VISI MODEĻI

e-Partner

Iepazīstieties ar jauno PEUGEOT e-Partner furgonu un tā 100 % elektriskā motora priekšrocībām.
Elektriskais e-PARTNER ir saglabājis visas PARTNER furgona stiprās puses, lai atbalstītu jūsu biznesu un apmierinātu visas jūsu vajadzības.

PRIEKŠROCĪBAS

Elektriskais motors

Līdz 275 km
liela gaitas rezerve (WLTP)
0 g
CO2 izmešu
30 minutes
lai atgūtu iegūtu 80% gaitas rezervi

Jauna braukšanas pieredze
100 % elektriskā braukšana sniedz jaunas sajūtas bez kompromisiem praktisko ieguvumu ziņā:
• dentiska kravas telpas ietilpība, 2 garumi, 2 formas un iespēja pasūtīt pielāgotas versijas
• Kravnesība līdz 800 kg
• Piekabes masa līdz 750 kg
• Laidena braukšana
• Straujš paātrinājums, pateicoties momentānajam griezes momentam
• Kluss motors
• Braukšanas komforts, pateicoties samazinātai vibrācijai
Naudas ietaupījums
Ietaupiet naudu pateicoties:
• Enerģijai, kas izmaksā mazāk nekā degviela
• Zemām uzturēšanas izmaksām, ko nosaka lētākas apkopes
• ECO režīmam, kas optimizē gaitas rezervi
Vienkārša lietošana
• Pārvaldiet uzlādi, salona priekšsildīšanu un dažas sava transportlīdzekļa tālvadības funkcijas, izmantojot lietotni MyPeugeot.

DIZAINS


Jaunais PEUGEOT e-PARTNER būdams uzticīgs zīmola izvēles spēka koncepcijai, saglabā muskuļoto, robusto un eleganto benzīna versiju stilu, ko papildina dažas atšķirības zīmes, piemēram, monogramma “e-PARTNER” virsbūves aizmugurē.

PEUGEOT i-Cockpit® tehnoloģiski attīstās un piedāvā divus jaunus instrumentu paneļus, kas parāda visu informāciju, kas nepieciešama, lai pareizi pārvaldītu pilnīgi elektrisku transportlīdzekli. Standarta analogais instrumentu panelis ir piemērots elektriskā transportlīdzekļa pārvaldīšanai, un tajā ietilpst:

 • Jaudas rādītājs, kas parāda enerģijas patēriņa līmeni,
 • Rādītājs, kas parāda klimata iekārtas enerģijas patēriņu,
 • Rādītājs, kas parāda gaitas baterijas uzlādes līmeni,
 • Krāsu erkāns, lai sekotu enerģijas plūsmām, uzraudzītu uzlādi (pašreizējo vai atlikto), parādītu borta datora informāciju un gaitas rezervi.
Jums ir iespēja izvēlēties pilnībā digitālu instrumentu paneli, kas pirmo reizi ir pieejams elektrisko furgonu segmentā, ar 10 collu augstas izšķirtspējas digitālo ekrānu. Ekrāns, kas piedavā PEUGEOT jaunākos sasniegumus informācijas atainošanas grafiskā dizaina jomā, ir pilnībā konfigurējams un pielāgojams. Mērinstrumentu panelim ir vairāki režīmi, kuriem var piekļūt, izmantojot rullīšveida slēdzi uz stūres, tā nodrošinot PEUGEOT i-Cockpit® pilnīgu pielāgošanu vadītājam. Piemēram, var koncentrēties uz navigāciju, elektrisko plūsmu pārvaldīšanu vai braukšanas palīgsistēmām… jebko, kas vadītājam šķistu visnoderīgākais.

Transportlīdzekļa centrā ir skārienekrāns ar savienotās navigācijas pakotni, kurā, nospiežot īpašu pogu, var piekļūt izvēlnei “Electric”. Tālāk jūs varat piekļūt izvēlnēm:

 • Flux”, lai tieši skatītu enerģijas plūsmas,
 • “Statistics”, lai skatītu patēriņa statistiku,
 • “Charge”, kas ļauj ieprogrammēt atlikto uzlādi.

Jūs varat apskatīt arī pieejamās uzlādes stacijas un gaitas rezervi atbilstoši atlikušajam uzlādes līmenim vai pat iepriekš ieprogrammēt klimata kontroles iestatījumus pasažieru nodalījumam. Būdami neatņemama ikdienas sastāvdaļa, arī viedtālruņi bez aizķeršanās integrējas jaunajā PEUGEOT e-PARTNER. Informācija tiek parādīta centrālajā ekrānā, izmantojot MirrorScreen funkciju, kas ietver Apple CarPlay™ un Android Auto™ savienojuma protokolus.

