VISI MODEĻI

508

Jaunais PEUGEOT 508 uzlādējamais hibrīds un 508 | Peugeot LV

Atklājiet PEUGEOT 508 uzlādējamo hibrīdu: premium klases sedans no hibrīda un iekšdedzes dzinēju modeļu klāsta. Pieejami arī ar benzīna vai dīzeļa dzinēju.

JAUNAIS PEUGEOT 508
VALDZINĀJUMS, KAS DZIMIS BRAUKŠANAI


Premium klases sedans. Jaunais PEUGEOT 508 ar savu jauno, novatorisko priekšējo daļu, sportiski zemo stāju un tālredzīgo braukšanas pozīciju piedāvā vēl nebijušu braukšanas pieredzi. Esiet gatavs izdzīvot intensīvākas braukšanas emocijas neatkarīgi no tā, vai izvēlaties uzlādējamā hibrīda, benzīna vai dīzeļdzinēja versiju!

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS


• 100% elektriskā autonomija: līdz 64 km*
• Uzlādes laiks: 1h 40min**
• Kombinētais patēriņš: 1,1 l/100 km***
• Kombinētās CO₂ emisijas: 25 g/km***
• Jauda: PLUG-IN HYBRID 225 ZS e-EAT8 (165 kW)

* Gaida vērtības apstiprinājumu – PEUGEOT 508 uzlādējamā hibrīda autonomija elektriskajā režīmā WLTP atkarībā no aprīkojuma līmeņa: 64 km kombinētā braucienā (kombinētais cikls WLTP) un 74 km braucot pilsētā (pilsētas cikls WLTP). Vērtības atbilstoši WLTP ciklam, saskaņā ar kuru automašīnas tiek apstiprinātas no 2018. gada 1. septembra, bet vērtības atjauninātas no 2023. gada 23. februāra. Šīs vērtības ir norādītas salīdzināšanas nolūkos.
Svarīgi: faktiskā autonomija var atšķirties ņemot vērā automašīnas lietošanas apstākļus (braukšanas stils, ātrums, pārvadājamā krava utt.), noteikta aprīkojuma (gaisa kondicionēšanas, apsildes sistēma utt.) izmantošanu, riepu stāvokli un veidu, ceļa apstākļus, laika apstākļus u.c.

** No WallBox tipa uzlādes stacijas (32A) ar papildu vienfāzes (7,4 kW) iebūvēto lādētāju.

*** Gaida vērtības apstiprinājumu — DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO₂ EMISIJAS — kombinētās CO₂ emisijas 25 līdz 29 g/km, kopējais patēriņš 1,1 – 1,3 l/100 km. Homologācijas vērtības tiek noteiktas saskaņā ar WLTP kombinēto ciklu, uz kā pamata tiek apstiprinātas jaunās automašīnas no 2018. gada 1. septembra, atjauninātas no 2023. gada 23. februāra. Norādītās vērtības ir salīdzināšanas nolūkos. Degvielas patēriņš un CO₂ emisijas vērtības var atšķirties, ņemot vērā automašīnas faktiskos lietošanas apstākļus un dažādus citus faktorus, piemēram: aprīkojums, apkārtējās vides temperatūras, braukšanas stils un ātrums, pārvadājamā krava, noteikta aprīkojuma (gaisa kondicionēšanas un apsildes sistēmas, radio, navigācijas, gaismas u.tml.) izmantošana, riepu stāvoklis un veids, ceļa apstākļi, laika apstākļi u.c.

ATKLĀJIET UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA PRIEKŠROCĪBASCTA

BENZĪNS
* Gaida vērtības apstiprinājumu – degvielas patēriņš kombinētajā ciklā no 5,8 līdz 6,3 l/100 km; CO₂ emisijas kombinētā ciklā (WLTP) no 131 līdz 141 g/km.
Homologācijas vērtības tiek noteiktas saskaņā ar WLTP kombinēto ciklu, uz kā pamata tiek apstiprinātas jaunās automašīnas no 2018. gada 1. septembra, atjaunināti no 2023. gada 23. februāra. Norādītās vērtības ir salīdzināšanas nolūkos. Degvielas patēriņš un CO₂ emisijas vērtības var atšķirties, ņemot vērā automašīnas faktiskos lietošanas apstākļus un dažādus citus faktorus, piemēram: aprīkojums, apkārtējās vides temperatūras, braukšanas stils un ātrums, pārvadājamā krava, noteikta aprīkojuma (gaisa kondicionēšanas un apsildes sistēmas, radio, navigācijas, gaismas u.tml.) izmantošana, riepu stāvoklis un veids, ceļa apstākļi, laika apstākļi u.c.

RADIKĀLI PIEVILCĪGS
Jauns logotips. Unikālais PEUGEOT Matrix LED priekšējo lukturu gaismu un Full LED aizmugurējo lukturu gaismu paraksts 3 nagu formā. Tā zemais, kupejas iedvesmotais siluets un unikālais priekšpuses dizains to padara atšķirīgu. Jaunais 508 ir nākotnes PEUGEOT.

IZCEL SAVU STILU

Izdariet drosmīgu izvēli, izvēloties Selenium Grey virsbūves krāsu vai kādu citu no 7 citām pieejamajām krāsām.

PEUGEOT I-COCKPIT®
Ieņemiet savu vietu pie PEUGEOT i-Cockpit® vadības ierīcēm ar tā kompakto stūri, konfigurējamu digitālo displeju acu augstumā, 10 collu HD skārienekrānu un elegantajiem klavieru taustiņiem.

