VISI MODEĻI

Expert

Iepazīstiet jauno PEUGEOT Expert – furgonu, kas padarīs jūsu darbu vieglāku.

IZVĒLIETIES SAVU PEUGEOT EXPERT
ATBILSTOŠI JŪSU LIETOŠANAS VEIDIEM

Lai vienmēr labāk atbilstu jūsu biznesa vajadzībām, ir pieejamas jaunas PEUGEOT Expert versijas atbilstoši jūsu lietošanas veidiem.

EXPERT TEAM
Jūs pārvadājat pasažierus, un jums ir nepieciešama kravas telpa. Ikdienas dzīvē jums ir nepieciešami šādi elementi:
modularitāte, lai regulāri pārvadātu līdz pat 6 personām, ar fiksētu vai nolokāmu vienlaidu sēdekli;
• lietderīgais tilpums līdz 5,5 m3
• lietderīgais garums līdz pat 2,38 m.

EXPERT TEAM

EXPERT L3
Ikdienā jūs pārvadājat lielus priekšmetus, un jums ir nepieciešama liela kravas telpa. Iesakām jums garo Expert versiju, kurai ir šādi raksturlielumi:
• lietderīgais tilpums: līdz 6,6 m3
• lietderīgais garums: līdz 4 m
MODUWORK KONCEPCIJA
Ar savu Moduwork vienlaidu sēdekli Expert furgons piedāvā izcilu modularitāti, lai izmantotu neaizpildītās vietas. Arī sānu pasažiera sēdeklis ir paceļams uz augšu, atbrīvojot vietu ar līdzenu grīdu. Lielo, praktisko lūku starpsienā var atvērt un tādējādi palielināt garumu līdz 4 m garu priekšmetu transportēšanai.
Visbeidzot jūsu PEUGEOT Expert var pārveidot par mobilo biroju, kad vien vēlaties: centrālais elkoņbalsts nolaižas un atklāj parocīgu grozāmo plauktu.
SĀNU DURVIS
Ar brīvroku sistēmas bīdāmajām sānu durvīm, veicot vienkāršu kustību ar kāju zem aizmugurējā bufera stūra, Peugeot Expert tiek atslēgts un atveras bīdāmās durvis tajā pusē, kur atrodaties. Veicot tādu pašu kustību, durvis tiek aizvērtas un automobilis aizslēgts, tiklīdz attālināties. Ja rokas ir aizņemtas, nav savs nesamais jāliek uz zemes: jūsu kabatā ir tikai jābūt elektroniskajai atslēgai.
SALONA TELPA
PEUGEOT Expert kravas furgons apvieno kompaktus ārējos izmērus ar maksimālu kravas tilpumu, kas ir neatņemams elements šajā segmentā.
Aizmugurējā daļā furgoni un padziļinātās kabīnes ir aprīkotas ar 50/50 veramām durvīm, kuras var būt stiklotas ar apsildāmiem logiem un logu tīrītājiem. Kā alternatīvs izvēles aprīkojums ir pieejams aizvirtnis.
IEKĀRTOJUMS PROFESIONĀĻIEM
Kravas zonā ir pieejams apšuvums tikai grīdai vai arī papildus sānu atlokiem. Tas tiek piedāvāts no neapstrādāta koka un no koka ar neslīdošu pārklājumu ar alumīnija sliekšņa stieņiem.
PEUGEOT Expert furgons ir aprīkots arī ar kravas aizturiem.
IZOLĒJOŠA STARPSIENA
Stiklota izolējošā starpsiena kā alternatīva standarta starpsienai sniedz lielāku akustisko un termisko komfortu papildus pasažieru drošības nodrošināšanai. Ergonomijai un vadītāja komfortam šī starpsiena sniedz lielākas regulēšanas iespējas vadītāja sēdekļa atzveltnei.

