VISI MODEĻI

Partner

Peugeot Partner modeļiem tagad piedāvājam vēl nebijušu garantiju – 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma.

Ar vairāk nekā 20 gadus profesionāļu veiktiem testiem un tirgus parauga līmeņa kvalitāti jaunā PEUGEOT Partner paaudze piedāvā zīmola pašreizējo hečbeku cienīgu komforta un pakalpojumu līmeni.

„BIZNESA PARTNERA“ IZSKATS AR UNIKĀLU RAKSTURU

Partner

Jaunajam PEUGEOT PARTNER ir spēcīga priekšējā daļa ar vertikālu režģi un pārstrādātiem priekšējiem lukturiem. Proporcijas ir ideāli līdzsvarotas ar īsu, horizontālu motora pārsegu, augstu virsbūves viduslīniju un samazinātu pārkari.
Īpašu uzmanību esam pievērsuši arī akustiskajam komfortam, kas ir tik svarīgs cilvēkiem, kas pavada ilgas stundas uz ceļa.

PEUGEOT I-COCKPIT®

partner

Jaunā PEUGEOT PARTNER infopanelis un tā PEUGEOT i-Cockpit® ir pirmais, kas piesaista jūsu skatienu.
Viss atrodas jums pa rokai, lai jūs varētu turpināt koncentrēties, un kompaktā dubulti gludā stūre jums sniedz dinamisku, intuitīvu autovadīšanas pieredzi. Displejs acu augstumā vadītāja redzeslaukā ļauj jums nolasīt būtisku informāciju, vienlaikus saglabājot skatu uz ceļa drošībai un komfortam. 8” kapacitatīvais skārienekrāns infopaneļa vidusdaļā ir pavērsts leņķī pret vadītāju, lai piedāvātu ātru piekļuvi galvenajām funkcijām: radio, navigācijai, automobiļa iestatījumiem, tālrunim utt.

MULTIFLEX VIENLAIDU SĒDEKLIS

JAUNAI DZĪVES KVALITĀTEI AUTOMOBILĪ
Jaunais PEUGEOT PARTNER var būt aprīkots ar MultiFlex modulāru, nolokāmu vienlaidu sēdekli. Šis aprīkojums ļauj trim cilvēkiem sēdēt priekšā, lai jūs varētu pārvadāt komandas un rīkus: optimāli uzlabojot jūsu braucienu laiku. Centrālā daļa ir lielāka, jo nav stāvbremzes sviras.
Iebūvēta virsma rakstīšanai centrālā sēdekļa nolokāmajā atzveltnē darbojas kā jūsu mobilais birojs, un to var pagriezt pret pasažieri vai vadītāju. Glabāšanas nodalījumu zem centrālā sēdekļa var aizslēgt ar piekaramo slēdzeni.
Glabāšanas nodalījumi ir izstrādāti vairākiem profesionāliem mērķiem un ir viegli aizsniedzami un atjautīgi izvietoti kabīnes iekšpusē: cimdu nodalījums, bagāžas nodalījuma kaste, glabāšanas nodalījums virs galvas un pat augšējais cimdu nodalījums. Tas atrodas pasažiera priekšā drošības spilvena vietā, kas ir „soma jumtā“ tipa drošības spilvens, un, ja nepieciešams, var saturēt 15” klēpjdatoru vai dzesējamu nodalījumu. Vadu pāreja nozīmē, ka jūs varat veikt arī savas ierīces uzlādi glabāšanas nodalījumā.

JAUNAS, PIELĀGOJAMAS IESPĒJAS

Tāpat kā ierasto apdares kvalitāti jaunais PEUGEOT PARTNER pirmo reizi piedāvā „gatavās“ versijas, kas paredzētas noteiktam lietošanas veidam.
GRIP versija ir pilnībā pielāgota grūti pieejamam reljefam tiem, kuriem jāpārvadā smagas, netīras vai garas kravas un kuriem jāpārvadā arī 3 cilvēki.
BUSINESS versija ir paredzēta tiem, kas brauc lielus attālumus, kas jau sen vairs neseko savā automobilī pavadītajam laikam un kuru prioritātes ir komforts un drošība.
Šīm versijām ir pieeja visām klāsta izvēles iespējām, lai ideāli atbilstu visām profesionālajām vajadzībām.
Jūs varat izvēlēties arī pirmo reizi rūpnīcā uzstādītu izvēles iespēju – pagarināto kabīni PARTNER TEAM, lai izbaudītu modularitāti, ar kuru jūs varat pārvadāt līdz pat 5 cilvēkiem, plašu lietderīgo ietilpību un līdz pat 3,5 metru lietderīgo garumu.

