VISI MODEĻI

3008 krosoveris

Krosovers PEUGEOT 3008 atklāj savu spēku un raksturu. Iekārtojieties tehnoloģiju pasaulē un piedzīvojiet uzlabotu braukšanas pieredzi ar efektīviem dīzeļdzinējiem, benzīna dzinējiem un atkārtoti uzlādējamiem hibrīda dzinējiem.

PEUGEOT 3008 KATALOGS                   PEUGEOT 3008 AKSESUĀRI

DIZAINS
IEDVESMOTS STILS

3008

Ļaujiet sevi savaldzināt krosovera PEUGEOT 3008 spēcīgajai priekšdaļai ar savu paaugstināto radiatora režģi ar hromētajām rūtīm un saviem Full LED tehnoloģijas kaķiskajiem un izsmalcinātajiem lukturiem. Atklājiet sev plūstošo un dinamisko līniju, ko akcentē elegants hromēts spārna ieliktnis.

„BLACK DIAMOND“ JUMTS
Būdams apveltīts ar vienlaikus unikālu un asu personību, krosoveru PEUGEOT 3008 papildina Black Diamond* jumts un spīdīgi melna josla aizmugurējā daļā, kas ietver ar 3 nagu formas LED gaismām, kas iedegtas gan dienā, gan naktī.
FULL LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI
PEUGEOT 3008 iepazīstina ar izsmalcinātiem priekšējiem lukturiem, melnām un hromētām maskām, kas pilnībā veicina krosovera mūsdienīgumu un kaķisko identitāti. Šie priekšējie lukturi ietver LED dienasgaitas gaismas, un „zobu“, kas plaši paceļas optiskā blok Full LED definīcijā.

AIZMUGURĒJĀS LED GAISMAS
Aizmugurē nagu formas LED gaismas ar 3D efektu piesaista jau no pirmā acu uzmetiena. Šīs gaismas ir redzamas gan dienā, gan naktī un izceļ spēcīgo 3008 modeļa personību.
PANORĀMAS TIPA JUMTA LŪKA
Krosovera PEUGEOT 3008 panorāmas tipa jumta lūka piedāvā bagātīga izmēra stiklotu virsmu ar fiksētu logu aizmugurējā daļā un kustīgu logu priekšējā daļā. Šis jumts jums piedāvā gaismu visā salonā un daudz plašākas telpas sajūtu.
DETAĻU MĀKSLA
Rūpīga mūsdienīgu materiālu atlase, hroma, ādas akcenti, lielas auduma vai pelēkā ozola dekoratīvo elementu zonas utt. PEUGEOT 3008 salona greznība un mūsdienīgums jums apsola augstas kvalitātes pieredzi.

VADĪTĀJA VIETA
IESPAIDĪGAIS PEUGEOT I-COCKPIT®

Krosovers PEUGEOT 3008 jūs aicina atklāt 100 % digitālu pasauli. Kapacitatīvais 8 collu skārienekrāns*, konfigurējams un personalizējams digitālais panelis acu augstumā, kompakta stūre ar iebūvētām vadības ierīcēm un elektrificētas pārnesumkārbas vadības ierīce** pastiprina jūsu braukšanas pieredzi.
Savā UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA versijā PEUGEOT i-Cockpit® mēraparātu panelis un skārienekrāns ietver pilnībā hibrīdam veltītu pasauli, kas īpaši ļauj aplūkot enerģijas (elektriskās un degvielas) patēriņa statistiku.
*Standarta aprīkojumā atkarībā no versijas / **Kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas

PASTĀVĪGA SAVIENOJAMĪBA
Ar Mirror Screen funkciju jūs varat skārienekrānā izmantot sava ar Apple CarPlayTM, MirrorLink® vai Android Auto saderīgā viedtālruņa lietojumprogrammas. Jums ir arī iespēja veikt sava viedtālruņa bezvadu uzlādi. Ar savienoto 3D navigāciju jūs iegūstat jūsu autovadīšanai nepieciešamo informāciju reāllaikā.
SALONA KOMFORTS
PEUGEOT 3008 modeļa sēdekļi nodrošina lielu komforta un atbalsta sajūtu visos jūsu braucienos. Vadītāja sēdeklim ir AGR sertifikācijas uzlīme, kas vienlaikus izlīdzina gan ergonomiku, gan regulēšanas diapazonus. Lai nodrošinātu maksimālu komfortu, PEUGEOT 3008 piedāvā daudzpunktu masāžas sistēmu ar apsildi, aktivizējot astoņas vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļa gaisa kabatas.
HI-FI PREMIUM FOCAL® APSKAŅOŠANA
PEUGEOT 3008 ir aprīkots ar Hi-Fi Premium FOCAL® sistēmu augstas precizitātes skaņai. Šī sistēma ir aprīkota ar 10 skaļruņiem ar ekskluzīvo FOCAL® tehnoloģiju, kas piedāvā prieku par tīru un precīzu skaņu automašīnā. Krosovers PEUGEOT 3008 ir pirmā sērijveida automašīna pasaulē, kas piedāvā FOCAL® akustisko iekārtu!

