VISI MODEĻI

Expert Combi

expert

PEUGEOT Expert Combi un e-Expert Combi piemīt viss nepieciešamais, lai jūsu pasažieri baudītu drošus un ērtus braucienus. Pateicoties elektromotoram un dīzeļdzinējiem, braukšanas prieks un efektīva veiktspēja kļūst par daļu no jūsu ikdienas.

KOMBI VISIEM LIETOJUMIEM

Izturīgi un funkcionāli, PEUGEOT Expert Combi un jaunais e-Expert Combi piedāvā trīs garumus: 4,95 m standarta versijā,  5,30 m garajā versijā un tikai 4,60 m kompaktajā versijā. Pārdomātie PEUGEOT Expert Combi un e-Expert Combi piedāvā arī dažādas sēdekļu konfigurācijas, tādējādi nodrošinot optimālu komfortu visiem pasažieriem. Kompaktā versija efektīvi optimizē telpu, lai salons uzņemtu deviņus cilvēkus. Izbaudiet vieglu pārvietošanos pilsētā un daudzstāvu autostāvvietās, pateicoties tikai 1,90 m augstumam (1). PEUGEOT Expert Combi un e-Expert Combi var aprīkot arī ar stiklotām 50/50 divviru durvīm ar apsildāmu aizmugurējo stiklu un tīrītājiem (2). Somu iekraušana bagāžas nodalījumā vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!

LIELĀKA MODULARITĀTE LIELĀKAI ELASTĪBAI

PEUGEOT Expert Combi un e-Expert Combi salonā ir ārkārtīgi viegli piekļūt trešajai sēdekļu rindai. Noliecot otrās rindas sēdekli paveras plaša piekļuve aizmugures sēdvietām.


Ar pilnībā
noņemtiem aizmugurējiem sēdekļiem PEUGEOT Expert Combi un e-Expert Combi paveras vairākas konfigurācijas iespējas, piemēram:

  • Pasažieru sēdeklis ar divām sēdvietām (1) vai atsevišķi sēdekļi priekšējā rindā
  • Sadalīts pasažieru sēdeklis otrajā rindā (1)
  • Sadalīts pasažieru sēdeklis otrajā rindā un nedalīts sēdeklis trešajā rindā (1)

DZINĒJI

Jaunas paaudzes platforma lielākai efektivitātei
PEUGEOT Expert un e-Expert Combi e-Expert lepojas ar vairāku enerģijas veidu EMP2 platformu (efektīvo modulāro platformu). Apvienojot augstākā līmeņa braukšanas komfortu, kvalitāti un efektivitāti, tā nodrošina optimālas ērtības visiem pasažieriem.
100% elektrisks motors
Jaunais PEUGEOT e-Expert ir viegli vadāms pilsētā un vienlaikus drošs un jaudīgs uz šosejas. Tas ir aprīkots ar 100 kW (136 ZS) elektromotoru. Pie PEUGEOT e-Expert stūres jūs izbaudīsit tā vienmērīgo, dinamisko un kluso* darbību, kā arī braukšanas spējas un tūlītējo paātrinājumu, kas iespējams, pateicoties momentāni pieejamajam dzinēja 260 Nm griezes momentam.

SAVIENOJAMĪBA

Jūs ļoti viegli varat padarīt vienkāršākus savus brauciena maršrutus, izmantojot jaunās paaudzes savienoto 3D navigācijas sistēmu ar balss atpazīšanas funkcijui. Tā ir pieejama skārienekrānā un ietver savienotos pakalpojumus un TomTom Trafici satiksmes informāciju reāllaikā.
Ar Mirror Screen funkciju jūs pieslēdzat savu viedtālruni USB pieslēgvietai uz priekšējā paneļa. Jūsu lietojumprogrammas parādās un tās var tiešā veidā lietot 7” skārienekrānā.

ТЕХНОЛОГИИ

TĀLO GAISMU AUTOMĀTISKĀ PĀRSLĒGŠANA
Sistēma ir aktīva naktī. Tā automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām gaismām un otrādi atkarībā no kameras konstatētajiem citiem transportlīdzekļiem.
VISIOPARK 1
Atpakaļskata kamera tiek aktivizēta automātiski, pārslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu. Tā piedāvā skatu no augšas 180° leņķī uz zonu furgona aizmugurē un tā apkārtnē. Atpakaļskats ietver vadlīnijas, kas pagriežas kopā ar stūri. Ja automašīnas aizmugurē tiek konstatēti šķēršļi, sistēma pati izveido skata tuvinājumu, kas pēc pieprasījuma papildināts ar citiem skatpunktiem.
ACTIVE SAFETY BRAKE
Active Safety Brake ir automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma nenovēršamas sadursmes konstatēšanas gadījumā. Kamera un radars konstatē kustīgus vai fiksētus šķēršļus. Tādā gadījumā, ja nav bremzēšanas vai bremzēšana ir nepietiekama, sistēma iedarbina bremzēšanu vadītāja vietā. Tā palīdz izvairīties no sadursmes, ja braucat ar ātrumu, kas ir mazāks par 30 km/h, un samazināt trieciena sekas, samazinot trieciena ātrumu.