VISI MODEĻI

208

Jaunais PEUGEOT 208 apliecina savu jauneklību ar savu atšķirīgo, sportisko siluetu. Tā salons atklāj unikālu PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Visbeidzot – šis pilsētas auto sniedz jums izvēles iespējas starp benzīna, dīzeļa vai elektromotoru.

PEUGEOT 208 KATALOGS             PEUGEOT 208 AKSESUĀRI

ATLĒTISKS UN SENSUĀLS DIZAINS

Jaunajam PEUGEOT 208 ir spēcīga personība, kas atklājas no pirmā acu uzmetiena. Tā zemais siluets, garais motora pārsegs un jutekliskās līnijas atklāj tā sportisko pavedēja garu. Ar savu spilgto un oriģinālo virsbūves krāsu jaunais 208 ir patiešām pamanāms! Tā drosmīgo raksturu uzsver Black Diamond jumts, mirdzoši melnas riteņu arkas, spīdīgas logu apmales un dimanta diski ar ielaidumiem.

DROSME & NEKAUNĪBA
Jaunā PEUGEOT 208 izteiksmīgā priekšdaļa ietver lielu hromētu radiatora resti un modernu un dzēlīgu izskatu, ko uzsver Full LED* priekšējie lukturi ar 3 spailēm un pastāvīgu apgaismojumu DRL ar LED*.
*Pieejami sērijveidā, pēc izvēles vai nav pieejami atkarībā no versijas.
GAISMAS KLĀTBŪTNE
Īpaši veidoto aizmugurējo daļu ar spīdīgu melnu apmali akcentē 3 spaiļu Full LED gaismas, kas iedegtas dienā un naktī.
IZSTRĀDĀTA UN IZTEIKSMĪGA AIZMUGURE
Jaunā PEUGEOT 208 dinamisko un skulpturālo aizmuguri papildina 2 veidu spoileri, viens patēriņa kontrolei, bet otrs – veiktspējas uzlabošanai uz ceļa. Lai iegūtu vēl sportiskāku pieskārienu, izplūdes caurule var būt hromēta
PANORĀMAS TIPA JUMTS
Pateicoties panorāmas Cielo* panorāmas tipa jumtam, kas sniedzas līdz aizmugurējiem sēdekļiem un piedāvā skaistu apgaismojumu un panorāmas skatu uz debesīm, ļaujiet pasažieriem atklāt Jūsu maršrutu tā, it kā viņi to nekad nebūtu redzējuši.
*Pēc izvēles vai nav pieejams atkarībā no versijas.

APŠUVUMS
Dinamiskie, ērtie un ieskaujošie priekšējie sēdekļi, augstās kvalitātes materiāli un cauršūtais apšuvums padara jaunā PEUGEOT 208 salonu par komforta oāzi.

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Salonā atklājiet jaunākās paaudzes PEUGEOT i-Cockpit® 3D*. Izbaudiet ātru un intuitīvu braukšanu ar kompakto iebūvēto vadības stūres ratu*, konfigurējamo 3D digitālo mērinstrumentu paneli*, lielo 10 collu HD skārienekrānu** un 7 klavieru tipa taustiņu ‘Toggles switches’ ***. Lai iegūtu vēl modernāku izskatu, Jūs varat personalizēt savu salona vidi, izmantojot 8-krāsu hromatisko krāsu komplektu*.

3D DIGITĀLAIS BORTA PANELIS
Digitālais borta panelis(Sērijveidā vai nav pieejami atkarībā no versijas) ar savu futūristisko hologrāfisko 3D ekrānu atrodas tieši acu līmenī. Informācija par automašīnu un braukšanu ir lasāma 2 līmeņos pēc svarīguma vai steidzamības pakāpes (drošība, braukšanas palīglīdzekļi, navigācija). Ja vēlaties būt informēti par reāllaika satiksmes stāvokli un riska zonām, varat iestatīt tos parametrus, kurus vēlaties pastāvīgi redzēt, piemēram, savienoto 3D navigāciju ar integrētajiem TomTom® Traffic pakalpojumiem.
VIENKĀRŠS UN INTUITĪVS EKRĀNS
Lielo 10 collu HD(Sērijveidā, pēc izvēles vai nav pieejami atkarībā no versijas) skārienekrānu darbojas(vēlams, lai automašīna būtu pilnībā apstājusies) ar balss komandām, stūres vadības ierīces vai vienkārši – 7 skārienjūtīgām spiedpogām. E-208 ekrānā reāllaikā parādās tehnoloģiska animācija, kas ilustrē spēka piedziņas darbību.
Visbeidzot pateicoties Mirror Screen funkcijai, izmantojiet Jūsu jaunajā PEUGEOT 208 iebūvētās Apple CarPlayTM, Android Auto vai MirrorLink® iespējas.
JAUNAS PRAKTISKAS FUNKCIJAS
Priekšpusē jaunajā pārdomātajā glabāšanas nodalījumā var ne vien ievietot, bet arī ar indukcijas palīdzību(Qi 1.1 standarta bezvadu uzlāde ir pieejama pēc izvēles vai atkarībā no versijas nav pieejama) uzlādēt savu viedtālruni(Atkarībā no viedtālruņa saderības). Pasažieru mobilajām ierīcēm salonā ir pieejami vairāki USB spraudņi(Atkarībā no versijas ne vairāk kā 4 ligzdas).

