VISI MODEĻI

5008 krosoveris

5008

Apgūstiet jaunu sportiskuma un iznesības dimensiju.
Būdams vienlaikus jaudīgs un slaiks, tehnoloģisks un izsmalcināts, krosovers PEUGEOT 5008 ir pilnībā izstrādāts, lai pastiprinātu jūsu sensoro pieredzi un veicinātu jūsu rīcībspēju.

DIZAINS
DROSMĪGA LĪNIJA


Krosovera PEUGEOT 5008 modernais siluets atstāj iespaidu jau no pirmā acu uzmetiena. Paaugstinātā korpusa zīmējuma sportiskā stāja, lielie riteņi ar smalki kaldinātajiem diskiem, hromētās līnijas, alumīnija stieņi* un Black Diamond* melnais jumts izsmalcināti iestiepj bagātīgos gabarītus.
Novērtējiet tā drosmīgās līnijas, kas piedāvā nevainojamu 7 vietīga krosovera, elegances un lielas tūrisma automašīnas pakalpojumu kombināciju.

INTENSĪVS SKATIENS
Priekšējā daļā tā lukturu gaismas signatūra un nedaudz izliektā forma iezīmē intensīvu skatienu. Ļaujiet sevi savaldzināt Full LED priekšējiem lukturiem, kas ar stilu aptver gravēto rūtaino radiatora režģi ekskluzīvā „Sanded Chrome“ ietvarā.
SAVAS TELPAS IZVEIDE
Izbaudiet plašo bagāžas nodalījuma iekraušanas tilpumu, kuru bagāžas nodalījuma brīvroku pārsegs ļauj atvērt ar vienu kājas kustību zem aizmugurējā bufera.
CITĀDA IZPRATNE PAR LIELUMU
Ar tā lielajām stiklotajām virsmām un panorāmas tipa jumta lūku, kas izdekorēta ar zilām gaismas vadotnēm, izbaudiet unikālu skatu un patīkamu gaismu salonā.
BEZGALĪGI MODULĒJAMS
Klāsta augstākā līmeņa pašā centrā izveidojiet jūsu pasažieriem pielāgotu salonu, izmantojot trīs atsevišķos sēdekļus aizmugurējā daļā, kā arī trešo rindu, ko veido divi ievelkami un noņemami sēdekļi.
SEKOT AR ACĪM
Aizmugurējā daļā slīpā loga aerodinamiskā līnija papildina tā sportisko uzbūvi. Virsbūves melnajā joslā iestrādāto 3 nagu formas LED gaismas, būdamas izgaismotas gan dienā, gan naktī, akcentē krosovera PEUGEOT 5008 unikālo stilu.
SAJŪTU ATMODA
Vissīkākajās detaļās Nappa* ādas apdare un koka interjers** ar smalkām hroma daļiņām iedzīvina jūsu pieskārienu.
Savukārt aptverošie daudzpunktu*** sēdekļi ar masāžas funkciju piedāvā sensacionālu komfortu.

VADĪTĀJA VIETA
PASTIPRINĀTA AUTOVADĪŠANAS PIEREDZE

Ļaujiet runāt savām sajūtām un piedzīvojiet unikālu autovadīšanas pieredzi 100% High-tech PEUGEOT i-Cockpit® vadītāja vietā. Ar personalizējamo digitālo mēraparātu paneli acu augstumā un 8’’ kapacitatīvo skārienekrānu* sekojiet noderīgajai informācijai, nenovēršot acis no ceļa.

VISS IR SAVIENOTS
Dublējiet savas labākās saderīgās lietojumprogrammas kapacitatīvajā 8’’ skārienekrānā, izmantojot Mirror Screen funkciju, un ļaujiet savam viedtālrunim veikt uzlādi uz viduskonsoles.
SEKOT SAVAM CEĻAM.
Ceļojiet ar pilnu pārliecību ar 3D savienoto navigāciju* un tās balss atpazīšanas funkciju, izmantojot TomTom® pakalpojumus, kas ļauj reāllaikā parādīt visus autovadīšanai būtiskos notikumus.
Hi-Fi FOCAL® APSKAŅOŠANA
Novērtējiet jaunā krosovera PEUGEOT 5008 izcilo akustiku. Izbaudiet Hi-Fi Premium apskaņojumu ar Focal®* zīmi, ko pārraida desmit iebūvēti skaļruņi, piedāvājot tīras un precīzas skaņas baudījumu.

DZINĒJI
DZINĒJU EFEKTIVITĀTE

Būdams veikls un manevrējams, krosovers PEUGEOT 5008 ir apveltīts ar visām lielas tūrisma automašīnas dinamikas un akustiskā komforta īpašībām.
Tas ir aprīkots ar Euro 6 apstiprinātiem zīmola jaunākās paaudzes Pure Tech benzīna dzinējiem vai BlueHDi dīzeļdzinējiem.
Ar savu jaunākās paaudzes automātisko pārnesumkārbu EAT8**, elektrisko stūres pastiprinātāju un būtisko svara samazinājumu ats piedāvā izcilu stabilitāti uz ceļa un aizraujošu braukšanas prieku.

TEHNOLOĢIJA
DROŠĪBA UN AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Krosoveram PEUGEOT 5008 standartaprīkojumā ir uzstādītas visas pirmās klases drošības funkcijas: optimizēta korpusa konstrukcija labākai triecienu absorbēšanai, seši drošības spilveni, ABS, ESP utt. Un, lai labāk paredzētu ceļu – jums autovadīšanā palīdz daudzfunkcionālā kamera vējstikla augšdaļā, divpadsmit ultraskaņas sensori, radars un divas 180° video kameras.

Lai jūs varētu pilnībā ļauties savām vēlmēm, Advanced Grip Control* jums ļauj iemīt dažādus ceļus (grants, dubļi, sniegs utt.): miers un brīvība rokas stiepiena attālumā. Iepazīstieties tālāk ar 3D video filmām par galvenajām krosovera PEUGEOT 5008 autovadīšanas palīgsistēmām
Ļaujiet sev palīdzēt daudzajām autovadīšanas palīgsistēmām*: brīdinājuma sistēmu un ātruma ierobežojuma zīmju atpazīšanas sistēma, automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma (Active Safety Brake) ar sadursmes riska brīdinājuma sistēmu (Distance Alert), aktīvā joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma, aklās zonas aktīvā uzraudzības sistēma, vadītāja uzmanības brīdinājuma sistēma un adaptīvā kruīza kontrole ar „Stop“ funkciju.
Visbeidzot – rāmai braukšanai pilsētā izmantojiet palīgsistēmas manevru veikšanai un automašīnas novietošanai stāvvietā*: 360° vizuālā palīgsistēma novietošanai stāvvietā un Park Assist.

 

LIETOJUMPROGRAMMA MYPEUGEOT®

KONTROLĒJIET SAVU AUTOMAŠĪNU ATTĀLINĀTI
Izmantojiet personalizētus un ar jūsu kontu sinhronizētus pakalpojumus reāllaikā, izmantojot bezmaksas lietojumprogrammu MyPeugeot®*:

• sekojiet savas automašīnas stāvokļiem (braukšanas dati, atrašanās vieta);
• piekļūstiet palīdzībai viegli un ātri;
• pārvaldiet savas automašīnas apkopes darbības un pakalpojumus;

* Ar nosacījumu, ka ir piekļuve mobilo sakaru tīklam un pieejamība atbilstoši galamērķiem