VISI MODEĻI

2008

JAUNAIS 2008

DROSMĪGS UN VEIKLS KROSOVERS

Jaunais PEUGEOT 2008 kompaktais krosovers eleganti no jauna definē krosovera kodus: jauni priekšējie un aizmugurējie lukturi, jauni vieglmetāla diski* un jauns, plats priekšējais režģis, lai izceltu automobiļa jaudīgumu.

ELEKTRISKS
• 100% elektriskā autonomija: līdz 406 km* (WLTP)
• Uzlādes laiks: 30 min, lai atgūtu 80% autonomiju**
• Kombinētās CO2 emisijas: 0g/km
• Jauda: 115 kW (156 ZS)
* Norādītās autonomijas un jaudas patēriņa vērtības atbilst WLTP testēšanas procedūrai, uz kā pamata tiek apstiprināti jauni transportlīdzekļi kopš 2018. gada 1. septembra. Tās var atšķirties atkarībā no faktiskajiem lietošanas apstākļiem un dažādiem faktoriem, piemēram, kā: ātrums, apsildes līmenis, braukšanas stils un ārējā gaisa temperatūra. Uzlādes laiks jo īpaši ir atkarīgs no automobilī esošā lādētāja jaudas, uzlādes kabeļa, kā arī no izmantotās uzlādes stacijas veida un jaudas. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar dīleri.
** Ātrā uzlāde publiskajā terminālī (100 kW).
BENZĪNS
• Vidējais degvielas patēriņš: 5,9 L/100km*
• Kombinētās CO2 emisijas: no 133 g/km*
• Jauda: PureTech 130 ZS EAT8 (96 kW)
* DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO₂ EMISIJAS WLTP vērtības: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā 5,9 l/100 km pēc WLTP, CO₂ emisijas kombinētajā ciklā 133 g/km pēc WLTP.
Norādītās autonomijas un jaudas patēriņa vērtības atbilst WLTP testēšanas procedūrai, uz kā pamata tiek apstiprināti jauni transportlīdzekļi kopš 2018. gada 1. septembra, un atjaunināti no 2023. gada 4. maija. Norādītās vērtības ir paredzētas tikai salīdzināšanas nolūkiem. Degvielas patēriņš un CO₂ emisijas vērtības var atšķirties atkarībā no lietošanas apstākļiem un tādiem mainīgajiem lielumiem kā: papildaprīkojums, ārējā gaisa temperatūra, braukšanas stils, ātrums, kopējais svars, funkciju izmantošana (gaisa kondicionēšana, apsilde, radio, navigācija, gaismas utt.), riepu veids un stāvoklis, ceļa stāvoklis, ārējie klimatiskie apstākļi utt.

PERFEKTS IZSKATA UN VEIKLĪBAS LĪDZSVARS

Jaunais PEUGEOT 2008 ir krosovers ar pārliecinošu stilu. Tam ir jaunākie LED priekšējie lukturi ar 3 gariem gaismas formas nagiem un LED aizmugurējie lukturi ar 3 īsākiem gaismas formas nagiem. Šis jaunais gaismas paraksts un pārveidotais priekšējais režģis piešķir automobilim spēcīgu personību, apvienojot robustumu un eleganci.

CEĻĀ UZ JAUNĀM EMOCIJĀM

Izbaudiet unikālu pieredzi ar jauno PEUGEOT 2008. Ergonomiskā PEUGEOT i-Cockpit® braukšanas pozīcija piedāvā lielisku atsaucību un unikālu braukšanas prieku.

NESALĪDZINĀMAIS PEUGEOT i-COCKPIT®
Izbaudiet braukšanas prieku, izmantojot PEUGEOT i-Cockpit® vadības ierīces ar kompakto stūri, pielāgojamu 3D hologrāfisko* digitālo mērinstrumentu paneli, 10″ HD** skārienekrānu ar elegantajiem i-Toggles taustiņiem.
* Pieejams GT apdares versijā
** HD ir pieejams Allure un GT apdares versijās
2 LĪMEŅU BAGĀŽAS NODALĪJUMS
Jaunais PEUGEOT 2008 piedāvā plašu un modulāru bagāžnieka telpu. Divu līmeņu bagāžas nodalījuma grīda ir viegli pielāgojama. Nolokot aizmugurējos sēdekļus paveras plaša telpa ar līdzenu grīdu un kravas tilpumu līdz 1467 l.

AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS
Ar jaunākās paaudzes autovadītāja atbalsta sistēmām jaunajā PEUGEOT 2008 valda sirdsmiers.

