VISI MODEĻI

2008

Iepazīstieties ar jauno PEUGEOT 2008, kompakto un daudzpusīgo krosoveru ar aizraujošu dizainu, kas piedāvā paplašinātu autovadīšanas pieredzi ar inovatīvo PEUGEOT i-Cockpit® 3D, augstākā līmeņa tehnoloģijām un jaudīgu un efektīvu iekšdedzes un elektrodzinēju izvēli.

DIZAINS

Ar robusto un plūdeno siluetu un paaugstināto grīdu jaunais krosovers PEUGEOT 2008 ļauj nojaust krāšņos gabarītus un kontrolēto jaudu.
Tā šķautņainajā profilā stiepjas nospriegotas līnijas un visciešāk konstrukcijai skulpturāli veidotie atloki straujam un asam stilam. Tā jaunā izteiksmīgā priekšējā daļa, atšķirīgais apgaismojums, 18’’ vieglmetāla diski ar aerodinamisko ieliktni* un horizontālais motora pārsegs, ko pārklāj spīdīgi melnas logu aplodas(1) un Black Diamond jumts*, pastiprina tā efektīvo un sportisko garu.
*Pieejams standarta aprīkojumā, kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas

PRIEKŠĒJIE LUKTURI
Iespaidīgā un atšķirīgā krosovera PEUGEOT 2008 priekšējā daļa ir aprīkota ar atpakaļ atvirzītu vējstiklu, būdama aizraujoša visā tā lielajā un atlētiskajā platumā. Tā horizontālajam motora pārsegam ir liels, hromēts radiatora režģis, ko ietver trīs nagu formas raksturīgais apgaismojums un Full LED priekšējie lukturi, kas pasvītro tā moderno kaķa skatienu.
PIEEJAMS UN PLAŠS BAGĀŽAS NODALĪJUMS.
Bagāžas nodalījuma telpa ar zemo slieksni un plašu atvērumu ir kombinējama ar aizmugurējo 2/3-1/3 nolokāmo vienlaidu sēdekli, lai jums piedāvātu lielu tilpumu(1) transportēšanai, kas ir modulējams atbilstoši jūsu vajadzībām. Divu līmeņu nodalījuma grīda augšējā pozīcijā ļauj ātri un viegli iekraut un izkraut priekšmetus. Apakšējā pozīcijā bagāžas nodalījuma tilpums ir vēl labāks.
PLATLEŅĶA SKATS.
Jaunā krosovera PEUGEOT 2008 jumta lūka ar lielo ailas platumu* nodrošina salonā daudz gaismas. To var baudīt visi pasažieri līdz pat aizmugurējām vietām.
*Kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas

IEVĒROJAMS IZNĀCIENS
Jaunā krosovera PEUGEOT 2008 plecīgā aizmugurējā daļa ar spīdīgi melno caurvijošo joslu ir paaugstināta ar spoileri un hromētām dubultajām caurulēm, kas lieliski noslēdz tā līniju.
Papildus aizmugurējām zīmola identitātes LED gaismām, 3 nagu forma, kas ir izgaismota gan dienā, gan naktī, pastiprina tā tehnoloģisko raksturu un redzamību.
PLAŠI IETILPĪGS.
Aizmugurējā daļā ir maksimāli palielināta ietilpība, lai piedāvātu komforta un plašuma priekšrocības visiem jūsu pasažieriem, neaizmirstot par daudziem glabāšanas nodalījumiem, kas pārdomāti izvietoti salonā.
Visbeidzot jūs varat baudīt kvalitatīvu skaņas izolāciju, kas salīdzināma ar ceļa izolāciju.
AUGSTĀKĀ LĪMEŅA SĒDEKĻA KOMFORTS.
Iesēdieties jaunā krosovera PEUGEOT 2008 aptverošajos sēdekļos ar dinamiskas formas virsmu*. Priekšējā daļā tie var būt arī apsildāmi(1), ar masāžas funkciju** un elektriski regulējami**.
*Pieejams standarta aprīkojumā, kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no apdares.
**Pieejams standarta aprīkojumā, kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no apdares. Masāžas un elektriskās regulēšanas funkcijas ir iespējamas tikai vadītāja sēdeklim.