PEUGEOT PARTNER TEAM

Jaunais PEUGEOT Partner ar padziļināto kabīni atšķiras ar šādiem elementiem:
• modularitāte, kas ļauj pārvadāt līdz pat 5 personām un palielināt lietderīgo garumu vai tilpumu, vienlaikus saglabājot kravas automašīnas statusu;
• no rūpnīcas pieejamā padziļinātā kabīne ar režģotu starpsienu kustīgas kravas aizturēšanai un jūsu un jūsu pasažieru drošībai ar lūku garām kravām un nodrošinot tādu pašu vietu ceļgaliem aizmugurējās sēdvietās kā jaunajā PEUGEOT Rifter modelī;
• tikai uz jaunā PEUGEOT Partner L2 modeļa bāzes;
• pieejams ar aprīkojuma paketi „Pack Chantier“ izvēles aprīkojumā;
• lietderīgā krava līdz pat 850 kg;
• daudzi atjautīgi nodalījumi, kas ir paredzēti visiem jūsu profesionālajiem piederumiem salonā, kas kopā veido 113 litru tilpumu

PROFESIONALI PARBAUDITA AUTOMASINA

VIENMER ESIET SOLI PRIEKSA
L1 aprīkojuma līmenī izmantojiet šādas priekšrocības:
• lietderīgo garumu 1,817 m un lietderīgo tilpumu 3,30 m3;
• ar Multi-Flex vienlaidu sēdekli lietderīgo garumu līdz 3,09 m un lietderīgo tilpumu līdz 3,80 m3.
L2 aprīkojuma līmenī izmantojiet šādas priekšrocības:
• lietderīgo garumu 2,167 m un lietderīgo tilpumu 3,9 m3;
• ar Multi-Flex(2) vienlaidu sēdekli lietderīgo garumu līdz 3,44 m un lietderīgo tilpumu līdz 4,40 m3.
Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz lietderīgā krava līdz 1000 kg, atdalošā starpsiena, lai uzlabotu jūsu drošību un komfortu, iekraušanas aprīkojuma pakete Pack Zone, kas apvieno papildu apgaismojumu iekraušanas zonā ar līdz pat 10 stiprinājuma gredzeniem, iespēju iekraut līdz pat 2 eiropaliktņiem jau no L1 versijas.
Izbaudiet visas tehnoloģijas, kas iepriekš bija paredzētas hečbekiem, tagad arī ar savu kravas automobili un ieviesiet jauninājumu pat ar ērto pārslodzes indikatoru, jūsu aklās zonas samazinājumu ar atpakaļskata redzamības sistēmu „Surround Rear Vision“.

TELPISKĀ ATPAKAĻSKATA REDZAMĪBA

PARTNER

VAIRS NEBRAUCIET, AKLI PAĻAUJOTIES
Ar jauno PEUGEOT Partner esiet viens no pirmajiem laimīgajiem, kas izbauda telpisko atpakaļskata redzamības sistēmu Surround Rear Vision. Šī inovācija padarīs autovadīšanu vienkāršāku un drošāku, lai jūs varētu labāk kontrolēt savu braukšanas apkārtni pat bez logiem.Tā nodrošina rādījumu izejas ekrānā, izmantojot divas kameras ar tuvākās apkārtnes skatiem ap jūsu automobili, kam ir paneļi vai stingrs nodalījums.Šai sistēmai ir 3 apakšfunkcijas:
– sānu pasažieru skats, lai redzētu sānu zonu automobiļa pasažiera pusē un uzlabotu aklās zonas redzamību;
– plašs redzamības funkciju klāsts;
– atpakaļskata kameras funkcija, lai redzētu tuvāko apkārtni un jūsu manevru veikšana būtu vieglāka, norādot jūsu automobiļa platumu ar atlocītiem atpakaļskata spoguļiem, 30 cm, 1 m un 2 m attālumus no buferiem, jūsu automobiļa pagrieziena apļa rādiusu atkarībā no stūres pozīcijas, kā arī aizmugurējo durvju atvēršanas rādiusu.Ar telpisko atpakaļskata redzamības sistēmu „Surround Rear Vision“ jums vairs nav jāizvēlas starp savas drošības uzlabošanu, palielinot redzamības zonu, un jūsu kravas, kas dažreiz ir vērtīgāka par pašu automobili, vēl lielāku nodrošināšanu, tagad izvēloties ar paneļiem pilnībā noslēgtu kravas telpu, nevis ar logiem, kā iepriekš.