Izmantojot bezvadu Mirror Screen tehnoloģiju*, saderīgās viedtālruņa lietotnes tiek parādītas tieši ekrānā.

* Tikai Android Auto™ un Apple CarPlay™ sertificētas lietotnes darbosies automašīnai stāvot vai braukšanas laikā. Braukšanas laikā noteiktas attiecīgo programmu funkcijas var tikt ierobežotas. Noteikta veida saturam, kam viedtālrunī var piekļūt bez maksas, ir nepieciešams abonēt līdzvērtīgu Android Auto™ vai Apple CarPlay™ sertificētu maksas lietotni. Funkcija Mirror Screen var tikt lietota pēc vajadzības, izmantojot Android Auto™ (Android viedtālruņiem) vai Apple CarPlay™ (iOS viedtālruņiem), ja Jums ir pieslēgums pie atbilstoša mobilo sakaru operatora.

ADAPTĪVĀ PIEKARE
Jaunais PEUGEOT 508 izmanto progresīvo tehnoloģiju attīstību. Šim jaunās paaudzes sedanam piemīt precīza vadāmība, augstākā līmeņa braukšanas komforts un izcila noturība uz ceļa, ko pastiprina adaptīvā piekare* ar 3 tās režīmiem: Normal, Comfort un Sport. Šis jaunās paaudzes sedans uzlabo braukšanas emocijas.

* Pieejams standarta aprīkojuma versijā, kā papildaprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas.

NIGHT VISION SYSTEM
Pateicoties jaunā PEUGEOT 508 sedana Night Vision* sistēmas infrasarkanajai kamerai, brauciet pilnīgi droši. Šī sistēma nosaka gājēju vai dzīvnieku klātbūtni automašīnas priekšā. Pēc tam attēls tiek parādīts i-Cockpit® digitālajā displejā acu augstumā kopā ar brīdinājuma signālu.

*Nakts redzamības sistēma. Pieejams kā papildaprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas.

SĒDEKĻI AR MASĀŽAS FUNKCIJU
Jaunā PEUGEOT 508 sēdekļus rotā moderna auduma vai ādas apdare. PEUGEOT piedāvā aptverošus AGR* sertificētus, elektriski** pielāgojamus sēdekļus ar apsildes** un daudzpunktu masāžas funkciju** nepārspējamam komfortam.

* Aktion Gesunder Rücken (Vācijas muguras veselības asociācija). Pieejams standarta aprīkojuma versijā, kā papildaprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas.
** Pieejams standarta aprīkojuma versijā, kā papildaprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas.

TIKAI UN VIENĪGI IZCILĪBA
Materiālu izvēle, dizains, dzinēji, savienojamība… Jaunajā PEUGEOT 508 ir iekļauti visi zīmola tehnoloģiskie jauninājumi sportiskuma, elegances un inovācijas ziņā.
LĪNIJU TĪRĪBA
Jaunais PEUGEOT 508 ietver sevī bezkompromisa dizaina būtību. Tas ir augstākās klases sedans, kas apvieno tīras virsbūves līnijas ar elegantām bezrāmju durvīm, demonstrējot prasmīgi sabalansētas proporcijas un pārdomāti izstrādātas detaļas. Jaunie 18 collu EPHERRA diski piešķir eleganci un uzsver tā aerodinamiku.
EFEKTIVITĀTE
Pilnīgi jaunais, augstākās klases PEUGEOT 508 sedans ir aprīkots ar PLUG-IN HYBRID 180 ZS e-EAT8 dzinēju.
Ar ievērojamu efektivitāti, nulles CO₂ emisijām un samazinātām uzturēšanas izmaksām izbaudiet 100% elektriskās braukšanas prieku un piekļuvi ierobežotas satiksmes zonām.
NEVAINOJAMA SAVIENOJAMĪBA
Jaunais PEUGEOT 508 piedāvā jauno PEUGEOT i-Connect® Advanced informācijas un izklaides sistēmu.
Izbaudiet tā centrālo 10 collu HD skārienekrānu ar vairāku logu funkcionalitāti, kā arī logrīkiem un īsceļiem.
Ļaujiet viedtālrunim uzlādēties* zem vidus konsoles un brauciet pilnīgā sirdsmierā, izmantojot savienoto 3D navigāciju un balss atpazīšanu.
* Neobligāti.

IZMĒRI

PEUGEOT 508 VIRSBŪVES IZMĒRI
Augstākās klases sedans no jebkura leņķa.Garums: 4750 mm
Platums*: 1859 mm
Augstums: 1403 mm
PEUGEOT 508 SALONA IZMĒRI
Jaunajā PEUGEOT 508 uzlādējamā hibrīdā Jūs sajutīsiet augstākās klases sedana komfortu un plašumu.Priekšā (1. rinda)
Platums elkoņu līmenī: 1455 mm
Augstums: 881 mmAizmugurē (2. rinda)
Platums elkoņu līmenī: 1413 mm
Vieta kājām: 250 mm
PEUGEOT 508 BAGĀŽAS NODALĪJUMS
Jaunajā PEUGEOT 508 pateicoties īpaši platajai bagāžas nodalījuma durvju atvēršanai, bagāžas nodalījums piedāvā lielu ietilpību un priekšzīmīgu praktiskumu.Pārvēršot 487 l par 1537 l ar nolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem.