VISI MODEĻI

DIZAINS UN KOMFORTS

„BIZNESA PARTNERA“ IZSKATS AR UNIKĀLU RAKSTURU

Partner

Jaunajam PEUGEOT PARTNER ir spēcīga priekšējā daļa ar vertikālu režģi un pārstrādātiem priekšējiem lukturiem. Proporcijas ir ideāli līdzsvarotas ar īsu, horizontālu motora pārsegu, augstu virsbūves viduslīniju un samazinātu pārkari.
Īpašu uzmanību esam pievērsuši arī akustiskajam komfortam, kas ir tik svarīgs cilvēkiem, kas pavada ilgas stundas uz ceļa.

PEUGEOT I-COCKPIT®

partner

Jaunā PEUGEOT PARTNER infopanelis un tā PEUGEOT i-Cockpit® ir pirmais, kas piesaista jūsu skatienu.
Viss atrodas jums pa rokai, lai jūs varētu turpināt koncentrēties, un kompaktā dubulti gludā stūre jums sniedz dinamisku, intuitīvu autovadīšanas pieredzi. Displejs acu augstumā vadītāja redzeslaukā ļauj jums nolasīt būtisku informāciju, vienlaikus saglabājot skatu uz ceļa drošībai un komfortam. 8” kapacitatīvais skārienekrāns infopaneļa vidusdaļā ir pavērsts leņķī pret vadītāju, lai piedāvātu ātru piekļuvi galvenajām funkcijām: radio, navigācijai, automobiļa iestatījumiem, tālrunim utt.

MULTIFLEX VIENLAIDU SĒDEKLIS

JAUNAI DZĪVES KVALITĀTEI AUTOMOBILĪ
Jaunais PEUGEOT PARTNER var būt aprīkots ar MultiFlex modulāru, nolokāmu vienlaidu sēdekli. Šis aprīkojums ļauj trim cilvēkiem sēdēt priekšā, lai jūs varētu pārvadāt komandas un rīkus: optimāli uzlabojot jūsu braucienu laiku. Centrālā daļa ir lielāka, jo nav stāvbremzes sviras.
Iebūvēta virsma rakstīšanai centrālā sēdekļa nolokāmajā atzveltnē darbojas kā jūsu mobilais birojs, un to var pagriezt pret pasažieri vai vadītāju. Glabāšanas nodalījumu zem centrālā sēdekļa var aizslēgt ar piekaramo slēdzeni.
Glabāšanas nodalījumi ir izstrādāti vairākiem profesionāliem mērķiem un ir viegli aizsniedzami un atjautīgi izvietoti kabīnes iekšpusē: cimdu nodalījums, bagāžas nodalījuma kaste, glabāšanas nodalījums virs galvas un pat augšējais cimdu nodalījums. Tas atrodas pasažiera priekšā drošības spilvena vietā, kas ir „soma jumtā“ tipa drošības spilvens, un, ja nepieciešams, var saturēt 15” klēpjdatoru vai dzesējamu nodalījumu. Vadu pāreja nozīmē, ka jūs varat veikt arī savas ierīces uzlādi glabāšanas nodalījumā.

JAUNAS, PIELĀGOJAMAS IESPĒJAS

Tāpat kā ierasto apdares kvalitāti jaunais PEUGEOT PARTNER pirmo reizi piedāvā „gatavās“ versijas, kas paredzētas noteiktam lietošanas veidam.
GRIP versija ir pilnībā pielāgota grūti pieejamam reljefam tiem, kuriem jāpārvadā smagas, netīras vai garas kravas un kuriem jāpārvadā arī 3 cilvēki.
BUSINESS versija ir paredzēta tiem, kas brauc lielus attālumus, kas jau sen vairs neseko savā automobilī pavadītajam laikam un kuru prioritātes ir komforts un drošība.
Šīm versijām ir pieeja visām klāsta izvēles iespējām, lai ideāli atbilstu visām profesionālajām vajadzībām.
Jūs varat izvēlēties arī pirmo reizi rūpnīcā uzstādītu izvēles iespēju – pagarināto kabīni PARTNER TEAM, lai izbaudītu modularitāti, ar kuru jūs varat pārvadāt līdz pat 5 cilvēkiem, plašu lietderīgo ietilpību un līdz pat 3,5 metru lietderīgo garumu.

