VISI MODEĻI

SALONA DIZAINS

5008

PASTIPRINĀTA BRAUKŠANAS PIEREDZE

peugeot-5008

Ļaujiet runāt savām sajūtām un izbaudiet unikālo braukšanas pieredzi, 100 % augsto tehnoloģiju veidotajā, PEUGEOT i-Cockpit® vadītāja vietā. Uzraugiet noderīgo braukšanas informāciju, saglabājot savu skatienu cieši pievērstu ceļam ar pielāgojamo “head-up” digitālo displeju un 8” skārienjūtīgo displeju.

Laipni lūgti jaunas “šķirnes” krosovera modelī – jaudīgā un slaidā, pilnā ar augstām tehnoloģijām un izsmalcinātību. Tas ir pilnībā izstrādāts, lai palielinātu jūsu sensorisko pieredzi un pastiprinātu jūsu spēju darboties. Tā ir nevainojama 7 vietīga* krosovera un luksusa salona elegances un snieguma savienība.

PEUGEOT i-Cockpit® juhialas

Ar jauno pievienoto 3D navigācijas sistēmu*, kas aprīkota ar balss atpazīšanu un “TomTom®” pakalpojumiem, kas reāllaikā ataino visus braukšanai būtiskos notikumus (satiksme, laikapstākļi, stāvvietas, uzpildes stacijas, brīvā laika pavadīšana utt.), ceļojiet ar pilnīgi mierīgu sirdi.

BRĪVI PIELĀGOJAMS

Ar īpaši zemo iekraušanas slieksni, kravas tilpumu līdz 780 dm3 un nolokāmo priekšējā pasažiera sēdekļa atzveltni** jūs varat iekraut priekšmetus, kas ir līdz pat 3,20 m gari. Jaunais PEUGEOT 5008 krosovers paver veselu virkni iespēju.