VISI MODEĻI

308 SW

PEUGEOT 308 SW

308 SW KATALOGS                     PEUGEOT 308 AKSESUĀRI

 

DINAMISKS UN SPORTISKS

IZCEĻOT SAVU STILUAr savām slaidajām līnijām un izcilajām formām jaunais ģimenes universālis PEUGEOT 308 SW ir īstens uzaicinājums iegūt jaunu pieredzi. Ar savu jauno izteiksmīgo priekšējo daļu, pārliecinošo raksturīgo gan dienas, gan nakts apgaismojuma formu un elegantajiem 16” Zyrcon diskiem tas izceļas jau no pirmā acu uzmetiena.

SAJŪTU VADĪTSSalonā PEUGEOT i-Cockpit® un tā vienreizējais aprīkojums jums sola nepieredzētas autovadīšanas sajūtas. Radiet spēcīgākas skaņas vibrācijas ar aprīkojuma paketi “Hi-Fi Denon” un “Driver Sport Pack”

UUS 308 SW GT LINE, ELEGANTS UN SPORTISKS

UUS 308 SW GT, VĒL PĀRLIECINOŠĀKA IDENTITĀTE

peugeot 308sw

PĀRLIECINOŠS SPORTISKUMS

GT izstaro dinamiku ikkatrā savā detaļā. Iepazīstiet jauno izsmalcināto siluetu ar pazemināto šasiju vēl izteiktākam raksturam un dinamikai. Visbeidzot standartaprīkojumā uzstādītā aprīkojuma pakete “Driver Sport Pack” pastiprina jūsu sajūtas autovadīšanas laikā.

GĒNOS IELIKTS SNIEGUMS

Būdams sportisks visos tā aspektos, jaunais PEUGEOT 308 SW GT ir aprīkots ar tādiem ekskluzīviem dzinējiem kā THP 205 S&S M6 vai jaunais BlueHDi 180 S&S EAT8. Jaunā automātiskā pārnesumkārba ir vēl efektīvāka un jums piedāvā augstākā līmeņa sniegumu uz ceļa un optimālu degvielas patēriņa kontroli.

GALERIJA