VADĪTĀJA VIETA

jaunais 2008

PAPLAŠINĀTA PIEREDZE
Bagātiniet savu pieredzi ar jauno PEUGEOT i-Cockpit® 3D* vadītāja vietu, kas apveltīta ar intuitīvu ergonomiju, kompaktu stūri, kapacitatīvo 10’’HD skārienekrānu* un konfigurējamu 3D mēraparātu paneli*.
Tas nodrošina brīvroku iedarbināšanu un durvju aizslēgšanu un atslēgšanu ar atslēgu kabatā, vienkārši pietuvojoties vai attālinoties no automašīnas**. Jūs varat arī pielāgot savus maršrutus, izvēloties braukšanas režīmu***
Braucot ar jauno krosoveru PEUGEOT e-2008, vadiet jūsu braukšanai elektrorežīmā paredzēto PEUGEOT i-Cockpit® 3D un optimāli uzlabojiet tā autonomiju ar reģeneratīvās bremzēšanas funkciju**** un arī ar speciālo informāciju, kas parādīta reāllaikā par vilces sistēmas darbību.
*Pieejams standartaprīkojumā vai nav pieejams atkarībā no versijas.
**Brīvroku piekļuve un iedarbināšana (ADML). Pieejams standarta aprīkojumā, kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas
***Sport, Normal, Eco
****Funkcija „Brake“ ļauj samazināt automašīnas ātrumu, nespiežot bremžu pedāli, ar vienkāršu žestu uz aizmuguri ar pārnesumu pārslēgu. Darbojoties kā motora bremze, tā ļauj arī uzlādēt akumulatoru.

UZLABOTA REAKCIJA
Lai veicinātu stūres reakcijas uzlabojumus, 3D digitālais mēraparātu panelis parāda vadītāja redzeslaukā visu braukšanai noderīgo informāciju, tādu kā navigācija un autovadīšanas palīgsistēmas.
Tas piedāvā divus hierarhijā sakārtotus un iestatāmus nolasīšanas līmeņus.
Tādi svarīgākie dati kā ātrums un drošības brīdinājumi tiek atainoti hologrammas veidā, lai ātrāk piesaistītu jūsu uzmanību.
ULTRA SAVIENOTS KROSOVERS.
Ar 3D navigāciju, kas savienota ar TomTom® Traffic, jūs uzzināsiet satiksmes situāciju, sava maršruta laiku un riska zonas reāllaikā.
Saglabājiet savienojumu, dublējot skārienekrānā savas iecienītākās viedtālruņa lietojumprogrammas ar Mirror Screen funkciju.
Jūsu viedtālruņa uzlāde notiek, izmantojot indukciju uz tam paredzētas novietošanas zonas, kas atrodas jūsu tuvumā uz viduskonsoles, un pasažieru rīcībā, gan priekšā, gan aizmugurē, ir USB ligzdas(4).
FOCAL® SKAŅAS TĪRĪBA.
Mūzika, ko mīlat, piepilda jaunā krosovera PEUGEOT 2008 telpu, ko ar lielu precizitāti atskaņo ekskluzīvā HiFi premium Focal® sistēma. 10 skaļruņi, no kuriem ir centrālā balss, 4 augsto toņu skaļruņi*, 4 basa skaļruņi* un zemākais basa skaļrunis*, kas sadalīti salonā, jums piedāvā bagātīgu muzikālo ainavu, precīzu un dinamisku, lai pārsniegtu iebūvēta Hi-Fi robežas.

DZINĒJI
EXCITING CHOICE*

2008Piedāvājiet sev brīvību izvēlēties dzinēju, kas jums ir vispiemērotākais:
– Ar elektrisko versiju jūs nodrošināt, ka braucat saskaņā ar savām vēlmēm, tai skaitā arī ierobežotas satiksmes zonās.
– Ar iekšdedzes dzinēju jūs izvēlaties no jaudīgajiem un efektīvajiem Euro 6** dīzeļdzinējiem vai benzīna dzinējiem, kuriem visiem ir uzstādīta Stop&Start*** funkcija.
* Exciting Choice: aizraujoša izvēle
** Jaunais izmešu standarts EURO 6 (EURO 6d-TEMP-EVAP-ISC), kas ir spēkā no 2019. gada 1. septembra.
*** Automātiskas dzinēja apturēšanas un iedarbināšanas no jauna sistēma, kas ļauj ietaupīt degvielu un samazināt piesārņojumu

 

