VISI MODEĻI

IEKRAUŠANA

PIERĀDĪTS PROFESIONĀĻU AUTOMOBILIS

PARTNER

LIELUMS, LAI STRĀDĀTU LABĀK
Izmēri pilnībā atbilst nozarei ar 4,40 m garumu L1 versijai ar garantēto un uzlaboto 1,81 m lietderīgo garumu. Šis garums ļauj iekraut 2 eiro paletes ar izmēru no 3,30 m3 līdz 3,80 m3 atkarībā no versijām.
Šīs iespējas var vēl vairāk paplašināt ar L2 versiju, kas ir vairāk nekā 4,75 m (+35 cm) plaša. Tai ir 2,16 m lietderīgais garums un iekraušanas tilpums no 3,90 m3 līdz 4,40 m3.Jaunais PEUGEOT PARTNER ir izveidots uz EMP2 platformas bāzes dažādām variācijām, ar ko aprīkoti zīmola jaunākie modeļi. Bāze, kas sevi jau pierādījusi, nodrošina īsākas pārkares un īsu pagrieziena rādiusu vieglākiem manevriem: pagrieziena diametrs starp ietvēm tādējādi ir tikai 10,82 m L1 versijai un 11,43 m L2 versijai.
Derīgās kravnesības rādītājs ir labākais nozarē ar vērtībām no 650 kg līdz 1000 kg noteiktām versijām attiecībā gan uz L1, gan L2 modeļiem. Ļoti zema patēriņa (VLC) versijām derīgā kravnesība ir 600 kg.
Saņemiet iekraušanas zonas aprīkojuma paketi, kas apvieno papildu apgaismojumu iekraušanas zonā un līdz pat 10 kravas stiprinājuma gredzeniem.Principa skaidrojums: pienākums izmantot noteikto pret plīsumiem izturīgo tīklu, lai novērstu jebkādu caur garo iekraušanas lūku iekrauto priekšmetu izkustēšanos vadītāja virzienā.

MODULARITĀTE VISIEM UZDEVUMIEM

JAUNAI DZĪVES KVALITĀTEI AUTOMOBILĪ

KOMFORTS BRAUCOT
Jaunais PEUGEOT PARTNER var būt aprīkots ar regulējamu MultiFlex vienlaidu sēdekli. Šis aprīkojums līdzenai grīdai nodrošina lielāku 400 l iekraušanas ietilpību un 3m lietderīgo garumu līdz 3 m STANDARD versijā un pat 3,35 m LONG versijā, vienlaikus saglabājot iespēju pārvadāt 2 cilvēkus, izmantojot ievelkamo sānu pasažiera sēdekli.
Augstas kravas ir iespējams pārvadāt, izmantojot sānu sēdekļa pamatni, kuru arī var pacelt un nolocīt uz atzveltnes.
Glabāšanas nodalījumu zem centrālā sēdekļa var aizslēgt ar piekaramo slēdzeni.
Glabāšanas nodalījumi ir izstrādāti dažādiem profesionāliem lietošanas veidiem. Tie ir viegli pieejami un atjautīgi izvietoti pasažiera nodalījumā: cimdu nodalījums, bagāžas nodalījuma kaste, kā arī augšējais cimdu nodalījums. Pretī pasažierim ir novietots papildu nodalījums ar „soma jumtā“ tipa drošības spilvenu, kurā, ja nepieciešams, var noglabāt 15” datoru, vai kuru var atdzesēt. Vada ievērējs ļauj to atstāt uzlādei tieši glabāšanas zonā.
Lai kravas nostiprinātu drošā veidā, standarta aprīkojumā ir nodrošināti 6 kravas stiprinājuma gredzeni, un 4 papildu gredzenus var pievienot pa vidu virzienā uz augšu, un ir pieejams arī papildu apgaismojums, ko veido 6 LED lampas, kā izvēles iespēja ar kravas aprīkojuma paketi (Load Pack).
Pieejamību nodrošina bīdāmās sānu durvis (kā izvēles iespēja), aizmugurējās viru durvis (2/3–1/3) nodrošina maksimālu atvērumu (aizmugurējais kravas nodalījuma pārsegs pieejams kā izvēles iespēja).