VISI MODEĻI

JAUNAIS E-EXPERT

Iepazīstiet jauno furgonu PEUGEOT e-Expert un ar tā 100 % elektromotoru saistītās priekšrocības. Kravas elektromobilis e-Expert saglabā visas Expert modeļa priekšrocības, lai jūsu profesionālā darbība būtu vieglāka un atbilstu visām jūsu prasībām.

PRIEKŠROCĪBAS – ELEKTROMOTORS

330 km
Autonomija (WLTP)
30 min.
Lai atgūtu 80% autonomijas
0 g
CO2 emisiju
Braukšana 100 % elektriskajā režīmā sniedz jaunas sajūtas, nepakļaujot kompromisiem funkcijas:
• identiski lietderīgie tilpumi, saglabāta kravnesība, 3 garuma versijas, pielāgotās versijas;
• vienmērīga braukšana bez raustīšanās;
• tūlītējs paātrinājums ar tūlītējo griezes momentu;
• kluss motors;
braukšanas komforts samazinātu vibrāciju dēļ.
• Padariet savu dzīvi vienkāršāku, izmantojot ātro un intuitīvo uzlādi. Ar Free2Move Services pakalpojumu ChargeMyCar atrodiet uzlādes punktu, lai kurp jūs dotos, un jebkurā brīdī.
• Pārvaldiet uzlādi, termisko sagatavošanu un citas funkcijas attālināti, izmantojot lietojumprogrammu MyPeugeot.
• Nomājiet iekšdedzes dzinēja automašīnu par izdevīgu cenu ar Mobility Pass, ja uz kādu laiku noteikti nepieciešama lielāka autonomija.
Iegūstiet ietaupījumu ar:
• zemākām enerģijas izmaksām nekā degvielai;
• zemām lietošanas izmaksām ar samazinātu apkopi;
• ECO režīma izmantošana, kas ļauj optimāli uzlabot akumulatora autonomiju.

DIZAINS
ELEKTRISKS RAKSTURS


Jaunā 100 % elektriskā PEUGEOT e-Expert modernais siluets ar tīrajām līnijām akcentē jaudīga, ikdienas izmantošanai paredzēta kravas automobiļa spēku.
PEUGEOT e-Expert modeļu klāstā ir pieejamas 3 garumu modeļi ar vairākām versijām, kas atbilst dažādām profesionāļu vajadzībām.

Kompaktā kravas automobiļa e-Expert spēcōgais radiatora režģis ir rotāts ar dihroisku lauvas attēlu, kas apzīmē zīmola elektriskos modeļus.
Elektriskā lūka ir novietota priekšējā daļā, vadītāja pusē praktiskai uzlādei.
Automobiļa aizmugurē jūs atradīsiet dihroisko lauvu ar zaļo un zilo atspīdumu, kas ir kā elektriskās versijas atšķirības zīme, kā arī īpašo monogrammu „e-Expert“.
PEUGEOT e-Expert piedāvā plašu bezkompromisu iekšējo ietilpību ar pilnībā saglabātu lietderīgo tilpumu līdz pat 6,6 m3 un līdz pat 1 275 kg kravnesības augstumam, kas mazāks par 1,90 m, un arī vilkšanas kapacitāte ir saglabāta.
Compact modelis ar tikai 4,60 m garumu aizsāk jaunu elektromobilitātes ēru kravas automobiļiem. PEUGEOT e-Expert modelis ļauj viegli braukt un apstāties pilsētā un elektromotora dēļ paver piekļuvi ierobežotas satiksmes zonām.

LIELS AUTOVADĪŠANAS KOMFORTS

PEUGEOT e-Expert vadītāja vietas jaunais īpašais mēraparātu panelis ar 3,5” krāsu matricu parāda reāllaikā tādu svarīgu autovadīšanas informāciju kā autonomijas līmenis un jaudas mērītājs (Charge/Eco/Power).
Lielajā skārienekrānā jūs viegli piekļūsiet visai elektriskajai pasaulei, izmantojot saīsnes, un skaidri redzēsiet elektriskās plūsmas. „e-Toggle“ taustiņš piedāvā tūlītēju piekļuvi elektriskās automātiskās pārnesumkārbas slēdžiem, jums ir arī 3 braukšanas režīmu izvēle: ECO, NORMAL un POWER. Savukārt elektriskās stāvbremzes, kas pieejama standartaprīkojumā, darbība ir automātiska un tādējādi ļoti viegli izmantojama.