ELEKTROMOTORS
Jaunais krosovers PEUGEOT e-2008, kas ir gan ļoti daudzpusīgs, gan vadāms pilsētā, vienlaikus būdams spēcīgs un drošs uz ceļa, ir aprīkots ar 100 kW (136 zs) elektromotoru.
Šis dzinējs piedāvā tūlītēju paātrinājumu ar tūlītēju 260 Nm griezes momentu.
Pie jaunā krosovera PEUGEOT e-2008 stūres jūs izbaudīsiet mīkstas, dinamiskas un klusas autovadīšanas prieku.
BENZĪNA DZINĒJS
Jaunajam kompaktajam krosoveram PEUGEOT 2008 ir uzstādīti jaunākās Euro 6 paaudzes PureTech benzīna dzinēji, kas piedāvā patēriņa ietaupījumu, augstākā līmeņa vadāmību un veiktspēju.
Ir pieejami 4 benzīna dzinēji:
• 1,2 l PureTech 100 S&S BMV6
• 1,2 l PureTech 130 S&S BMV6
• 1,2 l PureTech 130 S&S EAT8
• 1,2 l PureTech 155 S&S EAT8
DĪZEĻDZINĒJS
Jaunajam kompaktajam krosoveram PEUGEOT 2008 piedāvātie Euro 6 dīzeļdzinēji ir aprīkoti ar ekskluzīvo „BlueHDi“ tehnoloģiju, kas ļauj apvienot augstu veiktspēju un ierobežotu izmešu daudzumu.
Ir pieejami 2 dīzeļdzinēji:
• 1,5 l BlueHDi 100 S&S BVM6
• 1,5 l BlueHDi 130 S&S EAT8

AUTOMĀTISKĀ KĀRBA
Jaunā automātiskā pārnesumkārba EAT8, būdama tikpat vienkārša kā manuālā, piedāvā ātru un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu, izmantojot elektrisko pārnesumu maiņas vadību “Shift and Park by wire” un pārslēgus pie stūres. Būdama kompaktāka un apvienota ar „Stop&Start“ tehnoloģiju, tā piedāvā optimizētu patēriņu un veiktspēju.
MANUĀLĀ KĀRBA
Jaunais kompaktais krosovers PEUGEOT 2008 var būt aprīkots ar 6 pakāpju pārnesumkārbu BVM6:
• 1,2 l PureTech 100 S&S BMV6
• 1,2 l PureTech 130 S&S BMV6
• 1,5 l BlueHDi 100 S&S BVM6

TEHNOLOĢIJA
FUTURE-PROOF SUV*

2008
Lai palielinātu jūsu drošību, palīdzētu jums manevrējot un labāk saprast un prognozēt vidi un ceļa apstākļus, jaunais krosovers PEUGEOT 2008 ir aprīkots ar daudzām tehnoloģiskām iekārtām**, un tam ir uzstādītas zīmola jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas(1).
* Jaunākās paaudzes krosovers.
** JPieejams standarta aprīkojumā, kā izvēles aprīkojums vai nav pieejams atkarībā no versijas

OPTIMĀLI UZLABOTA DROŠĪBA
Lai pastiprinātu drošību pie stūres, tehnoloģijas var jums palīdzēt:
 Aklās zonas aktīvā uzraudzības sistēma
 ‘Active Safety Brake’
 ‘Distance Alert’
 Aktīvā joslu un sānmalas šķērsošanas brīdinājuma sistēma
 Tālo gaismu automātiskā pārslēgšana,
 Ceļa zīmju atpazīšanas un ātruma ieteikuma sistēma utt.
VADIET JAUNO PEUGEOT i-COCKPIT® 3D
Izbaudiet jaunā PEUGEOT i-Cockpit® 3D ergonomiju un estētiku.
Iepazīstieties ar visām iespējām, ko tas jums piedāvā savā iekšdedzes dzinēja vai elektromotora versijā:
 Kompakta stūre
 Kapacitatīvais 10’’ HD skārienekrāns(1)
 3D digitālais konfigurējamais mēraparātu panelis(1),
kas piedāvā divus hierarhijā sakārtotus un iestatāmus nolasīšanas līmeņus
 Zona jūsu viedtālruņa novietošanai un uzlādei ar indukciju(2)
 3D navigācija ar TomTom® Traffic (3)
 Mirror screen(4)
 Specifiska informācija, kas saistīta ar jūsu braukšanu utt.

