VISI MODEĻI

508

Iepazīstiet PEUGEOT 508 – augstākās klases hečbeku ar atjautīgu dizainu, augstākā līmeņa tehnoloģiskajiem pakalpojumiem, kas piedāvā intensīvu braukšanas pieredzi ar tā efektīvajiem DĪZEĻA, BENZĪNA un HIBRĪDA dzinējiem.

PEUGEOT 508 KATALOGS             PEUGEOT 508 AKSESUĀRI

DIZAINS
RADIKĀLAIS SEDANS

508

Ar savu zemo un dinamisko siluetu, agresīvo priekšējo daļu un muskuļoto un aso stilu augstākās klases hečbeks PEUGEOT 508 aizsāk jaunu sportiskuma un elegances laikmetu. Tā skulpturālās līnijas, rūpīgi izstrādātais radiatora režģis un jaunais raksturīgais apgaismojums pastiprina tā eleganto, drosmīgo un inovatīvo garu.
Iepazīstiet apdares un ekskluzīvo tipu, kas izstrādāts jaunajam PEUGEOT 508 HYBRID

PRIEKŠĒJIE LUKTURI: RADĪT GAISMU
Lielākam vizuālajam komfortam gan dienā, gan naktī jauno zīmola identitātes gaismas signatūru veido Full LED priekšējie lukturi ar automātisko pozīcijas korekcijas funkciju, priekšējie LED virzienrādītāji un statiskais pagriezienu apgaismojums. Jūs redzat un esat redzami visu laiku, lai braukšanas apstākļi un drošība būtu labāka.
JUMTA LŪKA UZ PASAULI.
Gūstiet spēcīgu baudījumu no ainavām, kurām braucat garām. Jumta lūka ar lielo ailas platumu jums piedāvā unikālu platleņķa redzeslauku uz šķērsotajām vietām līdz pat aizmugurējām sēdvietām.
DURVIS BEZ RĀMJA: PRASĪBA PĒC IZCILĪBAS
Bezrāmja durvju elegance lieliski papildina augstākās klases hečbeka PEUGEOT 508 līniju tīrību. Tam estētikas un bezkompromisa kvalitātes nolūkos izmantota koncepcijas pieredze: līdzsvarotas proporcijas, apdares un izlīdzinājumi ir precīzi izstrādāti tā, lai katra detaļa piešķirtu savu pilnības akcentu.

AIZMUGURĒJIE LUKTURI: ATSTĀT AIZ SEVIS ZĪMI.
Aizmugurējā daļā gaismas signatūru papildina 3D Full LED trīsdimensiju gaismas* ar PEUGEOT trīs nagu formu, kas unikālā veidā atdzīvojas, aizslēdzot un atslēdzot durvis. Tā gaismas intensitāte automātiski pielāgojas atkarībā no apgaismojuma apstākļiem, jums nodrošinot lielāku pārredzamību.
BAGĀŽAS NODALĪJUMS: IZMANTOJIET IETILPĪBU
Lielas ietilpības 487 l bagāžas nodalījums izvieto ceļasomas un bagāžu un ir izcili praktisks ar savu īpaši plašo pārsega atvērumu.
PEUGEOT 508 var būt aprīkots arī ar bagāžas nodalījuma brīvroku pārsegu, kas kopā ar ADML ļauj atvērt vai aizvērt bagāžas nodalījumu ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bufera. Bagāžas nodalījuma tilpums virs paklāja ir tāda pati arī jaunajam PEUGEOT 508 HYBRID
APDARES: DABISKI UN MŪŽĪGI MATERIĀLI
Izvēlieties no augstākās klases hečbeka PEUGEOT 508 dekoratīvajiem elementiem un polsterējumiem no dabiskiem un mūžīgiem materiāliem, lai to padarītu par individuāli pielāgotu dzīves telpu, kas pilnībā veltīta jūsu labsajūtai. Jaunā PEUGEOT 508 GT ādas* un Alcantara® salona apdare standartaprīkojumā ir aprīkota ar perforētu dabīgās ādas* stūri, bet priekšējais panelis, durvju paneļi un viduskonsole ir plaķēta ar „Zebrano“ koksnes veida koku. Jaunā PEUGEOT 508 HYBRID GT salons ir izrotāts ar ekskluzīvu Gréval pelēks Alcantara® apdari.