PĀRSLODZES INDIKATORS

PARTNER

NEPĀRSNIEDZIET IEROBEŽOJUMUS
Jaunais PEUGEOT Partner var būt aprīkots ar pārslodzes indikatoru, kas ir jaunums kravas automobiļu segmentā.
Inovatīvā iebūvētā funkcija informē vadītājus, kad viņi pārsniedz maksimālo atļauto svaru; neatkarīgi no tā, vai tas ir tehniski pieļaujamais maksimālais kravas svars vai pieļaujamais svars uz katras ass (priekšējās un aizmugurējās).
Tai ir divi mērķi:
• novērst pārslodzes izraisītus riskus (uzvedības uz ceļa pasliktināšanās, bremzēšanas jaudas pasliktināšanās, riepu bojājuma risks, priekšlaicīga automobiļa nolietošanās utt.);
• atbilst jūsu tiesiskajai paļāvībai attiecībā uz klienta drošību, īpaši, attiecībā uz Veselības, drošības un darba noteikumu komitejas noteikumiem (Health, Safety and Working Conditions Committee, CHSCT) lielajiem autoparkiem.

JŪSU IKDIENAS SABIEDROTIE

 

Tehnoloģiskā aprīkojuma saraksts ir iespaidīgs un nekad vēl nav redzēts šajā sektorā ar turpmāk minēto atkarībā no versijas.
• Elektriskā stāvbremze. To ir gan viegli izmantot ikdienā, gan arī stāvbremzes sviras vietā ir pieejams liels glabāšanas nodalījums vai lielāka zona 3 sēdvietu versijā.
• Adaptīvā kruīza kontrole saglabā ieprogrammēto ātrumu un pielāgo atstatumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ir iespējama pilnīga apstāšanās ar 8 pakāpju automātisko transmisiju.
• Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, kas parāda atpazīto ceļa zīmi, un tiek konstatēts maksimālais ātrums, lai pielāgotu kruīza kontroli.
• Aktīvā brīdinājuma sistēma par līnijas šķērsošanu koriģē kustību joslā, ja vadītājs tam nepievērš uzmanību.
• Brīdinājuma sistēma par vadītāja uzmanību, izmantojot kameras vadītāja uzvedības uzraudzībai un kustību analīzei pie stūres. Kad tiek konstatēta pazemināta uzmanības pakāpe, tiek aktivizēts skaņas un vizuālais brīdinājums.
• Aktīvā bremzēšanas sistēma „Active Safety Brake“, ja tiek konstatēts sadursmes risks.
• Piekabes stabilitātes kontroles sistēma stabilizē piekabi, lai novērstu svārstīšanos vai, ja nepieciešams, samazinātu automobiļa ātrumu.
• Automātiskā priekšējo lukturu kontroles sistēma tālo un tuvo gaismu priekšējiem lukturiem.
• Aklās zonas uzraudzības sistēma ar brīdinājumu ārējos spārnu atpakaļskata spoguļos.
• Brīvroku atvēršanas un dzinēja iedarbināšanas sistēma.

IEKĀPIET AUTOMOBILĪ SAVIENOTĀ REŽĪMĀ!

