtai. Izbaudiet rāmas braukšanas pieredzi, pateicoties jaunajam 100% elektriskajam dzinējam.

PRIEKŠROCĪBAS
ELEKTRISKAIS DZINĒJS

Līdz 330 kilometru
autonomijas (WLTP)
Atjaunota braukšana100 % elektriskā braukšana nodrošina jaunas sajūtas:
 • Plūstoša braukšana bez uzrāvieniem
 • Acīmredzams paātrinājums, pateicoties tūlītējam dzinēja griezes momentam
 • Kluss motors
0 grami
CO2 emisiju
Īstenoti ietaupījumiIetaupiet, izmantojot:
 • Zemākas enerģētiskās izmaksas nekā degvielai
 • Zemas lietošanas izmaksas, pateicoties samazinātajai apkopei
 • ECO režīma izmantošana, kas optimizē akumulatora autonomijas laiku
30 minūtes
lai atgūtu 80% autonomijas
Vienkārša lietošana
 • Vienkāršojiet savu dzīvi ar ātru, intuitīvu uzlādi. Izmantojot Free2Move Services pakalpojumu ChargeMyCar, atrodiet uzlādes punktu jebkurā laikā vietā, kur atrodaties
 • Izmantojot MyPeugeot lietojumprogrammu, attālināti pārvaldiet uzlādi, priekšuzsildīšanu un citas funkcijas
 • Ja nepieciešama lielāka autonomija, iznomājiet termisko transportlīdzekli par izdevīgu cenu ar Mobility Pass

DIZAINS
Next Gen travel car by PEUGEOT


Ar savu moderno priekšpusi jaunais 100% elektriskais PEUGEOT e-Traveler liecina par elegantu dizainu un pārliecinošu personību.
PEUGEOT e-Traveller klāsts ir pielāgojams jūsu vēlmēm, pateicoties 3 pieejamiem garumiem (kompaktais, standarta un garais) un modulitātei, lai pārvadātu lielu skaitu cilvēku (no 5 līdz 8 sēdvietām), un bagāžas nodalījuma tilpumam līdz 1500l ar 8 cilvēkiem salonā vai līdz 3000l ar 5 cilvēkiem salonā.

SPĒCĪGS RAKSTURS
Īpašā radiatora reste, ko rotā Dihroiska Lauva, skaidri norāda piederību zīmola jaunākajiem elektriskajiem modeļiem. Elektriskā lūka ir izvietota priekšpusē vadītāja pusē ērtai uzlādēšanai.
Atšķirīgā “e-Traveller” monogramma rotā transportlīdzekļa aizmuguri, kur arī atrodas dihroiskā lauva ar zaļu un zilu atstarojumu. Ļoti veiklo e-Traveller viegli pārvietot un novietot stāvvietā, ar to var iebraukt vietās ar ierobežotu satiksmi. Tā augstums ir ierobežots līdz 1,90 m, un ar to var iebraukt slēgta tipa autostāvvietās.

LIELS VADĪŠANAS KOMFORTS
Jaunais īpašais mērinstrumentu panelis ar PEUGEOT e-Traveller vadītāja vietas 3,5” krāsu matricu reālā laikā parāda būtisku uz braukšanu attiecināmu informāciju, piemēram, autonomiju un jaudas mērītāju (Charge/Eco/Power).
Lielajā skārienekrānā ar saīsnes palīdzību var viegli piekļūt visam elektriskajam piedāvājumam, un jūs varat skaidri vizualizēt elektriskās plūsmas. “e-Toggle” taustiņš nodrošina tūlītēju piekļuvi elektriski vadāmas automātiskās pārnesumkārbas vadības ierīcēm, turklāt varat arī izvēlēties 3 braukšanas režīmus, proti, ECO, NORMAL un POWER Sērijveidā pieejamās elektriskās stāvbremzes darbība ir automātiska, un tāpēc to ir ļoti viegli izmantot.

100% ELEKTRISKA TEHNOLOĢIJA
Next Gen efficiency

Elektriskais motors
100 kW (136 ZS) jaudīgais motors nodrošina tūlītēju paātrinājumu, pateicoties tūlītējam motora griezes momentam 260 Nm Power režīmā, kā arī vienmērīgu, dinamisku un klusu braucienu.
Divkāršs augstas veiktspējas akumulatoru piedāvājums
Lai saglabātu vietu salonā un kravas tilpumu, PEUGEOT e-Traveller elektriskajā komerctransportā ir atjautīgi iebūvēts augstsprieguma akumulators ar 50 kWh jaudu, kas nodrošina autonomiju līdz 230 km WLTP ,vai 75 kWh, piedāvājot autonomiju līdz 330 km WLTP.
Akumulatora garantija ir 8 gadi, 160 000 km uz 70 % no tā lādiņa kapacitātes.