*Āda un citi materiāli: papildu informāciju par ādas apdari skatīt tehniskajos raksturlielumos, kas pieejami pārdošanas pārstāvniecībā vai jūsu valsts PEUGEOT interneta vietnē.

VADĪTĀJA VIETA
NEPĀRSPĒJAMAIS PEUGEOT i-COCKPIT®

Ieņemiet vietu pie PEUGEOT i-Cockpit® vadības ierīcēm un pilotējiet atjautīgo un vizionāro vadītāja vietu ar tās kompakto stūri, konfigurējamo digitālo paneli acu augstumā un 10’’ HD kapacitatīvo skārienekrānu. Tā UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA versijā (hipersaite uz cilni ‘JAUNAIS PEUGEOT 508 HYBRID’) PEUGEOT i-Cockpit mēraparātu panelis un skārienekrāns apvieno pilnībā paredzētu pasauli, kas ļauj īpaši aplūkot enerģijas plūsmas kustību.

SAGLABĀJIET SAVIENOJUMU AR PASAULI
Dubultojiet savas labākās saderīgās lietojumprogrammas kapacitatīvajā 10’’ skārienekrānā, izmantojot Mirror Screen funkciju, un ļaujiet savam viedtālrunim veikt uzlādi zem zem viduskonsoles. Ceļojiet ar pilnu pārliecību ar 3D savienoto navigāciju un tās balss atpazīšanas funkciju, izmantojot TomTom® pakalpojumus, kas ļauj reāllaikā parādīt visus autovadīšanai būtiskos notikumus, no kuriem arī uzlādes kontaktligzdu atrašanās vietas, kas ir paredzētas jaunajam PEUGEOT 508 HYBRID
Hi-Fi FOCAL®, SKAŅAS TĪRĪBA.
Sistēma Hi-Fi premium FOCAL® ir aprīkots ar 10 skaļruņiem un labākajām akustiskajām tehnoloģijām. PEGEOT 508 vēl vairāk paplašina iebūvēta Hi-Fi pieredzes robežas:
• Basu skaļruņi: Polyglass tehnoloģija, kas ļauj nodrošināt skaņas līdzsvaru un precizitāti
• Skaļruņi TNF: alumīnija apgrieztā kupola tehnoloģija, kas piedāvā optimālu skaņas izkliedi un ļoti precīzus augstos toņus
• Basu skaļrunis: trīskāršās spoles tehnoloģija Power Flower™ 200 mm definētai un dinamiskai zemo frekvenču atskaņošanai
• Aktīvs 12 kanālu pastiprinājums – 515 vati: AB klases / D klases hibrīda tehnoloģija, kas nodrošina augsto frekvenču signālu bagātību un precizitāti, kā arī īstenu basu jaudu.

MAZI NODALĪJUMI LIELIEM CEĻOJUMIEM.
Visā salonā ir izvietoti daudzi nodalījumi. Priekšējā daļā jūs piepildāt durvju paneļus, viduskonsoles iekšpusi un apakšdaļu. Priekšmeti ir aizsniedzami arī aizmugurējiem pasažieriem. Atklājiet visas atjautīgās sistēmas, ko piedāvā PEUGEOT 508.
PILNĪBĀ PIELĀGOTS SĒDEKĻA KOMFORTS
Lai nodrošinātu lielu komfortu visās situācijās, PEUGEOT 508 piedāvā aptverošus vadītāja un pasažiera sēdekļus ar AGR sertifikātu, kas ir firmas zīme, kas vienlaikus kompensē gan ergonomiku, gan iestatījumu diapazonus,
Optimālam komfortam izvēlieties elektriski regulējamus sēdekļus ar atmiņas, apsildes un daudzpunktu masāžu funkciju, kas aktivizē astoņas pneimatiskās kabatas.

DZINĒJI
VIENMĒRĪBA UN EFEKTIVITĀTE

508

Augstākās klases hečbeks PEUGEOT 508 sola vienmērīgu braukšanu un izcilu noturību uz ceļa, ko pastiprina kontrolēta piekare*.
Ar savu Euro 6.2 PureTech vai BlueHDi dzinēju efektivitāti un pārnesumkārbām tas apvieno jaudu ar kontrolētu CO2 izmešu daudzumu.
Atsvaidziniet savas sajūtas pie jaunā PEUGEOT 508 HYBRID stūres, lai pilnībā izbaudītu autovadīšanas prieku 100 % elektriskajā režīmā ar klusu dzinēju, maz vibrācijām un bez CO2 izmešiem.