Centrālā konsole ir pārveidota, lai dotu vietu jaunajai “e-Toggle” pārnesumkārbas svirai, trīs braukšanas režīmu selektoram, “B” pogai, kas aktivizē “BRAKE” bremzēšanas režīmu, tam ar spēcīgākiem palēninājumiem palielinot gaitas rezervi, kā arī uzglabāšanas nodalījumam ar viedtālruņu indukcijas uzlādi. Elektriskā stāvbremze ir iekļauta jaunā PEUGEOT e-PARTNER standartaprīkojumā. Papildus tam, ka tā atbrīvo vietu grīdas līmenī, šī automātiskā funkcija nodrošina ekstra komfortu un mierīgu prātu ikdienas braucienos.

NULLE IZMEŠU, NULLE KOMPROMISU


Jaunais PEUGEOT e-PARTNER ir pieejams tādās pašās versijās kā automobiļi ar benzīna un dīzeļa dzinējiem, tā esot piemērots visdažādākā veida pielietojumam:

 • Furgoni (divi garumi: standarta 4,40 m un pagarinātais 4,75 m, līdz trim sēdvietām ar Multiflex sēdekli),
 • Dziļa kabīne (līdz piecām sēdvietām, fiksētas vai saliekamas, tikai garajā versijā),
 • Izmantojamais tilpums līdz 4,4 m³ garajā versijā (3,8 m³ standarta versijā) ir tieši tāds pats kā benzīna-dīzeļa versijās: gaitas baterijas ir izvietotas zem grīdas, tāpēc neietekmē kravas ietilpību
 • Augstums ir mazāks par 1,90 m, nodrošinot iebraukšanu lielākajā daļā autostāvvietu.

Jaunais PEUGEOT e-PARTNER piedāvā individuālas pieejas atbilstoši dažādajām augstākajām vajadzībām un būs pieejams PRO un ACTIVE apdares līmeņos, kā arī “gatavs lietošanai” BUSINESS versijā (garo distanču braucējiem) un GRIP versijā (sarežģītiem piekļuves apstākļiem).

100 % ELEKTRISKĀ TEHNOLOĢIJA

Next gen e-van efektivitāte

Augstas veiktspējas baterijas risinājums
PEUGEOT e-Partner elektriskajā furgonā (standarta un garajā versijā) ir uzstādīta 50 kWh augstsprieguma baterija, kuras atjautīgais novietojums neietekmē kravas telpas tilpumu un kas atkarībā no versijas nodrošina līdz 275 km lielu nobraukumu (WLTPi).
50 kWh baterijas kapacitāte faktiskajos lietošanas apstākļos nodrošinās, ka 80 % lietotāju ar vienu uzlādi varēs nobraukt no 190 km līdz 275 km. Ar vienu uzlādi veicamā attāluma diapazons ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, bet jo īpaši no braukšanas ātruma un komforta aprīkojuma izmantošanas. Savienota ar pasažieru salona dzesēšanas šķidruma loku, baterijas termiskā regulēšana optimizē uzlādes laiku, gaitas rezervi un tās kalpošanas laiku.
Gaitas baterijai ir astoņu gadu vai 160 000 km garantija ar 70 % kapacitātes atlikumu perioda beigās.
Elektriskais motors
100 kW (136 ZS) motors nodrošina tūlītēju paātrinājumu, pateicoties momentā pieejamajam 260 Nm griezes momentam, kā arī rada prieku ar vienmērīgu, dinamisku un klusu braukšanui.
Elektriskā piedziņa līdzinās sistēmai jaunajā PEUGEOT e-EXPERT. Tai ir veikta līdzīga reduktora pielāgošana, lai automobilis atbilstu komercauto kravu pārvadāšanas prasībām.

NOBRAUKUMA REZERVE UN UZLĀDE

Saskaņā ar WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testa procedūra) PEUGEOT e-Partner baterijas uzlāde ļauj nobraukt līdz 275 km. WLTP protokols lietotājiem sniedz precīzāku un reālistiskāku priekšstatu par enerģijas patēriņu un elektriskās gaitas rezervi faktiskajos transportlīdzekļa izmantošanas apstākļos.
Uzzināt vairāk par WLTP protokolu

ĀTRUMS
Braucot konstantā 130km/h ātrumā, 100 % elektriskā transportlīdzekļa gaitas rezerve, salīdzinot ar WLTP, samazinās divas reizes.
SALONA APSILDE
Gaitas rezerves starpība pavasarī un ziemā var sasniegt 35 %. Automobiļa uzsildīšana, kamēr tas tiek lādēts pie kabeļa, ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā palielināt gaitas rezervi un ierobežot salona apsildīšanas vai dzesēšanas ietekmi.
BRAUKŠANAS STILS
Ekonomiski braucot ar elektrisko transportlīdzekli, efekts ir izteiktāks: vienmērīgi paātrinājumi un rekuperatīvā bremzēšana var ietaupīt līdz pat 15% gaitas rezerves.
SLODZE
Kravas svars ietekmē jūsu komercauto gaitas rezervi – tāpat kā auto ar iekšdedzes dzinēju. WLTP gaitas rezervi nosaka ar aptuveni pusi no maksimālās slodzes.