DZINĒJI
VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTI

HYBRID4: DZINĒJS AR 4 RITEŅU PIEDZIŅU
Krosovers PEUGEOT 3008 uzlādējamais hibrīds ir pieejams HYBRID4 (4 riteņu piedziņa, 300 zs) versijā. Tā apvieno šādus elementus:
• PureTech benzīna dzinējs ar 147 kW/200 zs,
• divi elektromotori 80 kW/110 zs
13,2 kWh elektriskais akumulators nodrošina 100 % elektriskā režīma 59 km WLTP autonomiju (69 km NEDC).
HIBRĪDA DZINĒJS
Krosovera PEUGEOT 3008 uzlādējamais hibrīds ir pieejams HYBRID (2 riteņu piedziņa, 300 zs) versijā, sākot no 02.2020. Tā apvieno šādus elementus:
• PureTech benzīna dzinējs ar 132 kW/180 zs,
• elektromotors 80 kW/110 zs
13,2 kWh elektriskais akumulators nodrošina 100 % elektriskā režīma 50 km WLTP autonomiju (60 km NEDC).

PURETECH: PIEPRASIET EFEKTIVITĀTI
Krosovera PEUGEOT 3008 PureTech dzinēji piedāvā augsta līmeņa vadāmību un veiktspēju.
Ir pieejami 3 piedāvājumi:
• PureTech 130 S&S BVM6
• PureTech 130 S&S ETA8
• PureTech 180 S&S EAT8
DĪZEĻDZINĒJS BLUE HDi
BlueHDi dzinēji ir aprīkoti ar ekskluzīvajām, PEUGEOT izstrādātajām AdBlue® un SCR tehnoloģijām, kas ļauj apvienot augstu veiktspēju un ierobežotu izmešu daudzumu. Krosovers PEUGEOT 3008 ir aprīkots ar 3 BlueHDi dzinējiem:
• BlueHDi 130 S&S BVM6
• BlueHDi 130 S&S EAT8
• BlueHDi 180 S&S EAT8

EAT8: PIEDZĪVOJIET VIENMĒRĪBU
Krosovers PEUGEOT 3008 papildina savu automātisko dzinēju klāstu ar EAT8 pārnesumkārbu. Šī automātiskā kārba piedāvā labākā līmeņa vadāmību. Tai ir „Quickshift“ tehnoloģija ātrākai pārnesumu pārslēgšanai, izcilai vienmērībai un patīkamai lietošanai. Visbeidzot tai ir jauns elektriskais impulsa slēdzis, sviras pie stūres (manuālais režīms), un tā piedāvā Sport režīmu, lai būtu ātrāka reakcija un dinamika. Šis komplekts ir pilnībā iesaistīta vadāmība un braukšanas komforta nodrošināšanai.
MANUĀLĀ PĀRNESUMKĀRBA BVM6
Krosovers PEUGEOT 3008 var būt arī aprīkots ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu ar šādiem dzinējiem:
• PureTech 130 S&S BVM6
• BlueHDi 130 S&S BVM6

TEHNOLOĢIJA
DROŠĪBA UN AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

3008
PEUGEOT 3008 ir aprīkots ar daudzām braukšanas un manevrēšanas palīgsistēmām, lai pastiprinātu jūsu drošību un jums palīdzētu labāk izprast un prognozēt savu vidi.

ACTIVE SAFETY BRAKE UN DISTANCE ALERT
Distance Alert (sadursmes riska brīdinājuma sistēma) ļauj brīdināt vadītāju, ka viņa automašīnai pastāv risks nonākt sadursmē ar priekšā braucošu automašīnu vai gājēju tā satiksmes joslā. Active Safety Brake (automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma) ļauj konstatēt kustīgus vai nekustīgus šķēršļus. Vadītājam neveicot nekādas darbības, tā iedarbojas, lai novērstu sadursmi vai samazinātu tās nopietnību, samazinot automašīnas ātrumu.
BRĪDINĀJUMS PAR NEJAUŠU LĪNIJAS ŠĶĒRSOŠANU
Brīdinājums par nejaušu līnijas šķērsošanu ir sistēma, kas, izmantojot kameru, kas atpazīst nepārtrauktas vai pārtrauktas līnijas, konstatē nejaušu gareniskā marķējuma šķērsošanu uz satiksmes joslas virsmas. Tā brīdina vadītāju un veic trajektorijas korekciju, tiklīdz sistēma konstatē risku.
VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA
Sistēma izvērtē vadītāja uzmanības stāvokli, atpazīstot trajektorijas novirzes no marķējuma uz ceļa. Pēc trim pirmā līmeņa brīdinājumiem (paziņojums „esiet uzmanīgs“ ar skaņas signālu) sistēma iedarbina jaunu brīdinājumu ar paziņojumu „Paņemiet pārtraukumu!“ kopā ar izteiktāku skaņas signālu.