partner

Savienojamību nodrošina liels 8” krāsu skārienekrāns. Tas ir novietots vadītājam pretī un aizsniedzamā attālumā un ietver divus USB savienojumus, Jack ligzdu, Bluetooth savienojumu, kā arī bezvadu viedtālruņa uzlādes sistēmu. Sistēmu papildina Mirror Screen, kas ir saderīgs ar Mirror Link®, Apple Carplay™ un Android Auto™.
Savienotā 3D navigācija ir saistīta ar balss vadību un ļauj vienkārši un intuitīvi atrast interešu punktus. Tā ņem vērā reāllaika satiksmi (TomTom Traffic). Tā var parādīt stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas un vietējos laikapstākļus.
Lai palielinātu lietotāja drošību, 3D navigācijas sistēmu papildina sistēma „PEUGEOT Connect SOS & Assistance“.
• PEUGEOT Connect SOS atskaņo brīdinājumu avārijas gadījumā, nosaka automobiļa ģeogrāfiskās atrašanās vietu un, ja nepieciešams, sazinās ar neatliekamās palīdzības dienestiem.
• PEUGEOT Assistance piedāvā lietotājam sazināties ar PEUGEOT tehniskās palīdzības dienestu, kas atkarībā no sniegtās informācijas (ģeogrāfiskā izsekošana, automobiļa sērijas numurs, nobraukums un mehāniskie brīdinājumi no borta datora) izsūta remonta transportlīdzekli.
Lai lietotāju ikdienas dzīve būtu vieglāka un viņi spētu pārvaldīt savu automobili ideālā veidā attiecībā uz apkopi, patēriņu vai pat maršrutu, jaunajam PEUGEOT PARTNER ir plašs savienotā izvēles aprīkojuma pakešu klāsts.
• Uzraudzības aprīkojuma pakete informē lietotāju par veicamajām apkopes darbībām, izmantojot brīdinājumus MyPeugeot personīgajā vidē.
• Izsekošanas aprīkojuma pakete nosaka jaunā PEUGEOT PARTNER ģeogrāfisko atrašanās vietu reāllaikā un palīdz policijai zādzības gadījumā.
Autoparku vadītājiem, kas ir noraizējušies par sava autoparka pārvaldības efektivitāti un optimizēšanu, ir pieejamas tam paredzētas 3 aprīkojuma paketes.
• „Connect Fleet Management“ aprīkojuma pakete nodrošina nobrauktā nobraukuma izsekošanu atkarībā no lietošanas laika, precīzu patēriņa un ar to saistīto izmaksu novērtējumu, kā arī apkopes ciklu uzraudzību reāllaikā.
• „Eco-driving“ aprīkojuma pakete papildina autovadīšanas analīzi ar personalizētu ieteikumu vadītājam.
„Geo-tracking“ aprīkojuma pakete piedāvā automobiļa, izmantoto maršrutu un apstāšanās reižu ģeogrāfisko izsekošanu reāllaikā. Ir iespējams ieprogrammēt zonu, kas jāievēro, un, ja tā netiek ievērota, tiek nosūtīts brīdinājums.

SPĒKS JAU TĀ GĒNOS

partner

JAUNA PLATFORMA PEUGEOT PARTNER MODELIM
Jaunais PEUGEOT Partner, kas jau vairāk nekā 20 gadus ir pakļauts profesionāļu testēšanai, ar tādu kvalitātes līmeni, kas nosaka tirgus standartus, ir ieguvis jaunu platformu, kas jums ļauj gūt spēcīgu autovadīšanas prieku ar augsta līmeņa manevrētspēju un dinamisku uzvedību.
Jaunajam PEUGEOT Partner ir garā LONG versija ar labi sabalansētu un pārliecinošu formu, kuras riteņbāze un aizmugurējā pārkare ir pagarināta lielākam iekraušanas tilpumam, vienlaikus saglabājot manevrētspēju un veiklību.
Iegūstiet labāko no abām pasaulēm.
• Jaunais PEUGEOT Partner ar EMP2 platformas priekšējās daļas kvalitāti (kas ir kopīga zīmola jaunākajiem krosoveriem un pašreizējiem sedaniem) bauda dinamisku komfortu, noturību uz ceļa, uzlabotu pagrieziena diametru un braukšanas palīgsistēmas, kuras līdz šim bija paredzētas tikai pasažieru automobiļiem.
• Aizmugurējā daļā jaunais PEUGEOT Partner bauda optimizētu iepriekšējās paaudzes platformu, kas nodrošina lielāku lietderīgo kravnesību līdz 1000 kg, lielāks bīdāmo sānu durvju platums, lai būtu vieglāka piekļuve iekraušanas zonai, vienlaikus saglabājot aizmugurējās paneļu durvis un to slēptās eņģes, tādējādi nodrošinot optimālu pārskatu attiecībā uz drošību un drošumu.