2 GARUMI

EXPERT L2
• 4,95 m / L2 – 5,3 m³
• 4,95 m / L2 – 5,8 m³ (Moduwork)
EXPERT L3
• 5,30 m / L3 – 6,1 m³
• 5,30 m / L3 – 6,6 m³ (Moduwork)

PĀRLIECINOŠS STILS, LAI KALPOTU EFEKTIVITĀTEI

ĀRĒJAIS DIZAINS


Ar savu pārliecinošo dizainu PEUGEOT Expert izstaro stabilitāti un eleganci.
Proporcijas ir saskaņotas starp priekšējo bloku, vadītāja pozīciju un iekraušanas tilpumu. Tīrās līnijas uzsver plūstošo un mūsdienīgo siluetu, kamēr vertikālais režģis, kas novietots ļoti augstu, izceļ šī jau no pirmā acu skatiena atpazīstamā furgona izskatu.
Visbeidzot „Look“ aprīkojuma pakete un tā LED gaismas signatūra piešķir papildu elegances akcentu jūsu uzņēmumam.

SALONA KOMFORTS


Salonā kravas furgons PEUGEOT Expert ir izspēlējis braukšanas komforta kārti. Ar pakāpienu ir vieglāk piekļūt paaugstinātajam sēdeklim, kas paceļas pāri ceļam. Funkcionālā un ergonomiskā vadītāja vieta piedāvā hečbeka tipa vadītāja pozīciju un piedāvā daudzus nodalījumus.
Peugeot Expert salonā Moduwork grozāmais plaukts atlokās kopā ar centrālo elkoņbalstu un ļauj pārveidot vadītāja vietu par īstenu mobilo biroju, kas ir vienlaikus gan ergonomisks, gan praktisks.
Viedtālruņa turētājs ar iebūvēto uzlādes vadu un planšetes turētājs uz priekšējā paneļa jums ļauj paturēt visus digitālos instrumentus acīs un rokas stiepiena attālumā.

SAVIENOJAMĪBA

Jūs ļoti viegli varat padarīt vienkāršākus savus brauciena maršrutus, izmantojot savienoto 3D navigācijas sistēmu ar balss atpazīšanas funkciju. Tā ir pieejama skārienekrānā un ietver savienotos pakalpojumus un TomTom Trafic satiksmes informāciju reāllaikā.
Ar Mirror Screen funkciju jūs pieslēdzat savu viedtālruni USB pieslēgvietai uz priekšējā paneļa. Jūsu lietojumprogrammas parādās un tās var tiešā veidā lietot 7” skārienekrānā.

DZINĒJI
BEZKOMPROMISU VEIKTSPĒJA

PEUGEOT Expert izmanto modulāro multienerģiju platformu EMP2 (Efficient Modular Platform), kas jums piedāvā bezkompromisu izvēli starp dīzeļdzinēju vai elektromotoru.

Jaunais PEUGEOT e-Expert modelis bauda arī EMP2 platformas tehnisko uzlabojumu, kas tam nodrošina optimizētu uzbūvi, tikpat plašu kravas telpu kā iekšdedzes dzinēja automobiļiem un tādu pašu vadītāja pozīciju.

DĪZEĻDZINĒJI BlueHDi
Braucot PEUGEOT Expert iepazīstieties ar BlueHDi dzinēju nodrošināto izcilo vadāmību.
Ar 1 400 kg kravnesību izmantojiet segmentā zemāko patēriņa un izmešu rādītāju sniegtās priekšrocības, kā arī konkurētspējīgās ekspluatācijas izmaksas ar 40 000 km vai 2 gadu apkopes intervālu.
100 % ELEKTROMOTORS
Jaunais PEUGEOT e-Expert, kas ir gan vadāms pilsētā, gan spēcīgs un drošs uz ceļa, ir aprīkots ar 100 kW (136 zs) elektromotoru. Šis dzinējs piedāvā vienmērīgu, dinamisku un klusu braukšanu, kā arī tūlītēju paātrinājumu ar tūlītēju 260 Nm motora griezes momentu.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA PEUGEOT e-expert