AUTONOMIJA UN UZLĀDE

PEUGEOT e-Traveller akumulatora darbības laiks ļauj jums nobraukt līdz 330 km saskaņā ar WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures) sertifikācijas protokolu. WLTP protokols lietotājiem sniedz precīzāku un reālistiskāku skatu uz autonomijas vērtībām atbilstoši transportlīdzekļa faktiskajai lietošanai.

KĀDI FAKTORI IETEKMĒ AUTONOMIJU?

ĀTRUMS
Ar vienmērīgu ātrumu 130 km/h 100% elektriskā transportlīdzekļa autonomija samazinās uz pusi, salīdzinot ar WLTP apstiprinātu transportlīdzekļu autonomiju.
VADĪŠANAS STILS
Ekoloģiskajai braukšanai ir vēl lielāka ietekme ar elektrisko transportlīdzekli: elastīgs paātrinājums un reģeneratīvā bremzēšana var ietaupīt līdz 15% autonomijas.
TEMPERATŪRA
Atšķirība starp autonomiju pavasarī un ziemā var atšķirties līdz 35%. Transportlīdzekļa priekšuzsildīšana, kad tas ir pievienots elektrotīklam, ir viens no efektīvākajiem līdzekļiem, lai palielinātu autonomiju un ierobežotu apsildes vai klimata kontroles ietekmi.

VIENKĀRŠI UN ĀTRI UZLĀDES RISINĀJUMI

Lai pilnībā izmantotu jaunā PEUGEOT e-Traveller SUV 330 km WLTP autonomijas priekšrocības, jums ir pieejami vairāki uzlādes risinājumi.
Pieejami divu veidu iebūvēti lādētāji, kas atbilst visām klientu vajadzībām un uzlādes risinājumiem, 7,4 kW vienfāzes lādētājs standarta aprīkojumā un 11 kW trīsfāžu lādētājs pēc izvēles.

Uzlādējiet mājās un darba vietā
Ar standarta kabeli, kas piegādāts kopā ar transportlīdzekli, PEUGEOT e-Traveller var uzlādēt no standarta sadzīves kontaktligzdas. Jūs varat arī uzlādēt ar pastiprinātu kontaktligzdu (Green’Up tips), kas samazina uzlādes laiku līdz 15 stundām, pateicoties īpašam kabelim, kas pieejams kā papildaprīkojums.

Pateicoties Wall Box, jūs varat arī ātrāk un drošāk uzlādēt elektrisko PEUGEOT e-Traveller minivenu: pilnu uzlādes laiku var samazināt līdz 7 stundām 30 minūtēm, lietojot 7,4kW vienfāzes Wall box.

Peugeot kā partneri ir izvēlējies Zeborne, kurš jums piedāvās piemērotu risinājumu uzlādes stacijas uzstādīšanai jūsu mājās Patiešām, Wall Box ir drošākais un ātrākais uzlādēšanas līdzeklis.

Uzlāde publiskos termināļos
Akumulatora termiskā regulēšana ļauj izmantot 100 kW lādētājus un sasniegt 80 % lādiņa 30 minūtēs. Visā Eiropā ir pieejams plašs vairāk nekā 185 000 publisku uzlādes punktu tīkls.Peugeot piedāvā abonēt Free2Move pakalpojumus, izmantojot mobilo lietojumprogrammu, atvieglojot piekļuvi plašajam publisko uzlādes staciju tīklam Eiropā.Izmantojot ChargeMyCar ar Free2Move Services un papildināšanas karti, pievienojieties tīklam, kurā ir vairāk nekā 140 000 termināļu Eiropā.
BRAUKŠANAS REŽĪMI
Jaunais e-Traveller piedāvā 3 braukšanas režīmus:
 • Eco: autonomijas optimizācija, regulējot dažus parametrus,
 • Normal: optimāls komforts ikdienas lietošanai,
 • Power: Veiktspējas optimizēšana, pārvadājot smagas kravas
BREMZĒŠANAS REŽĪMI
Pateicoties “Brake” režīmam, ir pieejami 2 motora bremžu līmeņi, kas ļauj akumulatoru uzlādēt pie palēninājuma:
 • Mērens, sajūtām, kas tuvas, lietojot iekšdedzes dzinēju auto,
 • Palielināts, lai palēninātu ātrumu, to regulējot ar gāzes pedāli.

