VISI MODEĻI

308 SW

Atkal atklājiet PEUGEOT 308 SW kompakto universāli ar arvien pārliecinošu temperamentu, lai pie stūres iegūtu jaunu braukšanas pieredzi pie Peugeot i-Cockpit® digital.

DIZAINS
PURE DESIGN*


*Tīrs dizains
Ar jauno vertigo zilo krāsu un gludām, slaidajām un sportiskajām līnijām 5-durvju PEUGEOT 308 SW jums sniedz iespēju izbaudīt vairāk.
Tā milzīgie izmēri un ievērojami izliekumi ir īstens aicinājums uz jauniem piedzīvojumiem.
Ar jaudīgo priekšpusi, kuras centrā izvietota lauva, motora pārsegu ar asām līnijām un vertikālo rūtaino radiatora režģi, izceļas no pirmā acu uzmetiena.

SPĒCĪGS RAKSTURS
Tā dizainu, spēcīgo izteiksmi un stilu eleganti apstiprina full LED gaismas, kas redzams dienā un naktī. Dinamiskajā buferī ir ietverti ritināmi LED pagrieziena rādītāji un LED miglas lukturi.
EMOCIJAS PĒC KATRA KILOMETRA
Izrādi jums piedāvā caur lielajām stiklotajām virsmām un iespaidīgo panorāmas tipa jumtu ar aptumšojošo aizkaru.
MODULĒJAMS ATBILSTOŠI VISĀM JŪSU VĒLMĒM.
Jūsu PEUGEOT 308 SW plašo viesmīlīgo salonu varēs pielāgot pēc vēlēšanās atbilstoši jūsu vaļaspriekiem un dzīves mirkļiem. Pateicoties salokāmajam “Magic Flat” sēdeklim, lielo bagāžas nodalījumu var pārveidot, atklājot līdzenu grīdu un optimālu kravas tilpumu. Piekļuve tajā atvieglota, pateicoties zemajam kravas slieksnim.
RADĪT IESPAIDU
Visas PEUGEOT 308 SW detaļas ir iedvesmojošas. Atklājiet izmantotos materiālus un kvalitatīvo dizainu, kur rūpīgi atlasīti augstas kvalitātes apšuves un apdares materiāli.
BEZGALĪGI KOMFORTABLS
Modernie un izsmalcinātie sākot ar materiālu izvēli un beidzot ar sēdekļa ērtībām, PEUGEOT 308 SW apņemošie sēdekļi priecēs jūsu pasažierus tieši tāpat kā jūs.
Sportiskākā atmosfērā PEUGEOT 308 SW ir ietērpies augstas klases apšuvumā ar sarkanām šuvēm, kur stūres ratu rotā ģērēta āda un alumīnija apdare.
UNIKĀLS IZSKATS
No aizmugures to varēs atpazīt uzreiz, jo zīmola modernās trīs daļu gaismas no pirmā acu uzmetiena atgādina kaķa acis.

PEUGEOT i-COCKPIT® DIGITAL
PURE DRIVING EXPERIENCE*

* Unikāla braukšanas pieredze
Izbaudiet PEUGEOT 308 SW salonu, domājot par braukšanas sajūtām, izmantojot PEUGEOT i-Cockpit® digital.
Tās kompaktais stūres rats piedāvā lielāku veiklību, jaunais digitālais mērinstrumentu panelis acu augstumā palīdzēs palielināt jūsu reakciju, un lielais skārienekrāns piedāvā jums lielāku intuīcijas iespēju.

JAUNS DIGITĀLAIS MĒRINSTRUMENTU PANELIS
Pateicoties jaunajam digitālajam mērinstrumentu panelim acu augstumā, visa braukšanai nepieciešamā informācija parādīsies virs stūres, tieši acu augstumā. Varat personalizēt savu braukšanas pieredzi, izvēloties vienu no 6 pieejamajiem displeja režīmiem, ieskaitot tādu, kas ļauj sekot navigācijai, nenovirzot uzmanību no ceļa.
SAVIENOJAMĪBA
Sekojiet savam maršrutam pilnīgā mierā uz kapacitatīvā skārienekrāna ar jauno spīdīgu izskatu vai uz digitālajā mērinstrumentu panelī. Pateicoties TomTom® Traffic savienotajai 3D navigācijai, jūs izzināsiet ceļu satiksmes apstākļus reālā laikā, sava brauciena laiku un riska zonas. Izmantojot Mirror Screen funkciju, viedtālrunī saderīgas lietojumprogrammas var dublēt tieši uz kapacitatīvā skārienekrāna.
PASTIPRINĀTAS SAJŪTAS
Denon Hi-Fi Pack aicina Jūs ceļot ar augstas kvalitātes mūziku. Tajā ir 8 skandas, basa kaste un digitālais pastiprinātājs. Iespējama izvēle starp 2 skaņu sadali, bet 5 tonālo skaņu vide nodrošina gan autovadītājam, gan pasažieriem spēcīgu, precīzu un dabisku skaņu. Un, lai uzlabotu braukšanas sajūtas, aktivizējiet Driver Sport Pack, kas darbojas ar noteiktiem parametriem, piemēram, reaktivitāte pie paātrinājuma vai dzinēja skaņas, lai iepriecinātu sajūtu entuziastus ar sportiskāku braukšanu.

DZINĒJI
PURE EFFICIENCY*


* Izteikta efektivitāteLai nodrošinātu augstu veiktspēju un izcilu brauciena vadāmību, PEUGEOT 308 SW kompaktais universāli var aprīkot ar zīmola jaunākās paaudzes PureTech vai BlueHDi benzīna dzinējiem. Atkarībā no dzinēja veida to var aprīkot arī ar BVM6 manuālo pārnesumkārbu vai EAT8 automātisko pārnesumkārbu, kas nodrošina ātru un plūstošu pārslēgšanos.

TEHNOLOĢIJA
PURE REFERENCE*

*Atsauce uz tehnoloģijām.
PEUGEOT 308 SW izmanto augsta līmeņa braukšanas palīglīdzekļus, piemēram, adaptīvo ātruma regulētāju, Active Safety Brake, sadursmes riska trauksmes signālu vai aktīvo neredzamās zonas uzraudzības sistēmu.
Garākos braucienos jūs varat izbaudīt modernāko aprīkojumu sniegtās iespējas: Noguruma detektors, ātruma ceļa zīmju un norāžu atpazīšana, automātiska tālo/tuvo gaismu pārslēgšana, aktīvs brīdinājums par līniju nejaušu šķērsošanu…
Automašīnas novietošana stāvvietā un izbraukšana no tās ir drošāka, pateicoties Visiopark 1 vai Park Assist.

MYPEUGEOT® LIETOJUMPROGRAMMA

KONTROLĒJIET SAVU AUTOMAŠĪNU ATTĀLINĀTI
Pateicoties bezmaksas My Peugeot® lietojumprogrammai, izmantojiet ar savu kontu reāllaikā personalizētus un sinhronizētus pakalpojumus.

  • Sekojiet līdzi savas automašīnas stāvoklim (braukšanas dati, atrašanās vieta).
  • Piekļūstiet atbalstam viegli un ātri.
  • Pārvaldiet savas automašīnas tehnisko apkopi un pakalpojumus.