VISI MODEĻI

Expert Team 4X4

peugeot-exp-team

Ko darīt, ja nepieciešams komerctransports, kas tiek galā arī ar visgrūtākajiem ceļu apstākļiem? Viens risinājums ir pilnpiedziņas Peugeot 4X4 Dangel komerctransports, kas uz jebkura ceļa brauc pārliecinoši.

Dangel sadarbība ar Peugeot aizsākās jau 1976. gadā pie leģendārā 504 modeļa. Līdz mūsdienām Dangel ir izlaidis vairāk nekā 22 000 4X4 transportlīdzekļus un šodien sadarbībā ar Peugeot tiek piedāvāts izturīgs 4X4 komerctransports Partner, Expert un Boxer, kuriem visi ceļi ir pa spēkam.

Peugeot 4X4 Dangel būs Jums piemērots, ja no sava komerctransporta sagaidāt vairāk nekā parastais lietotājs!

4X4 Dangel sistēma – ekonomiska sistēma

Expert Team
ECO 2WD regulētājpoga vai AUTO 4WD nodrošina to, ka 4X4 Dangel sistēma pielāgojas jūsu vajadzībām, ceļiem un klimatiskajiem apstākļiem

ECO 2WD režīms: 4X4 piedziņa atvienojas ar sajūga gredzenu priekšējā sadales blokā.
Standarta režīmā 2WD automašīna darbojas ar priekšējo piedziņu. Tas ļauj ietaupīt degvielu un samazināt riepu nodilumu tad, kad 4X4 režīms nav nepieciešams.

AUTO 4WD režīms: Normālos saķeres apstākļos automašīna darbojas ar priekšējo piedziņu tāpat kā versijā ar diviem velkošajiem riteņiem. Ja priekšējā ass zaudē saķeri, tad viskomuftas bloks sadala pieejamo griezes momentu uz aizmugurējo asi. Šī darbība norisinās bez vadītāja iejaukšanās, turklāt ļoti viegli un tikai tad, kad tas ir nepieciešams.
Tiklīdz priekšējiem riteņiem izdevies atgūt pietiekamu saķeri, automašīna atgriežas 2WD režīmā.

EXPERT TEAM CENAS DANGEL

 

PRIEKŠROCĪBAS

  • 4×4 pēc pieprasījuma (atlases regulētājpoga ON/OFF)
  • Paaugstināts klīrenss
  • Zems CO2 izmešu un degvielas patēriņa līmenis
  • Komforts balstiekārtas
  • Pielāgojamība / pieejama bezceļu opcija
  • Aizsargaprīkojums (standartā zem motora/pārnesumkārbas un degvielas/papildpiedevas tvertnēm)