ĪPAŠI ELEKTRISKIE PAKALPOJUMI
NEATKARĪGI KĀ NEKAD IEPRIEKŠ

Pateicoties MyPEUGEOT un Free2Move Services piedāvātajiem pakalpojumiem, Jūs nekad nebūsiet bijuši tik patstāvīgi savas elektriskās automašīnas pārvaldībā.

ATTĀLINĀTAS E-KOMANDAS
Izmantojot MyPeugeot, pārvaldiet ar savu transportlīdzekli attālināti (uzlādes kontrole un plānošana, lai izmantotu stundas ar lētāku tarifu, pasažieru nodalījuma priekšuzsildīšana utt.
MY CAR UZLĀDE AR FREE2MOVE SERVICES
Izvēlieties vienkāršu risinājumu piekļuvei publiskajām uzlādes stacijām, izmantojot pakalpojuma Free2Move Services Charge My Car piedāvājumu.
MOBILITY PASS
Ilgākiem neregulāriem braucieniem mēs ļaujam jums iznomāt termisko transportlīdzekli par izdevīgu cenu atbilstoši jūsu vajadzībām.

VISIOPARK 1
Atpakaļskata kamera automātiski aktivizējas, pārslēdzoties atpakaļgaitā. Tas piedāvā 180° skatu no augšas uz jūsu minivena aizmuguri un tuvāko apkārtni. Atpakaļskatā ir iezīmētas līnijas, kas griežas kopā ar stūri. Ja transportlīdzekļa aizmugurē ir šķēršļi, pēc pieprasījuma sistēma veiks tālummaiņu no citiem skatu leņķiem.

 

CEĻAZĪMJU NOLASĪŠANA UN ĀTRUMA IEROBEŽOŠANA
Daudzfunkciju kamera atpazīst ātrumu ierobežojošās zīmes un informē jūs par šo ierobežojumu mērinstrumentu panelī un / vai displejā acu augstumā Jums piedāvā saglabāt nolasīto ātrumu savā ātruma regulētājā vai ierobežotājā, ja tas ir aktivizēts.
AUTOMĀTISKA PĀRSLĒGŠANĀS NO TĀLAJĀM GAISMĀM
Aktīva naktī, šī viedā sistēma automātiski pārslēdzas no tālajām gaismām uz tuvajām gaismām un otrādi atkarībā no citiem transportlīdzekļiem, kurus uztver kamera.
ACTIVE SAFETY BRAKE
Active Safety Brake ir automātiska avārijas bremzēšanas sistēma tūlītējas sadursmes uztveršanas gadījumā. Kamera un radars uztver visus kustīgos vai fiksētos šķēršļus. Ja šajā gadījumā bremzēšanas nav vai ja bremzēšana nav pietiekama, sistēma bremzēšanu veic vadītāja vietā. Tādējādi tas ļauj izvairīties no sadursmes, ja ātrums ir mazāks par 30 km/h, un mazina sekas, ja ātrums ir lielāks.
BRĪDINĀJUMS PAR JOSLU ŠĶĒRSOŠANU
Šī sistēma ļauj atklāt nejaušu baltās pārtrauktās vai nepārtrauktās līnijas šķērsošanu, ja nav ieslēgta pagrieziena rādītāja gaisma. Skaņas un vizuālā brīdināšana ir īpaši noderīga miegainības vai īslaicīgas koncentrēšanās spējas zaudēšanas gadījumā.
NEREDZAMĀS ZONAS UZRAUDZĪBA
Pateicoties 4 sensoriem, kas atrodas jūsu minivena priekšējā un aizmugurējā buferī, aklās zonas uzraudzība ļauj ceļojuma laikā būt informētam par transportlīdzekļa atrašanos aklā zonas labajā vai kreisajā pusē. Pēc tam vienā no ārējiem atpakaļskata spoguļiem vai borta ekrānā parādīsies gaismas signāls, lai jūs brīdinātu.

MYPEUGEOT®
ESIET SAVIENOTI AR SAVU AUTOMAŠĪNU

Pateicoties bezmaksas My Peugeot lietojumprogrammai, izmantojiet ar savu kontu reāllaikā personalizētus un sinhronizētus pakalpojumus:

 • Sekojiet līdzi savas automašīnas stāvoklim (braukšanas dati, atrašanās vieta).
 • Piekļūstiet atbalstam viegli un ātri.
 • Pārvaldiet savas automašīnas tehnisko apkopi un pakalpojumus.
 • Viegli pārvaldiet akumulatora uzlādi un temperatūru salonā.