VISI MODEĻI

DIZAINS

DINAMISKS UN SPORTISKS

Jaunais PEUGEOT 308 SW ar savām slaidajām un sportiskajām līnijām izceļ moderno stilu. Tas sevi apliecina ar jaunu, spēcīgu priekšējo daļu ar hromētām šķautnēm un jauniem priekšējiem halogēna lukturiem ar elipsveida moduli. Tā bagātīgie izmēri jums nodrošina: ietilpību, plašumu, modularitāti un praktiskumu.

PEUGEOT i-COCKPIT®, PILNĪGI JAUNA AUTOVADĪŠANA

Katra PEUGEOT 308 SW detaļa ir iedvesmojoša. Ieņemiet savu vietu un iepazīstiet modernā un tīrā dizaina PEUGEOT i-Cockpit sistēmu: kompaktā stūre piedāvā lielāku manevrētspēju, mēraparātu panelis acu augstumā – lielāku komfortu un jaunais kapacitatīvais skārienekrāns – vairāk intuitivitātes. Jaunais 308 SW “Allure” modelis ir ietērpies arī jaunā TEP / auduma “Oxford” apdarē ar dinamiskas formas sēdekļiem, kas pieejami “Mistral” vai “Guérande” apdaru noskaņā.

PEUGEOT’ i-Cockpit

308 SW GT LINE DIZAINS

Priekšējā daļā jaunais motora pārsegs nosedz vertikālo rūtaino radiatora režģi. Lauva ieņēmis savu troni pašā centrā, un zīmola nosaukums ir izcirsts sarkanā krāsā tā augšējā joslā. Jaunais aizsegs pastiprina jaunā PEUGEOT 308 GT Line sportisko raksturu un veido Full LED priekšējo daļu: “full LED” priekšējie lukturi, ritošie LED virzienrādītāji un LED priekšējie miglas lukturi.

Tas apliecina savu sportisko stilu ar virsbūves apakšējām dekoratīvajām uzlikām, melni lakoto difuzoru un dubultās izpūtēja caurules tipa dekoratīvajiem elementiem.

ELEGANTS UN SPORTISKS SALONS

308 SW GT Line salonā iepazīstieties ar kvalitatīvu salonu un tādiem alumīnija elementiem kā pedāļi, kājas atbalsts un durvju sliekšņi. Standarta aprīkojumā tiek piedāvāta arī griestu līnija un augšējie nodalījumi antracīta krāsā. Sarkanās nošuves stiepjas pāri apdarei, priekšējam panelim, durvju paneļiem, stūrei, pārnesumu sviras pamatnei un virspaklājam.
Peugeot 308 SW bagāžas nodalījums piedāvā optimālu kravas tilpumu no 610 dm3 VDA līdz 1660 dm3 VDA ar nolocītu vienlaidu sēdekli. Ar savām vienkāršajām formām un vienlaidu sēdekli “Magic Flat”, kas atklāj nevainojami līdzenu bagāžas nodalījuma grīdu, jaunais Peugeot universālis ļoti viegli pielāgojas visām jūsu vajadzībām. Piekļuve tam ir vieglāka, izmantojot zemo iekraušanas slieksni.

308 SW GT DIZAINS

RAKSTURS, KAS PĀRLIECINA

Tā pārliecinošo siluetu izceļ aizsega apakšējā daļa melnā krāsā, virsbūves apakšējās daļas dekoratīvās uzlikas, alumīnija 18” Diamant diski, sporta piekares un par 10 mm pazemināta šasija.Aizmugurējā daļā 308 SW GT rada noskaņu ar savu stāju, kas ietver melni lakotu difuzoru ar divām stila izplūdes caurulēm. Izbaudiet jaunas sajūtas ar atvienojamo ESP atbilstoši savām vēlmēm.
Tā dizainu, robustumu un stilu eleganti apliecina “full LED” gaismas signatūra priekšējā daļā un aizmugurējā daļā, kas ir redzama gan dienā, gan naktī. Ar savu ievērojamo melno aizsega apakšējo daļu tas dabiski izceļas ar dinamiski ritošo LED virzienrādītāju gaismu virteni un priekšējiem LED miglas lukturiem.

 

EKSKLUZĪVA SALONA ATMOSFĒRA

Ļaujieties PEUGEOT 308 SW GT izsmalcinātā un tīrā salona valdzinājumam. Iepazīstieties ar materiālu klāstu un modeļa kvalitatīvo dizainu ar augstākā līmeņa apdari, dabiskas ādas stūri un ar vislielāko rūpību izstrādātajiem alumīnija elementiem. Sarkanās nošuves stiepjas pāri apdarei*, priekšējam panelim, durvju paneļiem, stūrei, pārnesumu sviras pamatnei un virspaklājam. Šī elegantā interjera pašā viducī jūs ceļojat pilnīgā mierā zem lielās panorāmas tipa jumta lūkas** ar aptumšošanas aizkaru, kas priecē arī pasažierus.

Atverot durvis, jūs saņemat GT sveiciena paziņojumu mēraparātu panelī uz īpaša rūtaina fona.