VISI MODEĻI

Tehnologija

peugeot-exp-team

 

PEUGEOT Expert ar spēcīgo dizainu atstāj izturīgu un elegantu iespaidu. Jaunais paaugstinātais vertikālais priekšējais režģis izceļ Expert izskatu, padarot šo modeli uzreiz pamanāmu. Pack Look un LED gaismu signatūra piešķirs jūsu uzņēmuma tēlam eleganci. PEUGEOT Expert spēcīgā, izteiksmīgā un plūdlīniju virsbūve ļauj nojaust par ietilpīgo un funkcionālo iekštelpu.

BlueHDi

peugeot-BlueHDi

UPEUGEOT Expert Team ir pieejams ar jaunām, efektīvām tehnoloģijām, tostarp ar četru cilindru BlueHDi Euro 6 dīzeļa dzinēju. Ekskluzīvi savstarpēji apvienojot pēc izvēles katalīzes redukciju (SCR) un kvēpu daļiņu filtru ar papildvielu, BlueHDi tehnoloģija ļauj samazināt slāpekļa oksīda un CO2 izmešu daudzumu līdz 90%. PEUGEOT Expert ekspluatēšanas izmaksas ir zemas galvenokārt, pateicoties optimizētajam degvielas patēriņam unapkopes intervālam, kas ir 40 000 km vai 2 gadi.

ĒRTS SALONS

peugeot_expert_

PEUGEOT Expert ir ērti vadīt. Pakāpiens atvieglo iekāpšanu un apsēšanos augstajā vadītāja sēdeklī. Funkcionālā un ergonomiskā vadītāja vieta ir līdzīga sedanam, un piedāvā daudzas novietnes.

MIRROR SCREEN

peugeot_expert_
peugeot_expert_

Jaunās paaudzes 3D navigācijas sistēma ar balss atpazīšanu vēl vairāk atvieglo braucienus. Sistēmā ietilpst interneta pakalpojumi un TomTom Traffic informācija par reālā laika satiksmi. Mirror Screen funkcija ļauj pievienot viedtālruni USB ligzdai, kas atrodas instrumentu panelī: lietojumprogrammas tiek attēlotas uz 7 collu skārienjutīga ekrāna, kur tos var arī pārvaldīt.

VisioPark 1

Atpakaļskata kamera* tiek aktivizēta automātiski, ieslēdzot atpakaļgaitu. Kamera piedāvā aizmugurējās daļas un tās apkārtnes 180° skatu. Uz ekrāna tiek attēlotas arī vadlīnijas, kas kustās līdz ar stūri. Ja automobiļa aizmugurē ir šķēršļi, sistēma veic tālummaiņu un pievieno arī citus skatus.

peugeot_traveller_VIDEOPARKIMINE

Drošības spilveni

peugeot_expert_TURVAPADJAD
PEUGEPT Expert ir aprīkots ar 4 drošības spilveniem:
* 2 priekšējie drošības spilveni, kas aizsargā vadītāja un pasažiera galvu un krūškurvi tiešas sadursmes gadījumā.
* 2 sānu drošības spilveni, kas aizsargā vadītāju un pasažieri sānu sadursmes gadījumā.