PIERĀDĪTS PROFESIONĀĻU AUTOMOBILIS

PARTNER

LIELUMS, LAI STRĀDĀTU LABĀK
Izmēri pilnībā atbilst nozarei ar 4,40 m garumu L1 versijai ar garantēto un uzlaboto 1,81 m lietderīgo garumu. Šis garums ļauj iekraut 2 eiro paletes ar izmēru no 3,30 m3 līdz 3,80 m3 atkarībā no versijām.
Šīs iespējas var vēl vairāk paplašināt ar L2 versiju, kas ir vairāk nekā 4,75 m (+35 cm) plaša. Tai ir 2,16 m lietderīgais garums un iekraušanas tilpums no 3,90 m3 līdz 4,40 m3.Jaunais PEUGEOT PARTNER ir izveidots uz EMP2 platformas bāzes dažādām variācijām, ar ko aprīkoti zīmola jaunākie modeļi. Bāze, kas sevi jau pierādījusi, nodrošina īsākas pārkares un īsu pagrieziena rādiusu vieglākiem manevriem: pagrieziena diametrs starp ietvēm tādējādi ir tikai 10,82 m L1 versijai un 11,43 m L2 versijai.
Derīgās kravnesības rādītājs ir labākais nozarē ar vērtībām no 650 kg līdz 1000 kg noteiktām versijām attiecībā gan uz L1, gan L2 modeļiem. Ļoti zema patēriņa (VLC) versijām derīgā kravnesība ir 600 kg.
Saņemiet iekraušanas zonas aprīkojuma paketi, kas apvieno papildu apgaismojumu iekraušanas zonā un līdz pat 10 kravas stiprinājuma gredzeniem.Principa skaidrojums: pienākums izmantot noteikto pret plīsumiem izturīgo tīklu, lai novērstu jebkādu caur garo iekraušanas lūku iekrauto priekšmetu izkustēšanos vadītāja virzienā.

MODULARITĀTE VISIEM UZDEVUMIEM

JAUNAI DZĪVES KVALITĀTEI AUTOMOBILĪ

KOMFORTS BRAUCOT
Jaunais PEUGEOT PARTNER var būt aprīkots ar regulējamu MultiFlex vienlaidu sēdekli. Šis aprīkojums līdzenai grīdai nodrošina lielāku 400 l iekraušanas ietilpību un 3m lietderīgo garumu līdz 3 m STANDARD versijā un pat 3,35 m LONG versijā, vienlaikus saglabājot iespēju pārvadāt 2 cilvēkus, izmantojot ievelkamo sānu pasažiera sēdekli.
Augstas kravas ir iespējams pārvadāt, izmantojot sānu sēdekļa pamatni, kuru arī var pacelt un nolocīt uz atzveltnes.
Glabāšanas nodalījumu zem centrālā sēdekļa var aizslēgt ar piekaramo slēdzeni.
Glabāšanas nodalījumi ir izstrādāti dažādiem profesionāliem lietošanas veidiem. Tie ir viegli pieejami un atjautīgi izvietoti pasažiera nodalījumā: cimdu nodalījums, bagāžas nodalījuma kaste, kā arī augšējais cimdu nodalījums. Pretī pasažierim ir novietots papildu nodalījums ar „soma jumtā“ tipa drošības spilvenu, kurā, ja nepieciešams, var noglabāt 15” datoru, vai kuru var atdzesēt. Vada ievērējs ļauj to atstāt uzlādei tieši glabāšanas zonā.
Lai kravas nostiprinātu drošā veidā, standarta aprīkojumā ir nodrošināti 6 kravas stiprinājuma gredzeni, un 4 papildu gredzenus var pievienot pa vidu virzienā uz augšu, un ir pieejams arī papildu apgaismojums, ko veido 6 LED lampas, kā izvēles iespēja ar kravas aprīkojuma paketi (Load Pack).
Pieejamību nodrošina bīdāmās sānu durvis (kā izvēles iespēja), aizmugurējās viru durvis (2/3–1/3) nodrošina maksimālu atvērumu (aizmugurējais kravas nodalījuma pārsegs pieejams kā izvēles iespēja).

 

 

IZVĒLIETIES PARTNERI ATBILSTOŠI SAVĀM VAJADZĪBĀM

Katrai uzņēmējdarbības nozarei ir savas īpašās vajadzības. Lai atbilstu īpašu klientu – neatkarīgu strādnieku vai autoparka vadītāju – vajadzībām, jaunais PEUGEOT Partner ir pieejams vairākās, jūsu prasībām pielāgotās versijās.

PEUGEOT PARTNER VISAPTVEROŠS DIAPAZONS

PARTNER CENAS             PARTNER TEAM CENAS

JAUNĀ PEUGEOT PARTNER PĀRVEIDOJUMI

PARTNER

Klāsts atbilstoši ikviena vajadzībām

Pilns komerciālo pārveidojumu spektrs ar daudzām izturīgām un funkcionālām iespējām ir pieejams pie mūsu virsbūves pārveidošanas sadarbības partneriem.

Labi izstrādātā pārveidojumu bāze ļauj mūsu sadarbības partneriem pielāgot automobiļus tā, lai tie atbilstu mūsu arvien specifiskākā klientu loka vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai esat santehniķis, florists, ēdināšanas uzņēmuma pārstāvis, jaunais PEUGEOT PARTNER piedāvā atbilstīgu risinājumu ikvienai profesijai.