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS: JAUNAS SAJŪTAS
PEUGEOT 508 HYBRID ir aprīkota ar dzinēju, kas apvieno šādus elementus:
• benzīna dzinējs PureTech 132 kW/180 zs
• elektromotors no 80 kW/110 zs
• jaunā automātiskā, elektriskā pārnesumkārba EAT8
Maksimālā kombinētā jauda ir 165 kW/225 zs vilces nodrošināšanai. Izmešu daudzums ir no 29 g CO2 uz WLTP km.
11,8 kWh akumulatora baterija nodrošina 100 % elektriskā režīma autonomiju 54 km pēc WLTP*.
PURETECH: PIEPRASIET EFEKTIVITĀTI
PEUGEOT 508 ir uzstādīti jaunākās EURO6 paaudzes PureTech benzīna dzinēji, kas piedāvā patēriņa ietaupījumu, augstākā līmeņa vadāmību un veiktspēju.
Ir pieejami 2 piedāvājumi:
• 1,6L PureTech 180 S&S EAT8
• 1,6L PureTech 225 S&S EAT8**.

* Autonomija Electric režīmā no 48 līdz 54 km atkarībā no automašīnai uzstādītajām izvēles iespējām. Akumulatora baterijas autonomija var mainīties atkarībā no faktiskajiem lietošanas apstākļiem (klimatiskie apstākļi, braukšanas stils utt.).
** Tikai GT apdarei

BLUE HDi: EKSKLUZĪVA TEHNOLOĢIJA
BlueHDi dzinēji ir apvieno ar ekskluzīvajām, PEUGEOT izstrādātajām AdBlue® tehnoloģijām aprīkotos Euro 6 dzinējus, kas ļauj apvienot augstu veiktspēju un ierobežotu izmešu daudzumu.
Lai aprīkotu jauno PEUGEOT 508, ir pieejami 3 piedāvājumi:
• 1,6L BlueHDi 130 S&S EAT8
• 2,0L BlueHDi 160 S&S EAT8
• 2,0L BlueHDi 180 S&S EAT8
EAT8: PIEDZĪVOJIET VIENMĒRĪBU
Jaunā automātiskā pārnesumkārba EAT8, būdama tikpat vienkārša kā manuālā, piedāvā ātru un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu, izmantojot jauno elektrisko pārnesumu maiņas vadību “Shift and Park by wire” un pārslēgus pie stūres.
Būdama kompaktāka un apvienota ar „Stop&Start“ tehnoloģiju, tā piedāvā optimizētu patēriņu un veiktspēju.
Jaunais 508 HYBRID ir aprīkots ar e-EAT8 – šīs kārbas elektrisko versiju.

TEHNOLOĢIJA
DROŠĪBA UN AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

508
PEUGEOT 508 ir aprīkots ar daudzām tehnoloģiskām iekārtām*, un tam ir uzstādītas zīmola jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas**, lai palielinātu jūsu drošību, palīdzētu jums manevrējot un labāk saprast un prognozēt vidi un ceļa apstākļus.
* Standartaprīkojums, kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas: seši drošības spilveni, ABS, ESP, infrasarkanā kamera, daudzfunkciju kamera vējstikla augšējā daļā, divpadsmit ultraskaņas sensori, radars un divas 180° videokameras.
** Standarta aprīkojumā, kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas.

IZZINIET NEATKLĀJAMO.
Naktīs, kad redzamība ir samazināta, optimāli drošai autovadīšanai sistēmas „Night Vision“ infrasarkanā kamera ļauj konstatēt gājējus vai dzīvniekus automašīnas priekšā.
Jūsu redzeslaukā digitālajā mēraparātu panelī kopā ar brīdinājuma signālu tad parādās attēls.
IEPAZĪSTIET AUTONOMIJU.
Ar aprīkojuma paketi „Pack Drive Assist Plus“ vadiet savu PEUGEOT 508 daļēji autonomā veidā.
Ar priekšējā vējstikla vidusdaļā iestrādāto radaru un kameru, kas atrodas vējstikla augšējā daļā adaptīvā kruīza kontrole ar „Stop & Go“ funkciju ļauj automātiski pielāgot automašīnas ātrumu priekšā braucošajai automašīnai, lai saglabātu nemainīgu atstatumu.
Tā ir savienota ar sistēmu automašīnas saglabāšanai satiksmes joslā, kas uztur vadītāja izvēlēto automašīnas pozīciju.

