VISI MODEĻI

TEHNOLOĢIJA

5008

Būdams veikls un viegli vadāms, jaunais PEUGEOT 5008 krosovers nodrošina visurgājēja sniegumu un luksusa klases limuzīna cienīgu akustisko komfortu. Jaunā modeļa augstās veiktspējas dzinēji kopā ar jaunākās paaudzes EAT8 automātisko pārnesumkārbu, elektrisko stūres pastiprinātāju un ultra zemo virsbūves svaru jums piedāvā parauga cienīgu saķeri ar ceļu un priekpilnu pieredzi pie stūres.

BLUEHDI-MOOTORID 508sw

BLUEHDI

BlueHDi Euro6.2* dīzeļdzinēji jaunajā PEUGEOT 5008 krosoverā apvieno spēcīgu veiktspēju un ierobežotu izmešu daudzumu. Būdami aprīkoti ar ekskluzīvu selektīvās katalītiskās redukcijas (SCR) tehnoloģijas un papildpiedevas daļiņu filtra kombināciju, BlueHDi dzinēji samazina degvielas patēriņu un ierobežo CO2 izmešus no 100 līdz 121 g/km, vienlaikus samazinot slāpekļa oksīda (NOx) izmešus līdz 90 % un likvidējot 99,9 % sīko daļiņu.

*Atkarībā no ES apstiprinājuma

PURETECH

Jaunajam PEUGEOT 5008 krosoveram uzstādītie PureTech Euro6.2 trīs cilindru benzīna dzinēji nodrošina uzlabotu veiktspēju sava mazā svara un samazināto izmēru dēļ. Tie jums sniedz unikālu braukšanas prieku un veiktspēju no augstākajiem plauktiem, nepakļaujot kompromisiem izturību vai robustumu. Saņēmis balsojumu “2016. gada dzinējs” savā kategorijā, 1,21 l PureTech 130 S&S lepojas ar 115 g/km zemo CO2 izmešu līmeni. Tas ir pieejams ar jauno EAT8 automātisko pārnesumkārbu.

*Atkarībā no ES apstiprinājuma

 

RĪCĪBAS BRĪVĪBA

peugeot-5008-Advanced Grip Control süsteem

Atbrīvojieties no ierobežojumiem un koncentrējieties uz savu ceļu. Uzlabotās saķeres kontroles sistēmas “Advanced Grip Control”* aprīkojuma komplektā esošā, jaunā palīgsistēmas kustības uzsākšanai nogāzē uz leju “Hill Assist Descent Control” (HADC) funkcija automātiski pielāgo jūsu ātrumu un saglabā nevainojamu kontroli pār automašīnu stāvā slīpumā

VISS IR PIEVIENOTS

Pārkopējiet savas iecienītākās lietotnes, kas saderīgas ar 8” skārienjūtīgo displeju*, izmantojot funkciju “Mirror Screen”** un veiciet sava viedtālruņa bezvada uzlādi*** uz viduskonsoles.

*Standarta aprīkojumā vai kā izvēles iespēja atkarībā no versijas **Standarta aprīkojumā, kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas “Mirror Screen” izmanto viedtālruņa datu plānu, kas ietverts vadītāja zvanu plānā, iekļaujot piekļuvi tīmeklim, izmantojot tā operatoru, un neveido nekādu papildu zvanu plāna maksu. Lietotāji pievieno savu ierīci automašīnai, izmantojot USB kabeli. Funkcija “Mirror Screen” darbojas, izmantojot “Android Auto”, “Apple CarPlay™” vai “MirrorLink®” tehnoloģiju. Atkarībā no gadījuma jūsu drošībai, automašīnai stāvot vai esot kustībā, darbosies tikai “Android Auto”, “Apple CarPlay™” vai “MirrorLink®” sertificētas lietojumprogrammas. Dažas no tām var būt par maksu. “Android Auto” un “Apple CarPlay™” var būt ar balss vadību. 

 ***Standarta aprīkojumā, kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas – Ar Qi standartu saderīgu ierīču indukcijas uzlāde.

Focal® Hi-Fi

Izbaudiet Hi-Fi augstākās klases skaņu ar Focal®* caur desmit iebūvētajiem skaļruņiem un ļaujiet izcilai akustikai sevi aizraut.