VISI MODEĻI

308

Atklājiet no jauna PEUGEOT 308 kompakto sedanu ar arvien pārliecinošāku temperamentu, lai smeltos jaunu braukšanas pieredzi pie Peugeot i-Cockpit® digital stūres.

DIZAINS
PURE DESIGN*


Izsmalcināts dizainsUzmundrināts ar jauno vertigo zilo toni, PEUGEOT 308 atklāj savu uzmundrinošo, plūstošo un eleganto stilu. Tā izteiksmīgā priekšpuse ar lauvu centrā pauž visu savu spēku un izceļ motora pārsegu, ko nobeidz vertikāls rūtains režģis un dinamisks buferis.

IEVĒROJAMA UZDRĪKSTĒŠANĀS
Lai pastiprinātu savu raksturu, PEUGEOT 308 papildina gaismas zīmes, kas integrētas full LED lukturos kas izceļ tā temperamentu dienā un naktī. Tā tehnoloģija sevī apliecina lielu eleganci ar ritinošiem LED virziena rādītājiem un LED miglas lukturiem.
TAS, KURAM SEKO
No aizmugures to varēs atpazīt uzreiz, jo zīmola modernās trīs daļu gaismas no pirmā acu uzmetiena atgādina kaķa acis.
IZSMALCINĀTS SALONS
Ļaujiet sevi savaldzināt ar izsmalcināto PEUGEOT 308 salonu, tā augstākās kvalitātes apšuvumu un augstvērtīgo apdari.
VISPIRMS KOMFORTS
Priekšpusē un aizmugurē, ērti apsēžoties ieskaujošajos sēdekļos ar rūpīgu ergonomiku, došanās ceļā ar PEUGEOT 308 ir baudījums vairāk nekā jebkad.
KOMFORTA STĀVOKLIS LĪDZ BEZGALĪBAI
Šī elegantā salona centrā jūs mierīgi ceļojat zem lielā panorāmas tipa jumta ar aptumšojošo aizkaru, kas priecē arī pasažierus priekšā un aizmugurē.

PEUGEOT i-COCKPIT® DIGITAL
PURE DRIVING EXPERIENCE*

*Unikāla braukšanas pieredze
Salonā ieņemiet vietu pilnībā pārdomātā visumā, lai atjaunotu savas braukšanas sajūtas.
PEUGEOT i-Cockpit® digital vadības ierīcēs atklājiet veiklāku un intuitīvāku braukšanu, pateicoties kompaktajai ģērētas ādas stūrei, digitālajai mērinstrumentu panelim acu augstumā un spoža izskata kapacitatīvajam skārienekrānam.

JAUNS DIGITĀLAIS MĒRINSTRUMENTU PANELIS
Pateicoties jaunajam digitālajam mērinstrumentu panelim acu augstumā, visa braukšanai nepieciešamā informācija parādīsies virs stūres, tieši acu augstumā. Varat personalizēt savu braukšanas pieredzi, izvēloties vienu no 6 pieejamajiem displeja režīmiem, ieskaitot tādu, kas ļauj sekot navigācijai, nenovirzot uzmanību no ceļa.
SAVIENOJAMĪBA
Sekojiet savam maršrutam pilnīgā mierā uz kapacitatīvā skārienekrāna ar jauno spīdīgu izskatu vai uz digitālajā mērinstrumentu panelī.
Pateicoties TomTom® Traffic savienotajai 3D navigācijai, jūs izzināsiet ceļu satiksmes apstākļus reālā laikā, sava brauciena laiku un riska zonas. Izmantojot Mirror Screen funkciju, viedtālrunī saderīgas lietojumprogrammas var dublēt tieši uz kapacitatīvā skārienekrāna.
SAASINĀTAS IZJŪTAS
Ceļojiet, klausoties augstas precizitātes mūziku ar precīzu un dabisku Denon Hi-Fi Pack skanējumu.
Lai uzlabotu braukšanas sajūtas, aktivizējiet Driver Sport Pack, kas iedarbojas uz noteiktiem parametriem, piemēram, paātrinājuma reaktivitāti vai motora skaņu, lai iepriecinātu sportiskākas braukšanas fanu sajūtas.

DZINĒJI
PURE EFFICIENCY*


*Ievērojama efektivitāte
Augstas veiktspējas un ievērojama braukšanas prieka labad PEUGEOT 308 var aprīkot ar zīmola jaunākās paaudzes PureTech benzīna vai BlueHDi dīzeļdzinējiem.
Atkarībā no motoriem PEUGEOT 308 var aprīkot ar manuālo pārnesumkārbu BVM6 vai automātisko pārnesumkārbu EAT8i, nodrošinot ātru un plūstošu pārnesumu maiņu.

TEHNOLOĢIJA
PURE REFERENCE*


*Atsauce uz tehnoloģijām.
PEUGEOT 308 aprīkots ar augsta līmeņa braukšanas palīglīdzekļiem, piemēram, adaptīvo ātruma regulētāju, Active Safety Brake, sadursmes riska trauksmi vai aktīvās neredzamās zonas uzraudzības sistēmu.
Garākos braucienos jūs varat izbaudīt modernāko aprīkojumu sniegtās iespējas: Noguruma detektors, ātruma ceļa zīmju un norāžu atpazīšana, automātiska tālo/tuvo gaismu pārslēgšana, aktīvs brīdinājums par līniju nejaušu šķērsošanu…Automašīnas novietošana stāvvietā un izbraukšana no tās ir drošāka, pateicoties Visiopark 1 vai Park Assist.

MYPEUGEOT® LIETOJUMPROGRAMMA

KONTROLĒJIET SAVU AUTOMAŠĪNU ATTĀLINĀTI
Pateicoties bezmaksas My Peugeot® lietojumprogrammai, izmantojiet ar savu kontu reāllaikā personalizētus un sinhronizētus pakalpojumus.
  • Sekojiet līdzi savas automašīnas stāvoklim (braukšanas dati, atrašanās vieta).
  • Piekļūstiet atbalstam viegli un ātri.
  • Pārvaldiet savas automašīnas tehnisko apkopi un pakalpojumus.