Vienkāršas un ātras uzlādes risinājumi

Ir pieejami vairāki uzlādes risinājumi, kas palīdzēs jums maksimāli izmantot jaunā PEUGEOT e-Partner 275 km (WLTP) nobraukuma rezervi.
Pieejami divu veidu automobilī iebūvētie lādētāji, kas piemēroti visu veidu lietojumiem un uzlādes vajadzībām: 7,4 kW vienfāzes lādētājs, kas ietilpst standarta aprīkojumā, un 11 kW trīsfāžu lādētājs no papildaprīkojuma klāsta.
Savienota ar pasažieru salona dzesēšanas šķidruma loku, baterijas termiskā regulēšana optimizē uzlādes laiku, gaitas rezervi un tās kalpošanas laiku.

Uzlāde mājās un darbavietā
e-Partner var uzlādēt, izmantojot parasto mājas rozeti ar standarta kabeli, ko piegādā kopā ar transportlīdzekli, vai arī izmantojot pastiprināto kontaktrozeti (Green’Up tips) un īpašu kabeli, kas pieejams kā papildu piederums, un samazināt uzlādes laiku līdz 15 stundāmi.
Jūs varat uzlādēt savu kompakto komercauto Peugeot e-Partner vēl ātrāk un drošāk, izmantojot Wall Box privāto uzlādes sistēmu: Gaitas baterijas pilnīga uzlādēšana ir iespējama mazāk nekā
 • 7 stundās 30 minūtēs, izmantojot 7,4kW Wall Box un automobiļa iebūvēto 7,4kW standarta lādētāju
 • 5 stundās, izmantojot 11 kW Wall Box un automobiļa iebūvēto 11 kW lādētāju, kas pieejams kā papildu aprīkojums.
Uzlādējiet publiskajās stacijās
Baterijas temperatūras regulēšana funckija ļauj izmantot 100 kW ātrās uzlādes stacijas un sasniegt 80 % uzlādes 30 minūtēs. Plašs tīkls ar vairāk nekā 185 000 publiskajām uzlādes stacijām ir pieejams visā Eiropā.
BRAUKŠANAS REŽĪMI
Jaunais elektriskais PEUGEOT e-Partner piedāvā trīs braukšanas režīmus:
 • Eco (60 kW, 190 Nm): veicina gaitas rezerves saglabāšanu un vienmērīgu braukšanu,
 • Normal (80 kW, 210 Nm): optimāls ikdienas lietošanai
 • Power (100 kW, 260 Nm): optimizē veiktspēju, pārvadājot smagas kravas.
BREMZĒŠANAS REŽĪMI
Enerģiju atgūstošā sistēma piedāvā divus bremzēšanas līmeņus, kas ļauj uzlādēt gaitas bateriju bremzēšanas un palēnināšanās laikā:
 • Mērenais (noklusējuma režīms) līdzīgai sajūtai, kā vadot benzīna/dīzeļa transportlīdzekli,
 • Paaugstinātais (ieslēdzams, nospiežot “B” jeb “Brake” uz pārnesumkārbas sviras), lai, atlaižot gāzes pedāli, palēninājums būtu intensīvāks, labāk saglabājot gaitas rezervi.

LIETOŠANAS IZMAKSAS

Mūsu mērķis ir piedāvāt līdzvērtīgas TCOi vai lietošanas izmaksas, ja salīdzinina ar iekšdedzes dzinēja automobili, ņemot vērā visas izmaksas ne tikai vienkāršās nomas maksu.

Elektriskā transportlīdzekļa iegāde izmaksā vairāk, taču jāņem vērā visi faktori:

 • Labāka atlikusī vērtība, vēlāk pārdodot lietoto auto tirgū,
 • Daudzie finansiālie stimuli (ekoloģiskie ieguvumi, reģistrācijas un ekspluatācijas nodevas samazinātas apdrošināšana un nodokļu likmes),
 • Zemākas uzturēšanas izmaksas (par aptuveni 50% mazākas 48 mēnešu periodā),
 • Zemākas enerģijas izmaksas (līdz pat 70% mazākas, salīdzinot ar benzīna/dīzeļa dzinēju).