TĀLO GAISMU AUTOMĀTISKĀ PĀRSLĒGŠANA
Ierīce automātiski pārslēdz tālās gaismas un tuvās gaismas atkarībā no apgaismojuma un satiksmes apstākļiem.
Tas ļauj arī optimāli uzlabot braukšanas laiku ar tālajām gaismām lielākai drošībai.
ĀTRUMA IEROBEŽOJUMA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA
Šī sistēma konstatē un nolasa ātruma ierobežojuma zīmes un ātruma ierobežojuma darbības zonas beigu zīmes, un parāda tās mēraparātu panelī. Sistēma ņem vērā arī ātruma ierobežojumu informāciju no navigācijas sistēmas kartogrāfijas. Ātruma ierobežojuma ieteikuma sistēma papildina ierīci: vadītājs var izvēlēties, vai pielāgot ātruma ierobežotāja/kruīza kontroles norādes ātrumu kameras nolasītajam.
ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE
Izmantojot radaru, ierīce konstatē jums priekšā braucošo automašīnu un automātiski saglabāt iepriekš izvēlēto drošo attālumu, iedarbojoties uz bremzēm vai akseleratoru.
Ja nepieciešams, sistēma darbojas līdz pilnīgai automašīnas apturēšanai (ar automātisko pārnesumkārbu) vai līdz 30 km/h ar manuālo pārnesumkārbu.

ATJAUTĪGAS TEHNOLOĢIJAS

ADVANCED GRIP CONTROL
Advanced Grip Control ir aprīkojuma komplekts, ko veido uzlabotā pretslīdes sistēma, īpašas riepas, kā arī Hill Assist Descent Control. Tas ļauj pielāgot jūsu saķeri vissarežģītākajiem apstākļiem: sniegs, dubļi vai smiltis. Krosovers PEUGEOT 3008 modelim ir pieejama arī HYBRID4 versija ar 4 riteņu piedziņu.
ATJAUTĪGA MODULARITĀTE
Izveidojiet savu iekšējo telpu, izmantojot „Magic Flat“ sistēmu un tās 2/3-1/3 nolokāmo vienlaidu sēdekli, kas padara pieejamu līdzenu grīdu.
BRĪVROKU AIZMUGURES PĀRSEGS
Vai jūsu rokas ir aizņemtas? Izmantojot atjautīgo brīvroku aizmugures pārsegu, bagāžas nodalījums pats atveras un aizveras, lai būtu vienkāršāk iekraut visas jūsu lietas.

APBALVOTS KROSOVERS
VAIRĀK PAR 67 SAŅEMTIEM APBALVOJUMIEM

3008
Kopš krosovers PEUGEOT 3008 ir laists klajā, tas jau ir ieguvis vairāk nekā 67 starptautiskus apbalvojumus, tostarp arī prestižo Eiropas gada auto godalgu.
Krosovers 3008 patiešām ir savaldzinājis dažādas žūrijas visā pasaulē ar savām dinamiskajām īpašībā, savu ārējo stilu, aprīkojumu un salona iekārtojumu, īpaši ar PEUGEOT i-Cockpit®.
Tāpat krosovers PEUGEOT 3008 ir ieguvis 5 zvaigznes Euro NCAP 2016 testā, kas ir labākais rezultāts.

LIETOJUMPROGRAMMA MYPEUGEOT®

SAGLABĀJIET SAVIENOJUMU AR SAVU AUTOMAŠĪNU

3008Izmantojiet personalizētus un ar jūsu kontu sinhronizētus pakalpojumus reāllaikā, izmantojot bezmaksas lietojumprogrammu MyPeugeot ®*:
Izmantojiet personalizētus un ar jūsu kontu sinhronizētus pakalpojumus reāllaikā, izmantojot bezmaksas lietojumprogrammu MyPeugeot®*:
• sekojiet savas automašīnas stāvokļiem (braukšanas dati, atrašanās vieta);
• piekļūstiet palīdzībai viegli un ātri;
• pārvaldiet savas automašīnas apkopes darbības un pakalpojumus;
• viegli pārvaldiet akumulatora uzlādi un temperatūru jūsu jaunajā 3008 uzlādējamā hibrīda krosovera modelī.
* Ar nosacījumu, ka ir piekļuve mobilo sakaru tīklam un pieejamība atbilstoši galamērķiem