NOVĒRTĒJIET DAĻĒJI AUTONOMU AUTOVADĪŠANU
Jaunais kompaktais krosovers PEUGEOT 2008 ir aprīkots ar tādām zīmola jaunākās paaudzes tehnoloģijām kā PEUGEOT Drive Assist Plus, kas nodrošina autovadīšanu daļēji autonomā veidā. Ar sistēmu pozicionēšanai ceļā un adaptīvo kruīza kontroli ar Stop & Go funkciju ir iespējams automātiski pielāgot automašīnas ātrumu priekšā braucošajai automašīnai, saglabājot drošu atstatumu.
PAPLAŠINIET SAVU DARBĪBAS LAUKU.
Jūs varat pielāgot sava jaunā krosovera PEUGEOT 2008 saķeres spējas ceļa apstākļiem, atlasot kādu no Advanced Grip Control piedāvātajiem 3 režīmiem: smiltis, dubļi vai sniegs.
Jūs varat arī regulēt jūsu krosovera ātrumu stāvās nogāzēs, izmantojot funkciju ‘Hill Assist Descent Control’.
IEŅEMIET VIETU
Padariet savus manevrus iebraukšanai un izbraukšanai no stāvvietas vieglākus, darbinot tehnoloģiju ‘Full Park Assist’, izmantojot pārnesumu sviru.
Vadītājam neveicot nekādas darbības ar stūri vai pedāļiem, sistēma pārņem vadību pār pietiekamas stāvvietas noteikšanu, akcelerāciju un bremzēšanu, lai pilnībā palīdzētu novietot automašīnu stāvvietā paralēli vai perpendikulāri ietvei.

MYPEUGEOT®

2008

ESIET SAVIENOTI AR SAVU AUTOMAŠĪNU
Pateicoties bezmaksas My Peugeot(Pieejams atkarībā no valsts) lietojumprogrammai, izmantojiet ar savu kontu reāllaikā personalizētus un sinhronizētus pakalpojumus.
 Sekojiet līdzi savas automašīnas stāvoklim (braukšanas dati, atrašanās vieta).
 Piekļūstiet atbalstam viegli un ātri.
 Pārvaldiet savas automašīnas tehnisko apkopi un pakalpojumus.

FOTOATTĒLU GALERIJA

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI

· WLTP vērtības (1): Degvielas patēriņš no 4,5 līdz 6,2 jauktajā ciklā, no 4,9 līdz 8,1 ar mazu ātrumu, no 4,2 līdz 6,2 ar vidēju ātrumu, no 3,9 līdz 5,3 ar lielu ātrumu un no 5 līdz 6,4 ar ļoti lielu ātrumu WLTP (l/100 km) – CO2 izmeši (jauktais režīms) WLTP: no 118 līdz 141 (g/km)

(1) Norādītās degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir saskaņā ar WLTP apstiprinājumu (ES Regula 2017/948). No 2018. gada 1. septembra jaunie automobiļi tiek saņemti, pamatojoties uz globāli saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (WLTP), kas ir jaunā testa procedūra ar reālākiem rādītājiem, lai izmērītu degvielas patēriņu un CO₂ izmešu daudzumu. Šī WLTP procedūra pilnībā aizstāj Eiropas jauno braukšanas ciklu (NEDC), kas ir iepriekš izmantotā testa procedūra. Tā kā testa apstākļi ir reālāki, degvielas patēriņš un CO₂ izmeši, kas mērīti saskaņā ar WLTP, daudzos gadījumos ir augstāki, nekā mērot saskaņā ar NEDC procedūru. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības var atšķirties atkarībā no īpašā aprīkojuma, izvēles iespējām un riepu veida. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, vērsieties savā pārdošanas pārstāvniecībā. Papildu informācija jūsu valsts PEUGEOT interneta vietnē.

• NEDC vērtības (2): Degvielas patēriņš no 3,6 līdz 5 jauktajā ciklā, no 3,3 līdz 4,5 ārpus pilsētas un no 4,2 līdz 5,8 pilsētā NEDC (l/100 km) – CO2 izmeši (jauktais režīms) NEDC: no 96 līdz 113 (g/km)

(2) Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir noteiktas, pamatojoties uz jauno WLTP noteikumu (ES Regula 2017/948), un iegūtās vērtības tika pārvērstas NEDC rādītājos, lai nodrošinātu salīdzināmību ar citiem transportlīdzekļiem. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, vērsieties savā pārdošanas pārstāvniecībā. Vērtības īpaši neietver lietošanas apstākļus, braukšanas stilu, aprīkojumu vai izvēles aprīkojumu un var atšķirties atkarībā no riepu veida.