 

TEHNOLOĢIJA UN DROŠĪBA

ZĪMJU NOLASĪŠANA UN ĀTRUMA IEROBEŽOJUMU IETEIKŠANA
Daudzfunkcionālā kamera atpazīst ātruma ierobežojuma zīmes un jūs informē par šo ierobežojumu mēraparātu panelī un/vai ekrānā acu augstumā. Nolasītais ātrums jums tiek piedāvāts kā jūsu kruīza kontroles vai ātruma ierobežotāja iestatītā vērtība, ja šīs sistēmas ir aktivizētas.
VISIOPARK 1
Atpakaļskata kamera tiek aktivizēta automātiski, pārslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu. Tā piedāvā skatu no augšas 180° leņķī uz zonu furgona aizmugurē un tā apkārtnē. Atpakaļskats ietver vadlīnijas, kas pagriežas kopā ar stūri. Ja automašīnas aizmugurē tiek konstatēti šķēršļi, sistēma pati izveido skata tuvinājumu, kas pēc pieprasījuma papildināts ar citiem skatpunktiem.
ACTIVE SAFETY BRAKE
Active Safety Brake ir automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma nenovēršamas sadursmes konstatēšanas gadījumā. Kamera un radars konstatē kustīgus vai fiksētus šķēršļus. Tādā gadījumā, ja nav bremzēšanas vai bremzēšana ir nepietiekama, sistēma iedarbina bremzēšanu vadītāja vietā. Tā palīdz izvairīties no sadursmes, ja braucat ar ātrumu, kas ir mazāks par 30 km/h, un samazināt trieciena sekas, samazinot trieciena ātrumu.
TĀLO GAISMU AUTOMĀTISKĀ PĀRSLĒGŠANA
Sistēma* ir aktīva naktī. Tā automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām gaismām un otrādi atkarībā no kameras konstatētajiem citiem transportlīdzekļiem.
* Pieejams standarta aprīkojumā vai izvēles aprīkojums atkarībā no versijas

PĀRVEIDOTI AUTOMOBIĻI: KLĀSTS VISĀM VAJADZĪBĀM

Lai atbilstu katra profesionāļa gaidām, Expert modelim ir pieejamas vairākas versijas: Lieli tilpumi, konteineri un padziļinātās kabīnes, ātrās medicīniskās palīdzības automobiļi, izoterma automobiļi, visurgājēji, 4×4, autoveikali, transports personām ar samazinātām pārvietošanās spējām utt.

Lai Expert pārveidojumi būtu vieglāki, ir uzstādīti* savienojuma bloki, kas ļauj pievienot papildu elektroiekārtas, nemainot automobiļa elektrosadales shēmu.

Kabīnes ar kravas platformu versija ir pieejama, lai kalpotu par noteiktu pārveidojumu bāzi. Lai nostiprinātu virsbūvju stiprinājumus, ir uzstādīti speciāli stiprinājuma punkti.

ĪPAŠUMTIESĪBU KOPĒJĀS IZMAKSAS

Furgons PEUGEOT Expert ir paredzēts tam, lai atbilstu profesionāļu vajadzībām, īpaši, īpašumtiesību kopējo izmaksu optimizācijai. Zīmols ir mobilizējis savus ekspertus, lai maksimāli palielinātu PEUGEOT Expert koncepcijas izcilību, apdares kvalitāti un izturību, lai maksimāli palielinātu tā tālākpārdošanas vērtību.

Līdzīgi tika stingri un rūpīgi atlasītas iekārtas, materiāli un dzinēji, lai samazinātu aktuālās apkopes un patēriņa izmaksas.

Visbeidzot kravas automobilis PEUGEOT Expert piedāvā visas zīmola jaunākās paaudzes tehnoloģijas, kas ļauj pārvaldīt vadītājam savu autovadīšanu.