VISI MODEĻI

508 SW PSE

Atklājiet Peugeot 508 SW PSE uzlādējamo hibrīdu – augstas veiktspējas sporta universāli, kuru iedvesmojis mūsu 9X8 Hypercar.


PEUGEOT SPORT ENGINEERED piedāvā jaunu augstas veiktspējas un zemu izmešu līmeni. Atmodiniet savas sajūtas pie šī uzlādējamā hibrīda universāla stūres!

Linda Džeksone
PEUGEOT izpilddirektore

“PEUGEOT sniegums nozīmē atbildīgāku, taču ne mazāk aizraujošu mobilitātes laikmetu.”

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS


• 100% elektriskā autonomija: līdz 52 km*
• Uzlādes laiks: 1h 40min**
• Kombinētais patēriņš: 1,8 l/100 km***
• Kombinētās CO₂ emisijas: 40 g/km***
• Jauda: PLUG-IN HYBRID4 360 ZS e-EAT8

* Gaida vērtības apstiprinājumu – PEUGEOT 508 SW PSE uzlādējamā hibrīda autonomija elektriskajā režīmā pēc WLTP vērtības atkarībā no aprīkojuma līmeņa: 52 km kombinētā braucienā (kombinētais cikls WLTP) un 54 km braucot pilsētā (pilsētas cikls WLTP). Vērtības atbilstoši WLTP ciklam, saskaņā ar kuru automašīnas tiek apstiprinātas no 2018. gada 1. septembra, bet vērtības atjauninātas no 2023. gada 26. janvāra. Šīs vērtības ir norādītas salīdzināšanas nolūkos.
Svarīgi: faktiskā autonomija var atšķirties ņemot vērā automašīnas lietošanas apstākļus (braukšanas stils, ātrums, pārvadājamā krava utt.), noteikta aprīkojuma (gaisa kondicionēšanas, apsildes sistēma utt.) izmantošanu, riepu stāvokli un veidu, ceļa apstākļus, laika apstākļus u.c.

** No WallBox tipa uzlādes stacijas (32A) ar papildu vienfāzes (7,4 kW) iebūvēto lādētāju.

*** Gaida vērtības apstiprinājumu — kombinētās CO₂ emisijas 40 g/km, kopējais patēriņš 1,8 l/100 km. Homologācijas vērtības tiek noteiktas saskaņā ar WLTP kombinēto ciklu, uz kā pamata tiek apstiprinātas jaunās automašīnas no 2018. gada 1. septembra, atjauninātas no 2022. gada 2. janvāra. Norādītās vērtības ir salīdzināšanas nolūkos. Degvielas patēriņš un CO₂ emisijas vērtības var atšķirties, ņemot vērā automašīnas faktiskos lietošanas apstākļus un dažādus citus faktorus, piemēram: aprīkojums, apkārtējās vides temperatūras, braukšanas stils un ātrums, pārvadājamā krava, noteikta aprīkojuma (gaisa kondicionēšanas un apsildes sistēmas, radio, navigācijas, gaismas u.tml.) izmantošana, riepu stāvoklis un veids, ceļa apstākļi, laika apstākļi u.c.

RADIKĀLI PIEVILCĪGS
Ar savu estētiku, kas apvieno efektivitāti un izteiksmīgumu, jaunais PEUGEOT 508 SW PSE uzlādējamā hibrīda universālis demonstrē spēcīgu un magnētisku stāju. Priekšpusē uz tā oriģinālā radiatora režģa ar Perla Nera melnajiem pagarinājumiem ir izvietots zīmola jaunais logotips un jaunais PEUGEOT Matrix LED priekšējo lukturu gaismu paraksts 3 nagu formā.

IZCEL SAVU STILU
Izdariet drosmīgu izvēli, izvēloties Okenite White virsbūves krāsu vai kādu citu no 3 citām pieejamajām krāsām.

NĀKAMĀ LĪMEŅA EMOCIJAS

Ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām jaunais PEUGEOT 508 SW PSE uzlādējamais hibrīds nodrošina neierobežotas braukšanas sajūtas.

RADĪTS AR PEUGEOT SPORT
Lai sniegtu Jums dinamiku, braukšanas prieku un komfortu visaugstākajā līmenī, visas PEUGEOT SPORT zināšanas hibrīda tehnoloģiju apguvē ir izmantotas 508 SW PSE uzlādējamā hibrīda universāļa radīšanā, kas aprīkots arī ar jaunākās paaudzes autovadītāja atbalsta sistēmām.