PEUGEOT PARTNER BUSINESS

Jums, kas pavada garas stundas un kilometrus pie stūres, jaunā PEUGEOT Partner BUSINESS apdares līmenis standarta aprīkojumā ir aprīkots ar jūsu paredzētajam lietošanas veidam atbilstošām un pielāgotām iekārtām:
• pastiprināta akustika, īpaši ASPHALT apdares līmenī, kravas automašīnu segmentā ne ar ko nesalīdzināmam akustiskajam komfortam, lai jūs beidzot varētu sazvanīties vislabākajos apstākļos;
• komforta sēdekļi;
• lietderīgā krava līdz 1000 kg L1 versijā un līdz 950 kg LONG L2 versijā;
• manuālais gaisa kondicionētājs;
• daudzi atjautīgi nodalījumi, kas ir paredzēti visiem jūsu profesionālajiem piederumiem salonā, kas kopā veido 113 litru tilpumu.
Ar jauno PEUGEOT Partner modeli jums vairs nebūs jāatsakās no savas drošības, jo jūs brauksiet kravas automašīnā, kas no šodienas bauda jaunākās paaudzes ADAS sniegtās priekšrocības:
• „Surround Rear Vision“ aprīkojums pasaules pirmizrādē;
• elektriskā sekundārā bremze;
• savienotais radio ar 8” Touch Screen skārienekrānu,
• ātruma ierobežotājs un kruīza kontrole,
• lietus un gaismas sensori.
Visas šīs standartaprīkojumā iepriekš uzstādītās iekārtas, protams, var tikt papildinātas gan ar citām izvēles iespējām, gan ar pārējo klāsta piedāvājumu.

PEUGEOT PARTNER GRIP

Jums, kas ikdienā nonāk prom no iestaigātiem ceļiem, jaunā PEUGEOT Partner modeļa GRIP apdares līmenis standarta aprīkojumā ir aprīkots ar jūsu paredzētajam lietošanas veidam atbilstošām un pielāgotām iekārtām:
• „Pack Chantier“aprīkojuma pakete: izmantošanai būvlaukumos pielāgots klīrenss, ko papildina labāka motorika ar sistēmu „Advanced Grip Control“ tandēmā ar liela diametra M+S riepām, īpašu aizsargplāksni zem motora un vienādu rezerves riteni;
• sistēma Advanced Grip Control, jaunākās paaudzes ADAS kopā ar Grip Control: uzlabota pretslīdes sistēma ar 5 saķeres režīmiem; un Hill Assist Descent Control (HADC) sistēmu: jauna funkcija nevainojamai automašīnas vadībai stāvās nogāzēs, kas samazina automašīnas slīdēšanu vai strauju ripošanu;
• modularitāte priekšējā daļā, kas ļauj pārvadāt 3 personas vai arī palielināt lietderīgo garumu vai tilpumu, izmantojot Multi-Flex vienlaidu sēdekli, kura centrālā sēdvieta ir paplatināta lielākam komfortam;
• lietderīgā krava līdz 1000 kg L1 versijā un līdz 950 kg L2 versijā;
• ar plastmasu pārklāta iekraušanas grīda;
• papildu apgaismojums iekraušanas zonā;
• daudzi atjautīgi nodalījumi, kas ir paredzēti visiem jūsu profesionālajiem piederumiem salonā, kas kopā veido 113 litru tilpumu

PEUGEOT PARTNER TEAM

Jaunais PEUGEOT Partner ar padziļināto kabīni atšķiras ar šādiem elementiem:
• modularitāte, kas ļauj pārvadāt līdz pat 5 personām un palielināt lietderīgo garumu vai tilpumu, vienlaikus saglabājot kravas automašīnas statusu;
• no rūpnīcas pieejamā padziļinātā kabīne ar režģotu starpsienu kustīgas kravas aizturēšanai un jūsu un jūsu pasažieru drošībai ar lūku garām kravām un nodrošinot tādu pašu vietu ceļgaliem aizmugurējās sēdvietās kā jaunajā PEUGEOT Rifter modelī;
• tikai uz jaunā PEUGEOT Partner L2 modeļa bāzes;
• pieejams ar aprīkojuma paketi „Pack Chantier“ izvēles aprīkojumā;
• lietderīgā krava līdz pat 850 kg;
• daudzi atjautīgi nodalījumi, kas ir paredzēti visiem jūsu profesionālajiem piederumiem salonā, kas kopā veido 113 litru tilpumu

PROFESIONALI PARBAUDITA AUTOMASINA

VIENMER ESIET SOLI PRIEKSA
L1 aprīkojuma līmenī izmantojiet šādas priekšrocības:
• lietderīgo garumu 1,817 m un lietderīgo tilpumu 3,30 m3;
• ar Multi-Flex vienlaidu sēdekli lietderīgo garumu līdz 3,09 m un lietderīgo tilpumu līdz 3,80 m3.
L2 aprīkojuma līmenī izmantojiet šādas priekšrocības:
• lietderīgo garumu 2,167 m un lietderīgo tilpumu 3,9 m3;
• ar Multi-Flex(2) vienlaidu sēdekli lietderīgo garumu līdz 3,44 m un lietderīgo tilpumu līdz 4,40 m3.
Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz lietderīgā krava līdz 1000 kg, atdalošā starpsiena, lai uzlabotu jūsu drošību un komfortu, iekraušanas aprīkojuma pakete Pack Zone, kas apvieno papildu apgaismojumu iekraušanas zonā ar līdz pat 10 stiprinājuma gredzeniem, iespēju iekraut līdz pat 2 eiropaliktņiem jau no L1 versijas.