PROGNOZĒJIET SAVU DROŠĪBU.
Ar aprīkojuma paketi „Pack Safety“ autovadīšanas palīgsistēmas jums palīdz, lai brauciens noritētu pilnīgā mierā.
Tā ietver automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu „Active Safety Brake“ ar sadursmes riska brīdinājuma sistēmu „Distant Alert“, aktīvo joslu un sānmalas šķērsošanas brīdinājuma sistēmu un ātruma ierobežojuma zīmju atpazīšanas un ieteikumu sistēmu.
Aprīkojuma pakete „Pack Safety Plus“ piedāvā uzlabotu drošību, ietverot aklās zonas aktīvo uzraudzības sistēmu, vadītāja uzmanības brīdinājuma sistēmu, tālo gaismu automātisko pārslēgšanas sistēmu un paplašinātā ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, lai labāk paredzētu ceļu.
VIENKĀRŠOJIET SAVUS MANEVRUS.
FULL PARK ASSIST* tehnoloģija piedāvā palīdzību, veicot manevrus automašīnas novietošanai stāvvietā starp divām automašīnai paralēli ietvei un perpendikulāri ietvei pilnībā automātiski. Vadītājs iedarbina funkciju uz pārnesumu sviras un, neveicot nekādas darbības ar stūri vai pedāļiem, sistēma pārņem kontroli pār pietiekami lielas stāvvietas noteikšanu, akcelerāciju un bremzēšanu. Sistēma atvieglo arī izbraukšanu no stāvvietas.
„Full Park Assist“ tehnoloģijas ilustrācijas video ir izveidots 3D formātā uz PEUGEOT Exalt konceptauto bāzes.
* Aktīvā palīgsistēma automašīnas novietošanai stāvvietā starp divām automašīnām paralēli ietvei vai perpendikulāri ietvei. Kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas

LIETOJUMPROGRAMMA MYPEUGEOT®

KONTROLĒJIET SAVU AUTOMAŠĪNU ATTĀLINĀTI

Izmantojiet personalizētus un ar jūsu kontu sinhronizētus pakalpojumus reāllaikā, izmantojot bezmaksas lietojumprogrammu MyPeugeot ®*:
• Sekojiet savas automašīnas stāvokļiem (braukšanas dati, atrašanās vieta).
• Piekļūstiet palīdzībai viegli un ātri.
• Pārvaldiet savas automašīnas apkopes darbības un pakalpojumus.
• Viegli pārvaldiet akumulatora uzlādi un temperatūru jūsu jaunajā 508 uzlādējamā hibrīda modelī
* Ar nosacījumu, ka ir piekļuve mobilo sakaru tīklam un pieejamība atbilstoši galamērķiem


GALERIJA

LIETOŠANAS VIDĒJAIS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

Lai saviem klientiem piedāvātu labāku informāciju, PSA Grupa piedāvā piekļuvi neatkarīgiem un sertificētiem patēriņa mērījumiem reālos lietošanas apstākļos.
Iepazīstieties ar PEUGEOT 508 lietošanas vidējo degvielas patēriņu*
* Paredzamais vidējais patēriņš, pamatojoties uz automašīnas reālajiem lietošanas apstākļiem, kas iegūti mērījumu protokolā vai aprēķināti no šiem datiem. Šis aprēķins ir dots informatīvos nolūkos un var atšķirties atkarībā no reālajiem lietošanas apstākļiem. Tas jānodala no ES apstiprinātajiem patēriņa rādītājiem (tikai oficiālās vērtības), un tas ir atkarīgs no protokola hipotēzēm un apstākļiem. Tāpēc nav vispārējas vērtības. Mērījumu protokols ir pieejams PSA Grupas vietnē groupe-psa.com.