VISI MODEĻI

508 SW

Jaunais PEUGEOT 508 uzlādējamais hibrīds un 508 | Peugeot LV

Atklājiet jauno PEUGEOT 508 SW uzlādējamo hibrīdu: uzlādējams hibrīda universālis pieejams arī ar benzīna vai dīzeļa dzinēju.

JAUNAIS PEUGEOT 508 SW
VALDZINĀJUMS, KAS DZIMIS BRAUKŠANAI


Augstākās klases ģimenes universāļa iemiesojums. Lielisks ceļojumu auto komforts, universāls dāsnums, kupejas sportiskums… Jaunais PEUGEOT 508 universālis ir ideāls kompromiss starp braukšanas prieku un funkcionalitāti. Sagatavojieties piedzīvot vēl nebijušas braukšanas sajūtas, izvēloties uzlādējamā hibrīda, benzīna vai dīzeļa dzinēju versiju!

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS


• 100% elektriskā autonomija: līdz 63 km*
• Uzlādes laiks: 1h 40min**
• Kombinētais patēriņš: 1,2 l/100 km***
• Kombinētās CO₂ emisijas: 26 g/km***
• Jauda: PLUG-IN HYBRID 225 ZS e-EAT8 (165 kW)

* Gaida vērtības apstiprinājumu – PEUGEOT 508 uzlādējamā hibrīda autonomija elektriskajā režīmā WLTP atkarībā no aprīkojuma līmeņa: 64 km kombinētā braucienā (kombinētais cikls WLTP) un 74 km braucot pilsētā (pilsētas cikls WLTP). Vērtības atbilstoši WLTP ciklam, saskaņā ar kuru automašīnas tiek apstiprinātas no 2018. gada 1. septembra, bet vērtības atjauninātas no 2023. gada 23. februāra. Šīs vērtības ir norādītas salīdzināšanas nolūkos.
Svarīgi: faktiskā autonomija var atšķirties ņemot vērā automašīnas lietošanas apstākļus (braukšanas stils, ātrums, pārvadājamā krava utt.), noteikta aprīkojuma (gaisa kondicionēšanas, apsildes sistēma utt.) izmantošanu, riepu stāvokli un veidu, ceļa apstākļus, laika apstākļus u.c.

** No WallBox tipa uzlādes stacijas (32A) ar papildu vienfāzes (7,4 kW) iebūvēto lādētāju.

*** Gaida vērtības apstiprinājumu — DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO₂ EMISIJAS — kombinētās CO₂ emisijas 25 līdz 29 g/km, kopējais patēriņš 1,1 – 1,3 l/100 km. Homologācijas vērtības tiek noteiktas saskaņā ar WLTP kombinēto ciklu, uz kā pamata tiek apstiprinātas jaunās automašīnas no 2018. gada 1. septembra, atjauninātas no 2023. gada 23. februāra. Norādītās vērtības ir salīdzināšanas nolūkos. Degvielas patēriņš un CO₂ emisijas vērtības var atšķirties, ņemot vērā automašīnas faktiskos lietošanas apstākļus un dažādus citus faktorus, piemēram: aprīkojums, apkārtējās vides temperatūras, braukšanas stils un ātrums, pārvadājamā krava, noteikta aprīkojuma (gaisa kondicionēšanas un apsildes sistēmas, radio, navigācijas, gaismas u.tml.) izmantošana, riepu stāvoklis un veids, ceļa apstākļi, laika apstākļi u.c.

BENZĪNS
• Kombinētais patēriņš: 5,8 l/100km*
• Kombinētās CO₂ emisijas: no 131g/km*
• Jauda: PURETECH 130ZS EAT8 (96 kW)

* Gaida vērtības apstiprinājumu — DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO₂ EMISIJAS WLTP vērtības: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā no 5,8 līdz 6,3 l/100 km; CO₂ emisijas kombinētā ciklā no 131 līdz 141 g/km.
Homologācijas vērtības tiek noteiktas saskaņā ar WLTP kombinēto ciklu, uz kā pamata tiek apstiprinātas jaunās automašīnas no 2018. gada 1. septembra, atjaunināti no 2023. gada 23. februāra. Norādītās vērtības ir salīdzināšanas nolūkos. Degvielas patēriņš un CO₂ emisijas vērtības var atšķirties, ņemot vērā automašīnas faktiskos lietošanas apstākļus un dažādus citus faktorus, piemēram: aprīkojums, apkārtējās vides temperatūras, braukšanas stils un ātrums, pārvadājamā krava, noteikta aprīkojuma (gaisa kondicionēšanas un apsildes sistēmas, radio, navigācijas, gaismas u.tml.) izmantošana, riepu stāvoklis un veids, ceļa apstākļi, laika apstākļi u.c.

RADIKĀLI PIEVILCĪGS
Jauns logotips. Unikālais PEUGEOT Matrix LED priekšējo lukturu gaismu un Full LED aizmugurējo lukturu gaismu paraksts 3 nagu formā. Tā zemais, kupejas iedvesmotais siluets un unikālais priekšpuses dizains to padara atšķirīgu. Jaunais 508 ir nākotnes PEUGEOT.

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA EMOCIJAS

Ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām jaunais PEUGEOT 508 uzlādējamā hibrīda universālis sniedz neatkārtojamas braukšanas sajūtas.

