VISI MODEĻI

E-Boxer

Iepazīstiet jauno Peugeot e-Boxer, kas saglabājis PEUGEOT Boxer īpašības ar visām elektromotora priekšrocībām.

PRIEKŠROCĪBAS

Līdz 340 kilometriem
autonomija (WLTP)
0 gramu
CO2, kas izmesti braucot
1 stunda
lai atgūtu 80 % no autonomijas
Autovadīšana jaunā veidā
Braukšana 100 % elektriskajā režīmā sniedz jaunas sajūtas, nepakļaujot kompromisiem funkcijas:
• lietderīgie tilpumi, saglabāta kravnesība, pielāgotās versijas;
• vienmērīga braukšana bez raustīšanās;
• tūlītējs paātrinājums ar tūlītējo griezes momentu;
• kluss motors;
• braukšanas komforts samazinātu vibrāciju dēļ.
Iegūtais ietaupījums
Iegūstiet ietaupījumu ar:
• zemākām enerģijas izmaksām nekā degvielai;
• zemākāmzemām lietošanas izmaksām ar samazinātu apkopi;
Vienkārša lietošana
Padariet savu dzīvi vienkāršāku, izmantojot ātro un intuitīvo uzlādi. Ar dažādajiem uzlādes risinājumiem un pakalpojumu ChargeMyCar ar Free2Move Services atrodiet uzlādes termināli jūsu elektromobilim, jebkurā vietā un jebkurā laikā.

DIZAINS


Pateicoties elektromotoram, jaunais PEUGEOT e-Boxer var braukt un piekļūt ierobežotas satiksmes zonām. Elektriskā lūka ir novietota priekšējā daļā, vadītāja pusē praktiskai uzlādei.

Kā retums segmentā PEUGEOT e-BOXER elektriskajai versijai arī ir pieejama vienkāršā šasijas kabīne, dubultā šasijas kabīne un kabīne ar kravas platformu, lai veiktu visām jūsu profesionālajām vajadzībām nepieciešamos pārveidojumus.

Jaunais PEUGEOT e-Boxer saglabā iekšdedzes versiju spēcīgo, robusto un prestižo stilu, ko ārpusē papildina monogramma „e-Boxer“, kas apzīmē tā piederību PEUGEOT elektrisko kravas automobiļu klāstam.
„E“ no e-Boxer monogrammas ir uzstādīts abās pusēs uz priekšējiem spārniem, lai izceltu jaunā PEUGEOT e-Boxer elektromotoru.
Jaunais PEUGEOT e-Boxer piedāvā 5 siluetus lietderīgajam tilpumam no 8 līdz 17 m3, uzstādot akumulatora baterijas, nekādā veidā neietekmējot kravas zonu. Kravnesība var sasniegt līdz pat 1890 kg atkarībā no versijām.


Jaunā PEUGEOT e-Boxer salonā infopanelis ir elegants un funkcionāls ar daudziem glabāšanas nodalījumiem.

Jaunais PEUGEOT e-Boxer atkarībā no izvēlētās akumulatora baterijas jaudas ir aprīkots ar 90 kW jaudas elektromotoru, kas nodrošina pastāvīgu 260 Nm griezes momentu komplektā ar automātisko pārnesumkārbu.
Pārnesumkārbas manuālās vadības vietā automašīnas vadības režīmu var atlasīt ar 3 pogām:

• „D“, lai ieslēgtu Drive (turpgaita),
• „N“, lai ieslēgtu Neutral (neitrālais),
• „R“, lai ieslēgtu Reverse (atpakaļgaita).

Speciāls salona atpakaļskata spogulis, kas aprīkots ar displeju, ļauj atainot ar PEUGEOT e-Boxer darbību saistītu informāciju:

• akumulatora uzlādes līmenis procentos,
• Autonomija km,
• spriegums Voltos,
• strāvas stiprums ampēros,
• braukšanas režīms (D, N vai R).

Ar jauno navigāciju un tās 9 collu skārienekrānu jūs varat izmantot:

• Mirror Screen funkciju, lai lietot sava viedtālruņa lietojumprogrammas tiešā veidā savā PEUGEOT e-Boxer skārienekrānā;
• iespēja savienot līdz pat diviem tālruņiem vienlaikus, izmantojot Bluetooth®;
• ievadīt automašīnas izmērus, lai izvairītos no ceļiem ar gabarītu ierobežojumiem. Ideāli piemērots lielizmēra furgoniem vai kemperiem!

AUTONOMIJA UN UZLĀDE


Jaunā PEUGEOT e-BOXER 37 kWh vai 70 kWh kapacitātes akumulatora baterijas jums ļauj nobraukt attiecīgi līdz 200 vai 340 km atkarībā no WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures) apstiprinājuma protokola.
WLTP protokols lietotājiem sniedz precīzāku un reālāku pārskatu pār autonomijas vērtībām atbilstoši automobiļa reālajam izmantošanas veidam.
Новый протокол WLTP позволит потребителям получить более точное представление о своем автомобиле в части запаса хода в зависимости от реальных условий эксплуатации.

KĀDI FAKTORI IETEKMĒ AUTONOMIJU?

ĀTRUMS
Pie konstanta ātruma 130 km/h 100 % elektromobiļa autonomija ir jādala ar divi attiecībā uz WLTP apstiprināto autonomiju.
TEMPERATŪRAS
Pavasarī un ziemā autonomija var atšķirties līdz pat 35 %.
BRAUKŠANAS STILS
Ekobraukšanai ir vēl lielāka ietekme ar elektromobili: elastīgā akcelerācija un reģeneratīvā bremzēšana ļauj ietaupīt līdz pat 15 % no autonomijas.
TRANSPORTĒTĀ KRAVA
Transportētais svars ietekmē jūsu kravas automobiļa autonomiju tāpat kā iekšdedzes dzinēja automašīnai. Turklāt WLTP autonomiju nosaka ar aptuveni pusi lietderīgās kravas.

VIENKĀRŠI UN ĀTRI UZLĀDES RISINĀJUMI

Lai pilnībā izbaudītu PEUGEOT e-Boxer līdz 340 km(WLTP) autonomijas sniegtās priekšrocības, jums tiek piedāvāti vairāki uzlādes risinājumi.
Standartaprīkojumā jaunais PEUGEOT e-BOXER ir aprīkots ar iebūvētu dubulto 7 kW un 22 kW uzlādes ierīci, vienlaikus ļaujot veikt uzlādi ar ātrās darbības uzlādes ierīci, kas arī atbilst visiem klientu lietošanas veidiem un uzlādes risinājumiem.

Uzlāde mājās un darbavietā
Ar standarta kabeli, kas piegādāts komplektā ar automobili, jūs varat veikt sava elektriskā PEUGEOT e-Boxer kravas automobiļa uzlādi ātri un droši, izmantojot Wall Box.
Pilnu uzlādi var veikt ar:
• 7,4 kW Wall Box: 6 h 37 kWh akumulatora gadījumā un 12 h 70 kWh akumulatora gadījumā;
• 22 kW Wall Box: 5 h 37 kWh akumulatora gadījumā un 9 h 70 kWh akumulatora gadījumā.
Uzlāde no publiskajām uzlādes stacijām
Izmantojot ātrās uzlādes termināļus, var sasniegt 80 % no uzlādes 1 h. Plašs tīkls ar vairāk nekā 185 000 publisko uzlādes staciju ir pieejams visā Eiropā.