VISI MODEĻI

TEHNOLOĢIJA

EFEKTĪVI DZINĒJI

PureTech DZINĒJI

Jaunā 308 SW modeļa rīcībā ir 3 cilindru benzīna dzinēji PureTech , kas panāk veiktspēju sava samazinātā svara un izmēru dēļ. Tas ir ieguvis arī jaunu benzīna dzinēju paaudzi PureTech 130 S&S M6 ar tiešās iesmidzināšanas sistēmu un kopā ar jauno manuālo 6 pakāpju pārnesumkārbu. Šai jaunajai versijai ir lielāka veiktspēja, mazāks patēriņš, un tā sniedz lielāku braukšanas prieku.

Jaunais dzinējs BlueHDi 130 S&S

Jaunais 308 SW modelis ir aprīkots ar jaunu un ekskluzīvu dzinēju BlueHDi 130 S&S , kas atklāj jaunu, kompaktāku pretpiesārņojuma sistēmu. Izmeši tiek apstrādāti avota un izplūdes vietā, nodrošinot patēriņa samazinājumu un vēl efektīvāku pretpiesārņojuma sistēmu.

EKSKLUZĪVI 308 SW GT DZINĒJI

GĒNOS IELIKTS SNIEGUMS.

Apliecinot savu sportiskumu, jaunais PEUGEOT 308 SW GT ir aprīkots ar ekskluzīviem dzinējiem, tādiem kā THP 205 S&S M6 vai BlueHDi 180 S&S, kas tagad ir savienots ar jaunu automātisko pārnesumkārbu EAT8.

JAUNĀ AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA EAT8

Jaunā automātiskā pārnesumkārba EAT8, būdama tikpat vienkārša kā manuālā, piedāvā ātru un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu, izmantojot jauno monostabilo elektrisko pārnesumu maiņas vadību “Shift and Park by wire” un pārslēgus pie stūres.