KAISLE BRAUKT
Izbaudiet braukšanas sajūtas ar PEUGEOT i-COCKPIT® vadības ierīcēm.

Ar kompakto stūri, augšējo displeju, jaunu automātisko pārnesumkārbas vadību un pielāgojamām saskarnēm, kas atrodas tieši pa rokai, varat koncentrēties uz braukšanu.

AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS
Jaunā PEUGEOT 508 SW PSE uzlādējamā hibrīda autovadītāja atbalsta sistēmas sniedz nenovērtējamu palīdzību brauciena laikā:

• Daļēji autonoma braukšana ar Drive Assist Plus Pack
• Izvēle starp 3 braukšanas režīmiem*
• Palīdzība autostāvvietā ar 360° Vision sistēmu
• “Aklo” zonu uzraudzības sistēma
• Night vision* uzlabotai reakcijai nakts stundās

*Comfort, Normal un Sport

PIELĀGOTS SĒDVIETU KOMFORTS
Iegrimstiet AGR* sertificētos sēdekļos ar apsildes un masāžas funkciju un izbaudiet kvalitatīvo audumu. Sēdekļu apdare piedāvā unikālu Alcantara® un Mistral Nappa ādas apdari, apvienojot to ar dubultām Kriptonite un Tramontana Grey šuvēm.

TIKAI UN VIENĪGI IZCILĪBA
Materiālu izvēle, dizains, dzinēji, savienojamība… Jaunajā PEUGEOT 508 SW PSE uzlādējamā hibrīdā ir iekļauti visi zīmola tehnoloģiskie jauninājumi.
NO JAUNA IZGUDROTA VEIKTSPĒJA
Novērtējiet uzlaboto veiktspēju ar jauno 508 SW PSE uzlādējamo hibrīdu, kas nodrošina kopējo jaudu 360 ZS un maksimālo griezes momentu 520 Nm:
– 0 līdz 100 km/h 5,2 sekundēs*
– 80 līdz 120 km/h 3 sekundēs*
– 0-1000 m no starta brīža 24,5 sekundēs*
– maksimālais ātrums ierobežots līdz 250 km/h*
* Gaida vērtības apstiprinājumu.
NEVAINOJAMA SAVIENOJAMĪBA
Jaunais PEUGEOT 508 SW uzlādējamais hibrīds piedāvā jaunāko PEUGEOT i-Connect® Advanced informācijas un izklaides sistēmu.
Izbaudiet tā centrālo 10 collu HD skārienekrānu ar vairāku logu funkcionalitāti, kā arī logrīkiem un īsceļiem.
Ļaujiet viedtālrunim uzlādēties zem vidus konsoles un brauciet pilnīgā sirdsmierā, izmantojot savienoto 3D navigāciju un balss atpazīšanu.
PREMIUM DIZAINS
Rūpīgais dizains nodrošina bezkompromisu estētiku un kvalitāti: proporciju līdzsvars un apdare ir precīzi izstrādāta, lai katra detaļa sniegtu savu pilnības pieskārienu.

IZMĒRI

PEUGEOT 508 SW PSE UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA VIRSBŪVES IZMĒRI
Augstākās klases universālis no priekšpuses uz aizmugurei.Garums: 4790 mm
Platums: 1860 mm
Augstums: 1420 mm
PEUGEOT 508 SW PSE UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA SALONA IZMĒRI
Jaunajā PEUGEOT 508 SW PSE uzlādējamā hibrīdā Jūs sajutīsiet augstākās klases universāļa komfortu un plašumu.Priekšā (1. rinda)
Platums elkoņu līmenī: 1455 mm
Augstums: 881 mmAizmugurē (2. rinda)
Platums elkoņu līmenī: 1413 mm
Vieta kājām: 250 mm
PEUGEOT 508 SW PSE UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA BAGĀŽAS NODALĪJUMS
Jaunā PEUGEOT 508 SW PSE uzlādējamā hibrīda bagāžas nodalījums piedāvā lielu ietilpību un priekšzīmīgu praktiskumu.Pārvēršot 530 l par 1780 l ar nolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem.