VISI MODEĻI

308

308

PEUGEOT 308

PEUGEOT 308 KATALOGS             PEUGEOT 308 AKSESUĀRI

RAKSTURS UN DINAMIKA

Jaunais PEUGEOT 308 jums atklāj savu spēcīgo personību jau no pirmās satikšanās reizes. Tā jaunā, izteiksmīgā priekšējā daļa laipni aicina ar Peugeot lauvu pašā centrā, un tā eleganci papildina arī jaunie Zyrcon 16’’ diski. Izceļot tā raksturu, jaunajam kompaktajam hečbekam PEUGEOT 308 ir jaunajos halogēnajos priekšējos lukturos iestrādāta gaismas signatūra.

PEUGEOT i-COCKPIT®, PILNĪGI JAUNA AUTOVADĪŠANA

Salonā ienirstiet pasaulē, kurā ar PEUGEOT i-Cockpit® sistēmu viss ir pārdomāts jūsu priekam. Iepazīstiet veiklāku un instinktīvāku autovadīšanu ar kompakto stūri, mēraparātu paneli acu augstumā un kapacitatīvo skārienekrānu. Visbeidzot – gūstiet vēl spēcīgāku pieredzi ar aprīkojuma paketi “Hi-Fi Denon” un “Driver Sport Pack”

308 GT LINE, SPORTISKAIS DIZAINS

ABSOLŪTA SAVIENOJAMĪBA

Padariet savu ceļu vienkāršāku, izmantojot jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas un pievienoto 3D navigāciju ar balss atpazīšanas funkciju. Lai papildinātu jūsu komfortu, atrodoties automašīnā, jūsu viedtālrunis pieslēdzas skārienekrānam, izmantojot funkciju Mirror Screen Triple Play

ATŠĶIRĪGS STILS

Ar savu tīro dizainu un augstākā līmeņa materiāliem jaunais PEUGEOT 308 GT Line apliecina savu sportisko un izsmalcināto raksturu. Jūs novērtēsiet tā apdari ar TEP Oxford Mistral un sarkanajām nošuvēm, ādas apdares stūri un alumīnija apdares elementus.

308 GT, VĒL PĀRLIECINOŠĀKA IDENTITĀTE

IZAICINOT PIEKLĀJĪBAS NORMAS

Ļaujiet sevi aizraut jaunajam PEUGEOT 308 GT un tā raksturam, kas ir vēl pārliecinošāks. Ar savu pazemināto šasiju tas ieņem vēl asāku pozu.

Izmantojiet savu standarta aprīkojumā uzstādīto aprīkojuma paketi “Driver Sport Pack”, lai baudītu ne ar ko nesalīdzināmu autovadīšanas dinamiku.

PAREDZĒTS SNIEGUMAM

Sportiska ir visa jaunā PEUGEOT 308 GT līnija, un vēl lielākai veiktspējai un efektivitātei tā piedāvā tādus ekskluzīvus dzinējus kā THP 205 S&S BVM6 un jaunais BlueHDi 180 S&S EAT8

GALERIJA