100 % ELEKTRISKA TEHNOLOĢIJA

Next Gen e-Van efficiency

Augstas veiktspējas akumulatoru dubultais piedāvājums
Kravas elektromobilis PEUGEOT e-Expert ietver augstsprieguma akumulatora bateriju vai nu ar 50 kWh kapacitāti, kas piedāvā autonomiju līdz 230 km WLTP, vai ar 75 kWh kapacitāti, kas piedāvā autonomiju līdz 330 km WLTP, kas atjautīgā veidā izvietotas tā, lai saglabātu vietu salonā un kravas ietilpību. Akumulatoram ir 8 gadu vai 160 000 km garantija 70 % no tās uzlādes kapacitātes.
Elektromotors
Dzinējs ar 100 kW jaudu (136 zs) piedāvā tūlītēju paātrinājumu ar tūlītējo 260 Nm griezes momentu, kā arī elastīgas, dinamiskas un klusas autovadīšanas prieku

AUTONOMIJA UN UZLĀDE

PEUGEOT e-Expert modeļa litija jonu akumulatora autonomija jums ļauj nobraukt līdz pat 330 km atbilstoši WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures) apstiprinājuma protokolam. WLTP protokols lietotājiem sniedz precīzāku un reālāku pārskatu pār autonomijas vērtībām atbilstoši automobiļa reālajam izmantošanas veidam.

KĀDI FAKTORI IETEKMĒ AUTONOMIJU?

ĀTRUMS
Pie konstanta ātruma 130 km/h 100 % elektromobiļa autonomija ir jādala ar divi attiecībā uz WLTP apstiprināto autonomiju.
TEMPERATŪRA
Pavasarī un ziemā autonomija var atšķirties līdz pat 35 %. Jūsu automobiļa termiskā sagatavošana, kad tas ir pieslēgts, ir viens no efektīvākajiem paņēmieniem, kā palielināt autonomiju un samazināt apsildes vai gaisa kondicionētāja ietekmi.
BRAUKŠANAS STILS
Ekobraukšanai ir vēl lielāka ietekme ar elektromobili: elastīgā akcelerācija un reģeneratīvā bremzēšana ļauj ietaupīt līdz pat 15 % no autonomijas.
TRANSPORTĒTĀ KRAVA
Transportētais svars ietekmē jūsu kravas automobiļa autonomiju tāpat kā iekšdedzes dzinēja automašīnai. Turklāt WLTP autonomiju nosaka ar pusi lietderīgās kravas.

VIENKĀRŠI UN ĀTRI UZLĀDES RISINĀJUMI

Lai pilnībā izbaudītu jaunā krosovera PEUGEOT e-EXPERT 330 km WLTP autonomijas sniegtās priekšrocības, jums tiek piedāvāti vairāki uzlādes risinājumi.
Ir pieejami divu veidu iebūvētas uzlādes ierīces, kas atbilst visiem klientu lietošanas veidiem un visiem uzlādes risinājumiem, standartaprīkojumā 7,4 kW vienfāzes uzlādes ierīce un kā izvēles aprīkojums 11 kW trīsfāžu uzlādes ierīce.

UZLĀDE MĀJĀS UN DARBAVIETĀ
Ar standarta kabeli, kas iekļauts automobiļa komplektā, PEUGEOT e-Expert veic uzlādi no parastās mājas kontaktligzdas. Jūs varat arī veikt uzlādi no pastiprinātas ligzdas (Green’Up tipa), aks ļauj samazināt uzlādes laiku līdz 15 h, jo tiek izmantots īpašs papildpiederumu klāstā pieejams kabelis.
Jūs varat arī veikt sava kompaktā kravas elektromobiļa Peugeot e-EXPERT uzlādi ātrāk un pilnīgi droši, izmantojot Wall Box: pilnu uzlādes ciklu var samazināt līdz 7 h 30 ar 7,4kW vienfāzes Wall box. Peugeot ir izvēlējies par partneri Zeborne, kas jums piedāvā pielāgotu risinājumu termināļa uzstādīšanai jūsu mājās. Wall Box patiesi ir drošākais un ātrākais uzlādes līdzeklis.
UZLĀDE NO PUBLISKAJĀM UZLĀDES STACIJĀM
Akumulatora termoregulācija ļauj izmantot 100 kW uzlādes ierīces un sasniegt 80 % uzlādes līmeni 30 min laikā*. Plašs tīkls ar vairāk nekā 185 000 publisko uzlādes staciju ir pieejams visā Eiropā.
Peugeot jums piedāvā abonēt Free2Move Services, izmantojot mobilo lietotni, ar ko jums būs vieglāk piekļūt plašam publisko uzlādes staciju tīklam Eiropā.
Izmantojot piedāvājumu Charge My Caar Free2Move Services un uzlādes karti, piekļūstiet tīklam ar vairāk nekā 150 000 kontaktligzdu visur Eiropā.

REŽĪMI

BRAUKŠANAS REŽĪMI
Elektriskais furgons e-Expert piedāvā 3 braukšanas režīmus:
• Eco: autonomijas optimizācija, regulējot noteiktus parametrus;
• Normal: optimāls komforts ikdienas lietošanai;
• Power: Veiktspējas optimizācija smagu kravu transportēšanas laikā.
BREMZĒŠANAS REŽĪMI
Ar reģeneratīvās bremzēšanas funkciju ir pieejami 2 motora bremzes līmeņi, kas jums ļauj veikt akumulatora baterijas uzlādi palēninājuma laikā:
• mērenais (noklusējuma režīms), lai sajūtas būtu tuvu tām pašām, kādas ir, braucot ar iekšdedzes dzinēja automašīnu;
• palielinātais (Brake režīms) ar akseleratora pedāli kontrolētam palēninājumam.