ĒRTA VADĪTĀJA POZĪCIJA
Ieņemiet savu vietu pie PEUGEOT i-Cockpit® vadības ierīcēm ar tā kompakto stūri, konfigurējamu digitālo displeju acu augstumā, 10 collu HD skārienekrānu un elegantajiem klavieru taustiņiem.

Izmantojot bezvadu Mirror Screen tehnoloģiju*, saderīgās viedtālruņa lietotnes tiek parādītas tieši ekrānā.

* Tikai Android Auto™ un Apple CarPlay™ sertificētas lietotnes darbosies automašīnai stāvot vai braukšanas laikā. Braukšanas laikā noteiktas attiecīgo programmu funkcijas var tikt ierobežotas. Noteikta veida saturam, kam viedtālrunī var piekļūt bez maksas, ir nepieciešams abonēt līdzvērtīgu Android Auto™ vai Apple CarPlay™ sertificētu maksas lietotni. Funkcija Mirror Screen var tikt lietota pēc vajadzības, izmantojot Android Auto™ (Android viedtālruņiem) vai Apple CarPlay™ (iOS viedtālruņiem), ja Jums ir pieslēgums pie atbilstoša mobilo sakaru operatora.

ADAPTĪVĀ PIEKARE
Jaunais PEUGEOT 508 SW izmanto progresīvo tehnoloģiju attīstību. Šim jaunās paaudzes sedanam piemīt precīza vadāmība, augstākā līmeņa braukšanas komforts un izcila noturība uz ceļa, ko pastiprina adaptīvā piekare* ar 3 tās režīmiem: Normal, Comfort un Sport. Šis jaunās paaudzes sedans uzlabo braukšanas emocijas.

* Pieejams standarta aprīkojuma versijā, kā papildaprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas.

VADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS
Jaunā PEUGEOT 508 SW autovadītāja atbalsta sistēmas sniedz nenovērtējamu palīdzību brauciena laikā:

• Daļēji autonoma braukšana ar Drive Assist Plus Pack*
• Palīdzība autostāvvietā ar 360° Vision sistēmu**
• “Aklo” zonu uzraudzības sistēma
• Night vision* uzlabotai reakcijai nakts stundās

* Pieejams standarta aprīkojuma versijā vai kā papildaprīkojums atkarībā no versijas.
** Pieejams kā papildaprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas.

PATIESA LABSAJŪTA
Laipni lūdzam augstākā līmeņa komforta zonā – gan aizmugurē, gan priekšā:

• Liela jumta lūka*, kas stiepjas uz aizmuguri, piepilda visu salonu ar gaismu un plašuma sajūtu

• Premium FOCAL®** Hi-Fi sistēma aprīkota ar 10 skaļruņiem, kas nodrošina izcilu maņu pieredzi

* Pieejams kā papildaprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas.
** Pieejams standarta aprīkojuma versijā, kā papildaprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas.

IZCILĪBA, KO ESAT PELNĪJUŠI
Materiālu izvēle, dizains, dzinēji, savienojamība… Jaunajā PEUGEOT 508 ir iekļauti visi zīmola tehnoloģiskie jauninājumi sportiskuma, elegances un inovācijas ziņā.
LĪNIJU TĪRĪBA
Bezrāmju durvju elegance un jaunie 18 collu EPHERRA diski papildina līniju tīrību. Šim nolūkam dizaina zināšanas ir izmantotas estētikas un bezkompromisa kvalitātes labā: proporciju līdzsvars un apdare ir precīzi izstrādāta, lai katra detaļa sniegtu savu pilnības pieskārienu.
EFEKTIVITĀTE
Jaunais PEUGEOT 508 SW ir aprīkots ar jaunāko PLUG-IN HYBRID 180 ZS e-EAT8 dzinēju.Ar ievērojamu efektivitāti, nulles CO₂ emisijām un samazinātām uzturēšanas izmaksām izbaudiet 100% elektriskās braukšanas prieku un piekļuvi ierobežotas satiksmes zonām.
10″ HD SKĀRIENEKRĀNS
Jaunais PEUGEOT 508 piedāvā jauno PEUGEOT i-Connect® Advanced informācijas un izklaides sistēmu.
Izbaudiet tā centrālo 10 collu HD skārienekrānu ar vairāku logu funkcionalitāti, kā arī logrīkiem un īsceļiem.
Ļaujiet viedtālrunim uzlādēties* zem vidus konsoles un brauciet pilnīgā sirdsmierā, izmantojot savienoto 3D navigāciju un balss atpazīšanu.
* Neobligāti.

IZMĒRI

PEUGEOT 508 SW VIRSBŪVES IZMĒRI
Augstākās klases universālis no jebkura leņķa.Garums: 4778 mm
Platums*: 1859 mm
Augstums: 1420 mm
PEUGEOT 508 SW SALONA IZMĒRI
Jaunajā PEUGEOT 508 SW Jūs sajutīsiet augstākās klases universāļa komfortu un plašumu.Priekšā (1. rinda)
Platums elkoņu līmenī: 1455 mm
Augstums: 881 mmAizmugurē (2. rinda)
Platums elkoņu līmenī: 1413 mm
Vieta kājām: 250 mm
PEUGEOT 508 SW BAGĀŽAS NODALĪJUMS
Jaunajā PEUGEOT 508 SW pateicoties īpaši platajai bagāžas nodalījuma durvju atvēršanai, bagāžas nodalījums piedāvā lielu ietilpību un priekšzīmīgu praktiskumu.Pārvēršot 530 l par 1780 l ar nolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem.