VISI MODEĻI

508 SW

Iepazīstiet PEUGEOT 508 SW, augstas klases universāli ar pārsteidzošu dizainu, kas piedāvā lielas tūrisma automašīnas komfortu, SW plašumu, kupejas sportiskumu, augstākā līmeņa kvalitāti un tehnoloģiskos pakalpojumus ar saviem efektīvajiem DĪZEĻDZINĒJIEM, BENZĪNA DZINĒJIEM un UZLĀDĒJAMO HIBRĪDA DZINĒJU.

“DIZAINS”
RADIKĀLAIS UNIVERSĀLIS

508 sw
Ar savu aso un muskuļoto stilu, nospriegotajām līnijām un izteiksmīgo radiatora režģi PEUGEOT 508 SW demonstrē modernu eleganci, kas ir vienlaikus grezna un atlētiska. Aizmugurē hromētās dubultās izplūdes caurules akcentē tā sportisko garu un spīdīgi melnā josla atklāj jaunu 100 % LED gaismas signatūru ar vēl nepieredzētiem 3D efektiem. Iepazīstiet apdares un ekskluzīvo tipu, kas izstrādāts jaunajam PEUGEOT 508 SW HYBRID.

JUMTA LŪKA.
Jumta lūka ar lielu ailas platumu atklāj brīvu skatu un gaismu līdz pat aizmugurējām sēdvietām. Jumta apdarei pieskaņots aptumšošanas aizkars jūs pasargā no saules, kad kļūst pārāk svelmains vai lai radītu mājīgāku atmosfēru.
DURVIS BEZ RĀMJA
Bezrāmja durvju elegance ir neatņemama daļa no PEUGEOT 508 SW un pastiprina tā silueta slīpo pagarinājumu un pazeminājumu.
BAGĀŽAS NODALĪJUMS UN MODULARITĀTE
Lielas ietilpības bagāžas nodalījumā* ir vieta ceļasomām un bagāžai, un tas piedāvā izcilu praktiskumu ar bagāžas nodalījuma sliedēm un bagāžas stiprinājuma tīklu augstu kravu nostiprināšanai. Ar savu zemo iekraušanas slieksni un īpaši plašo aizmugurējā pārsega atveri tas piedāvā lielu tilpumu ar iespaidīgu pieejamību.

PEUGEOT 508 SW var būt aprīkots arī ar motorizētu bagāžas nodalījuma brīvroku pārsegu, kas kopā ar ADML (Brīvroku atvēršanas un iedarbināšanas sistēma) ļauj atvērt bagāžas nodalījumu ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bufera.
* Bagāžas nodalījuma tilpums = 530 litri zem pārsega un līdz 1780 litriem ar nolocītām aizmugurējā vienlaidu sēdekļa atzveltnēm.

SALONA APDARE
Ieņemiet vietu PEUGEOT 508 SW modernajā un izsmalcinātajā pasaulē. Apvienojot dekoratīvos elementus un polsterējumu no dabiskiem un mūžīgiem materiāliem, ikviens var no jauna izveidot personīgo visumu, lai katrs brauciens kļūtu par īpašu brīdi.
ATJAUTĪGI NODALĪJUMI
PEUGEOT 508 SW salonā ir izvietoti daudzi un atjautīgi nodalījumi. Priekšējā daļā jūs piepildāt durvju paneļus, elkoņbalstu un viduskonsoli. Priekšmeti ir aizsniedzami arī aizmugurējiem pasažieriem. Ar savu optimāli uzlaboto ietilpību un daudzajiem salona nodalījumiem jaunais PEUGEOT 508 SW piedāvā daudzus jaunus lietošanas veidus un iespējas salonā.
GAISMAS SIGNATŪRA
Lielākam vizuālajam komfortam un labākai drošībai zīmola gaismas signatūru veido Full LED „PEUGEOT Full LED Technology“ priekšējie lukturi ar automātisko pozīcijas korekcijas funkciju*, priekšējie LED virzienrādītāji un statiskais pagriezienu apgaismojums. Aizmugurē PEUGEOT trīskāršo nagu formas 3D LED gaismu intensitāte tiek automātiski pielāgota atkarībā no apgaismojuma apstākļiem.

* Šī funkcija automātiski koriģē gaismu augstumu atkarībā no automašīnas kravas, lai netraucētu citiem satiksmes dalībniekiem.

VADĪTĀJA VIETA
IESPAIDĪGAIS PEUGEOT i-COCKPIT®

Pārvaldiet sapņotāja vadītāja vietu.
Ar savu kompakto stūri, pielāgojamo digitālo plāksni acu augstumā un kapacitatīvo 10” HD skārienekrānu augstākās klases PEUGEOT 508 SW universāļa Peugeot i-Cockpit® jums piedāvā daudzreiz labāku ergonomiku un autovadīšanas sajūtas.
Savā UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA versijā PEUGEOT i-Cockpit® mēraparātu panelis un skārienekrāns ietver pilnībā hibrīdam veltītu pasauli, kas īpaši ļauj aplūkot enerģijas (elektriskās un degvielas) patēriņa statistiku.

PASTĀVĪGA SAVIENOJAMĪBA
Lai saglabātu saikni ar pasauli un savienojumu ar automašīnu, PEUGEOT 508 SW ir aprīkots ar viedtālruņa bezvadu uzlādes ierīci un Mirror Screen funkciju, kas ļauj dublēt jūsu saderīgās lietojumprogrammas 10’’ kapacitatīvajā skārienekrānā.
Ar balss atpazīšanas funkciju un TomTom® pakalpojumiem, savienotā 3D navigācija jums reāllaikā norādīs uz visiem jūsu braukšanai svarīgajiem notikumiem.
SĒDEKĻA KOMFORTS
Iesēdieties automašīnā, lai izbaudītu aptverošo sēdekļu ar AGR marķējumu atbalstu, kas piedāvā pielāgotas un atmiņā saglabājamas sēdekļa garuma, slīpuma un jostasvietas atbalsta regulēšanas iespējas. Papildu komfortam 508 SW piedāvā augstākās klases daudzpunktu masāžas sistēmu vadītāja un pasažieru sēdekļiem.
HiFi FOCAL® APSKAŅOŠANA
508 SW piedāvā augstas precizitātes akustisko sistēmu* ar FOCAL® zīmi, kas ir ar savām patentētajām tehnoloģijām un unikālo un raksturīgo skaņu slavens franču līderis.
Šī sistēma ir aprīkota ar 10 skaļruņiem ar ekskluzīvo FOCAL® tehnoloģiju, kas piedāvā lielisku skaņas stabilitāti neatkarīgi no satura, un prieku par tīru un precīzu skaņu automašīnā. *Standarta aprīkojumā vai kā izvēles aprīkojums atkarībā no versijas.

DZINĒJI
INTENSĪVA AUTOVADĪŠANAS PIEREDZE


Augstākās klases universālis PEUGEOT 508 SW sola vienmērīgu braukšanu un izcilu noturību uz ceļa, ko pastiprina kontrolēta piekare. Efektīvie PureTech un BlueHDi €uro6 dzinēji un automātiskā pārnesumkārba EAT8 vairo jūsu prieku, lai pieredze pie stūres būtu arvien intensīvāka.

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS: JAUNAS SAJŪTAS
PEUGEOT 508 SW HYBRID ir aprīkots ar dzinēju, kas apvieno šādus elementus:
• benzīna dzinējs PureTech 132 kW/180 zs
• 80 kW/110 zs elektromotors
• jaunā automātiskā, elektriskā pārnesumkārba e-EAT8
Maksimālā kombinētā jauda ir 165 kW/225 zs vilces nodrošināšanai. Izmešu daudzums ir no 30 g CO2 uz WLTP km*.
11,8 kWh akumulatora baterija nodrošina 100 % elektriskā režīma autonomiju 52 km pēc WLTP.
PURETECH BENZĪNA DZINĒJI
1,6 l PureTech jaunākās paaudzes €uro6 benzīna dzinējam piemīt labāka vadāmība un attiecība starp veiktspēju un patēriņu.
PEUGEOT 508 SW ir pieejami 2 benzīna dzinēji ar jauno automātisko pārnesumkārbu EAT8 un aprīkoti ar „Stop & Start“ tehnoloģiju:
• dzinējs 1,6 l PureTech 180 S&S EAT8
• dzinējs 1,6 l PureTech 225 S&S EAT8
BLUE HDI DĪZEĻDZINĒJI
PEUGEOT 508 SW var būt aprīkots ar zīmola jaunākās paaudzes €uro6 BlueHDi dzinējiem, kas aprīkoti ar ekskluzīvu dīzeļdegvielas pretpiesārņojuma un tirgū efektīvāko patēriņa optimizācijas sistēmu.
Ir pieejami 4 piedāvājumi:
• dzinējs 1,6 l BlueHDi 130 S&S EAT8
• dzinējs 2,0 l BlueHDi 160 S&S EAT8
• dzinējs 2,0 l BlueHDi 180 S&S EAT8

* Autonomija Electric režīmā no 47 līdz 52 km atkarībā no automašīnai uzstādītajām izvēles iespējām. Autonomija var mainīties atkarībā no faktiskajiem lietošanas apstākļiem (klimatiskie apstākļi, braukšanas stils utt.).

AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA EAT8

Jaunā automātiskā pārnesumkārba EAT8 piedāvā ātru un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu, izmantojot jauno elektrisko pārnesumu maiņas vadību “Shift and Park by wire” un pārslēgus pie stūres. Būdama kompaktāka un apvienota ar „Stop&Start“ tehnoloģiju, tā piedāvā optimizētu patēriņu un veiktspēju.

TEHNOLOĢIJAS
DROŠĪBA UN AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

508 sw
PEUGEOT 508 SW ir aprīkots ar daudzām tehnoloģiskām iekārtām, un tam ir uzstādītas zīmola jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas, lai palielinātu jūsu drošību, palīdzētu jums manevrējot un labāk saprast un prognozēt vidi un ceļa apstākļus.

PAPLAŠINĀTA REALITĀTE. NIGHT VISION
Optimāli drošai autovadīšanai sistēmas „Night Vision“ infrasarkanā kamera naktīs vai kad redzamība ir samazināta, ļauj konstatēt gājējus vai dzīvniekus automašīnas priekšā, aiz priekšējo lukturu staru kūļa. Jūsu redzeslaukā digitālajā mēraparātu panelī kopā ar brīdinājuma signālu tad parādās attēls.
DAĻĒJI AUTONOMA AUTOVADĪŠANA
Ar aprīkojuma paketi „Pack Drive Assist Plus“ vadiet savu PEUGEOT 508 SW daļēji autonomā veidā. Ar priekšējā vējstikla vidusdaļā iestrādāto radaru un kameru, kas atrodas vējstikla augšējā daļā, adaptīvā kruīza kontrole ar „Stop & Go“ funkciju ļauj automātiski pielāgot automašīnas ātrumu priekšā braucošajai automašīnai, lai saglabātu nemainīgu atstatumu. Tā ir savienota ar sistēmu automašīnas saglabāšanai satiksmes joslā, kas uztur vadītāja izvēlēto automašīnas pozīciju.

OPTIMĀLI UZLABOTA DROŠĪBA
Ar aprīkojuma paketi „Pack Safety“ autovadīšanas palīgsistēmas jums palīdz, lai brauciens noritētu pilnīgā mierā. Tā ietver automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu „Active Safety Brake“ ar sadursmes riska brīdinājuma sistēmu „Distance Alert“, aktīvo joslu un sānmalas šķērsošanas brīdinājuma sistēmu un ātruma ierobežojuma zīmju atpazīšanas un ieteikumu sistēmu. Aprīkojuma pakete „Pack Safety Plus“ piedāvā uzlabotu drošību, ietverot aklās zonas aktīvo uzraudzības sistēmu, vadītāja uzmanības brīdinājuma sistēmu, tālo gaismu automātisko pārslēgšanas sistēmu un paplašinātā ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, lai labāk paredzētu ceļu.
FULL PARK ASSIST
FULL PARK ASSIST tehnoloģija piedāvā palīdzību, veicot manevrus automašīnas novietošanai stāvvietā starp divām automašīnai paralēli ietvei un perpendikulāri ietvei pilnībā automātiski. Vadītājs iedarbina funkciju uz pārnesumu sviras un, neveicot nekādas darbības ar stūri vai pedāļiem, sistēma pārņem kontroli pār pietiekami lielas stāvvietas noteikšanu, akcelerāciju un bremzēšanu. Sistēma atvieglo arī izbraukšanu no stāvvietas. „Full Park Assist“ tehnoloģijas ilustrācijas video ir izveidots 3D formātā uz PEUGEOT Exalt konceptauto bāzes.

LIETOJUMPROGRAMMA MYPEUGEOT®

KONTROLĒJIET SAVU AUTOMAŠĪNU ATTĀLINĀTI

Izmantojiet personalizētus un ar jūsu kontu sinhronizētus pakalpojumus reāllaikā, izmantojot bezmaksas lietojumprogrammu MyPeugeot ®*:
• Sekojiet savas automašīnas stāvokļiem (braukšanas dati, atrašanās vieta).
• Piekļūstiet palīdzībai viegli un ātri.
• Pārvaldiet savas automašīnas apkopes darbības un pakalpojumus.
• Viegli pārvaldiet akumulatora uzlādi un temperatūru jūsu 508 SW uzlādējamā hibrīda modelī
* Ar nosacījumu, ka ir piekļuve mobilo sakaru tīklam un pieejamība atbilstoši galamērķiem