– PEUGEOT Drive Assist Plus*
– distances sensori ar jaunām augstas izšķirtspējas priekšējām un aizmugurējām kamerām, kas piedāvā 360° skatu uz apkārtni**
– “Aklās” zonas uzraudzības sistēma*
– Automātiska priekšējo lukturu pārslēgšana**
* Pieejams kā papildaprīkojums, atkarībā no apdares līmeņa.
** Pieejams standartaprīkojumā, atkarībā no apdares līmeņa.

UZLABOTĀ SAĶERES KONTROLE
Smiltis, dubļi, sniegs… Lai kādu ceļu Jūs izvēlētos, jaunā PEUGEOT 2008 uzlabotā saķeres kontrole* nodrošina kontroli pār automobili jebkuros apstākļos. Braucot stāvā slīpumā Jūsu braukšanas ātrumu regulē Hill Assist Descent Control sistēma.

IZCILĪBA IKVIENĀ DETAĻĀ
Izsmalcinātas līnijas, augstākās klases materiāli un jaunas iebūvētās tehnoloģijas… Jaunais PEUGEOT 2008 sniegs Jums vismodernāko pieredzi.
KOMFORTS UN LABSAJŪTA
Jūtieties labi un izbaudiet sensacionālā PEUGEOT 2008 salona sniegtās ērtības:- jumta lūka* lielākam salona apgaismojumam
– Alcantara apdares elektriski regulējami sēdekļi ar apsildes un masāžas funkciju**
– kompakta stūre ar jauno logo un integrētām vadības ierīcēm
– ADML Proximity***
* Pieejama kā papildaprīkojums atkarībā no versijas.
** Pieejams kā papildaprīkojums atkarībā no versijas – sēdeklis ar apsildes un masāžas funkciju vadītājam, pasažierim ar apsildes funkciju.
*** Pieejams standartaprīkojumā kā papildaprīkojums atkarībā no versijas.

SAVIENOJAMĪBA
Uzturiet savienojumu, pateicoties PEUGEOT i-Connect* vai i-Connect Advanced®** informācijas un izklaides sistēmām ar regulāriem atjauninājumiem, kas nodrošina viedtālrunim līdzvērtīgu lietojamību.

Izmantojot bezvadu Mirrorscreen*** funkciju un savienoto 3D navigāciju** ar balss atpazīšanas funkciju, brauciet pilnīgā sirdsmierā. Jūsu viedtālrunis tiek uzlādēts ar indukcijas palīdzību tam paredzētajā vietā viduskonsolē****.
* Pieejams standarta komplektācijā atkarībā no versijas.
** Pieejams kā papildaprīkojums visos apdares līmeņos.
*** Tikai Android AutoTM un Apple CarPlayTM sertificētas lietotnes darbosies stāvot un atkarībā no situācijas braukšanas laikā. Braukšanas laikā noteiktas attiecīgo programmu funkcijas tiks bloķētas. Noteikta veida saturam, kam viedtālrunī var piekļūt bez maksas, ir nepieciešams abonēt līdzvērtīgu Android AutoTM vai Apple CarPlayTM sertificētu maksas darbojas pēc vajadzības, izmantojot Android AutoTM (Android viedtālruņiem) vai Apple CarPlayTM (iOS viedtālruņiem), ja ir pieejami mobilie dati.
**** Pieejams kā standartaprīkojums, papildaprīkojums vai nav pieejams atkarībā no standartaprīkojuma.

IZSMALCINĀTS SALONS
Estētiski un kvalitatīvi, standarta sēdekļu apdare vai Alcantara sēdekļi ar Adamite šuvēm*, pielāgojamais apgaismojums 8 dažādās krāsās**, kas saistīti ar braukšanas režīmiem, un salona kopējā apdare ir izvēlēta tā, lai apmierinātu visas Jūsu maņas.
* Pieejams kā papildaprīkojums GT apdares versijā.
** Pieejams kā standartaprīkojums GT apdares versijā.

IZMĒRI

JAUNĀ PEUGEOT 2008 VIRSBŪVES IZMĒRI
Garums: 4304 mm
Platums*: 1815 mm
Augstums: 1523/1550 mm
*Neieskaitot spoguļus.

JAUNĀ PEUGEOT 2008 SALONA IZMĒRI
Priekšpuse (1. rinda)
Platums elkoņu līmenī: 1370 mm
Platums plecu augstumā: 906 mm

Aizmugure (2. rinda)
Platums elkoņu līmenī: 1317 mm
Platums plecu augstumā: 125 mm

E-2008

NINJA CAMERAMAN