VISI MODEĻI

AUTOVADĪŠANAS PIEREDZE

PEUGEOT i-Cockpit® – PILNĪGI JAUNA AUTOVADĪŠANA

Iekāpjot PEUGEOT 308 SW, piedzīvojiet ekskluzīvu pieredzi ar PEUGEOT i-Cockpit® un tā jaunākajām tehnoloģiju inovācijām, kas veltītas autovadīšanas komfortam.

PEUGEOT 308 SW salonā PEUGEOT i-Cockpit® un tā vienreizējais aprīkojums jums sola nepieredzētas autovadīšanas sajūtas. Iepazīstiet veiklāku un instinktīvāku autovadīšanu ar kompakto stūri, mēraparātu paneli acu augstumā un kapacitatīvo skārienekrānu.

PIEVIENOTĀ 3D NAVIGĀCIJA

Pievienotā 3D navigācija ar balss atpazīšanu, kas ietver TomTom pakalpojumus, jums parāda būtiskāko informāciju kapacitatīvajā skārienekrānā (satiksme, laika apstākļi, uzpildes stacijas, tuvumā esošās autostāvvietas, interešu punkti). Izmantojot TomTom® kopienu un abonējot maksas izvēles iespēju , var tikt parādītas riska zonas vai īslaicīga apdraudējuma zonas.

MIRROR SCREEN

Ar Mirror Screen jūs varat izmantot to savu viedtālruņu lietojumprogrammas, kas ir saderīgi ar Android Auto*, Apple Carplay TM* vai MirrorLink®* tieši jūsu 308 SW kapacitatīvajā skārienekrānā.

* Tikai Android Auto, Apple CarPlay™ vai MirrorLink® sertificētas lietojumprogrammas darbojas, automašīnai stāvot vai braucot atkarībā no gadījuma. Braucot dažas attiecīgo lietojumprogrammu funkcijas ir liegtas. Dažu veidu saturam, kas var būt pieejams jūsu viedtālrunī bez maksas, var būt nepieciešams Android Auto, Apple CarPlay™ vai MirrorLink® sertificētas ekvivalentas lietojumprogrammas maksas abonements. “Mirror Screen” darbojas atkarībā no gadījuma, izmantojot Android Auto (viedtālruņiem ar Android), Apple CarPlay™ (viedtālruņiem ar iOS) vai arī MirrorLink® tehnoloģiju (viedtālruņiem ar Android, kas saderīgi ar MirrorLink®), ar nosacījumu, ka pieslēgts mobilo sakaru un interneta pakalpojums

PRIEKŠZĪMĪGAS AUTOVADĪŠANAS MĒRĶIS

Lai uzlabotu jūsu autovadīšanas pieredzi, augsta līmeņa tehnoloģijas nodrošina jaunajam 308 SW parauga cienīgu noturību uz ceļa. Katram BlueHDi un PureTech dzinējam pielāgotas ritošās daļas optimālai efektivitātei un komfortam. Izcilāko cienīga efektivitāte. Un, lai pastiprinātu jūsu autovadīšanas sajūtas, ar aprīkojuma paketi “Driver Sport Pack” noteikti parametri ir izmainīti.

PEUGEOT_308