DZINĒJI
POWER OF CHOICE


208

JAUNA MODULĒJAMA UN EFEKTĪVA PLATFORMA
Jaunais 208 ir apveltīts ar jaunu modulārās un daudzenerģijas CMP*/eCMP** platformu, kas Jums sniedz bezkompromisa izvēli starp benzīna, dīzeļa vai elektromotoriem. Pārvietošanās, vadāmības, akustiskā un termiskā komforta un vieglā svara optimizēšana palīdz samazināt CO2 emisijas un sniedz intensīvu braukšanas pieredzi!
*Kopēja moduļu platforma / **Elektriskā kopējā modulārā platforma
E-208 ir arī aprīkots ar eCMP platformas tehniskajiem sasniegumiem, kas tam nodrošina optimizētu arhitektūru, aizmugurējo telpu, kā arī iekšdedzes dzinējus un tādu pašu braukšanas pozīciju.

IEKŠDEDZES DZINĒJI
Izbaudiet intensīvas braukšanas sajūtas ar jaunākajiem un efektīvākajiem pēdējās paaudzes benzīna un dīzeļdzinējiem Euro6:
 PureTech
 BlueHDi
Ekonomiski izdevīgāki, pateicoties optimizētajam degvielas patēriņam, turklāt šie dzinēji ir aprīkoti ar Stop & Start sistēmu.
EAT8 AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA
Kad būsiet pārbaudījuši jaunās EAT8 pārnesumkārbas efektivitāti un elastību, izmantojot pogu paleti un elektrisko impulsa kontroli uz stūres, Jūs vienkārši vēlēsieties to atsākt no jauna! Pateicoties Quickshift tehnoloģijai, pārnesumu pārslēgšana ir vienkārša, ātra un plūstoša.
ELEKTRISKAIS DZINĒJS
Izbaudiet skaistas un spēcīgas sajūtas uz ceļa klusā kokonā un komfortā, pateicoties:
 Elektromotora jaudai līdz 100 kW (136 zs)
 Tūlītējai reaģēšanai, pateicoties 260 Nm griezes momentam
 Autonomija līdz 340 km WLTP /līdz 450 km NEDC

TEHNOLOĢIJA

208

DROŠĪBA UN PALĪDZĪBA VADĪŠANĀ
Ar jauno pilsētas automašīnu PEUGEOT 208 Jūsu rīcībā ir vairāki īpaši droši un inteliģenti* palīgi un manevrēšanas palīglīdzekļi*, kas Jums palīdzēs padarīt Jūsu ikdienas braucienu vienkāršāku.

PEUGEOT DRIVE ASSIST
PEUGEOT Drive Assist pavada Jūs daļēji autonomā braukšanas režīmā:
 Sekojiet savai trajektorijai, izvēloties pozīciju uz ceļa,
 Ceļazīmju atpazīšana,
 Ātruma un drošības attāluma regulēšana
ACTIVE SAFETY BRAKE
Automātiska avārijas bremzēšanas sistēma
Nenovēršamas sadursmes gadījumā ar priekšā esošo automašīnu vai gājēju uz braukšanas joslas sistēma piemēro automātisko bremzēšanu, lai izvairītos no trieciena vai mazinātu tā sekas. Šī sistēma var darboties, braucot ar ātrumu līdz 85 km/h.
PARK ASSIST
Ar mūsu stāvvietas palīgsistēmas* tehnoloģiju, auto novietošana stāvvietā un izbraukšana no tās kļūst vieglāka par vieglu.
Ja sistēma nosaka, ka pieejamā vieta ir pietiekami plaša, tā pārņem stūres vadību, bet vadītājam jākontrolē tikai gāzes un bremžu pedāļi un jāpārslēdz pārnesumi.
BRĪDINĀJUMS PAR LINIJAS ŠĶĒRSOŠANU
Aktīva trauksmes sistēma par neapzinātu līnijas šķērsošanu, kas ar kameras palīdzību vējstikla augšpusē atpazīst nepārtrauktas un pārtrauktas līnijas, kā arī ceļa malas un koriģē trajektoriju, iedarbosies uz stūres pirms neapzinātas līnijas vai malas šķērsošanas, ja nav ieslēgti pagrieziena rādītāji. Aktīvā sistēma sākot no 65 km/h.
NEREDZAMĀS ZONAS UZRAUDZĪBA
Braucot ar ātrumu no 65 km/h līdz 140 km/h, aktīvā neredzamo zonu uzraudzības sistēma* brīdina autovadītāju par transportlīdzekļa atrašanos neredzamajās zonās.
Brīdinājumu dod diodes iedegšanās atpakaļskata spogulī attiecīgajā pusē. Ja vadītājs tomēr vēlas mainīt joslas (darbība uz virzienrādītāju), tad sistēma, iedarbojoties uz stūri, koriģē trajektoriju un izvairās no sadursmes.

*Aktīvā automobiļa novietošana paralēli un perpendikulāri brauktuvei. Pieejama papildu aprīkojumā vai nav pieejama atkarībā no modeļa

MYPEUGEOT®

208 mypeugeot

ESIET SAVIENOTI AR SAVU AUTOMAŠĪNU
Pateicoties bezmaksas My Peugeot(Pieejams atkarībā no valsts) lietojumprogrammai, izmantojiet ar savu kontu reāllaikā personalizētus un sinhronizētus pakalpojumus.
 Sekojiet līdzi savas automašīnas stāvoklim (braukšanas dati, atrašanās vieta).
 Piekļūstiet atbalstam viegli un ātri.
 Pārvaldiet savas automašīnas tehnisko apkopi un pakalpojumus.

FOTOATTĒLU GALERIJA