VISI MODEĻI

DROŠĪBA

208

DROŠĪBA

Braucot ar PEUGEOT 208, Jūs varēsiet izbaudīt visas priekšrocības, ko sniedz PEUGEOT zīmola pieredze un zināšanas, ar aprīkojuma funkcijām, kas tiek pastāvīgi uzlabotas un nodrošina arvien lielāku drošības pakāpi.

ACTIVE CITY BRAKE

“Active City Brake” (automātiska bremzēšana, ja pastāv sadursmes risks pilsētā) ir jauna tehnoloģija, kas palīdz novērst negadījumus pilsētas ielās vai padarot tos mazāk smagus, ja vadītājs nespēj reaģēt pie 30 km/h vai mazāka ātruma.
Vējstiklā instalētais šaura diapazona lāzera sensors (Lidar) konstatē tādus šķēršļus kā stāvošs transportlīdzeklis vai transportlīdzeklis, kas brauc tajā pašā virzienā. Šis sensors spēj automātiski piemērot maksimālo bremžu spiedienu, tādējādi palīdzot novērst sadursmi vai ierobežot tās sekas, samazinot trieciena ātrumu. Atsevišķos gadījumos šī sistēma spēj pat automātiski apturēt automašīnu pavisam, tādējādi novēršot sadursmi ar priekšā esošu transportlīdzekli.

STRUKTŪRA

KONSTRUKTSIOON

PEUGEOT 208 modelis ir aprīkots ar ultra vieglu virsbūves konstrukciju, kas izstrādāta un iecerēta, lai nodrošinātu precizitāti un absorbētu maksimālo iespējamo enerģijas daudzumu no dažāda veida triecieniem – tādējādi samazinot sekas automašīnai, tās pasažieriem un citām šāda trieciena skartām personām.
Rezultātā iegūta stingra, bet viegla automašīna (no 975 kg atkarībā no izvēlētās versijas), kas ir veikla, nodrošina optimizētu degvielas patēriņu un lielāku braukšanas prieku.

DROŠĪBAS SPILVENI

Sadursmes gadījumiem PEUGEOT 208 standarta aprīkojumā ietver 6 drošības spilvenus, piedāvājot papildu aizsardzību pasažieriem.

  • 2 priekšējie drošības spilveni, lai frontālas sadursmes gadījumā pasargātu vadītāja un priekšā sēdošā pasažiera galvu un krūšukurvi.
  • 2 priekšējie sānu drošības spilveni, lai sānu trieciena gadījumā pasargātu vadītāju un priekšā sēdošo pasažieri;
  • 2 priekšējie un aizmugures drošības aizkari, lai pasargātu priekšā un aizmugurē sēdošo galvas.

 

ESP

Visi 208 modeļu klāstā pieejamie modeļi ir pieejami ar ieslēdzamu ESP (elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma), kas uzstādīta standartaprīkojumā un ietver ASR (pretslīde), DSC (dinamiskā stabilitātes kontroles sistēma), EBA (ārkārtas bremzēšanas palīgsistēma), ABS (bremžu antibloķēšanas sistēma) un EBFD (elektroniskā bremzēšanas spēka sadales sistēma).

STATISKAIS KRUSTOJUMA APGAISMOJUMS

Ar ieslēgtiem tuvo gaismu priekšējiem lukturiem vai dienasgaitas lukturiem, kad ir aktivizēts pagrieziena rādītājs vai pagriezta stūre, pārsniedzot noteiktu leņķi, šī funkcija ļauj priekšējiem miglas lukturiem izgaismot līkuma iekšpusi, braucot ar ātrumu 40 km/h (piemēram, braucot pa pilsētu, pa līkumainiem ceļu, krustojumos vai novietojot automašīnu stāvvietā).

PEUGEOT CONNECT SOS & ASSISTANCE

PEUGEOT padara neatliekamās palīdzības izsaukumus Eiropā vieglāk pieejamus. Kad katrai minūtei ir nozīme, Jūs varat paļauties uz PEUGEOT Connect SOS ātru atbildi.

  • Automātisks neatliekamās palīdzības izsaukums: tiklīdz iedarbojas drošības spilveni vai pirotehniskās drošības jostas, automašīna automātiski nosūta ārkārtas izsaukumu – no vadītāja puses nav nepieciešama nekāda darbība. Tad PEUGEOT Connect SOS nosaka automašīnas atrašanās vietu, sāk saziņu pa tālruni ar tajā sēdošajiem un nosūta piemērotu palīdzību. Saziņu pa tālruni var veikt automašīnas īpašnieka dzimtajā valodā.
  • Manuāls ārkārtas zvans: ja esat liecinieks vai piedzīvojat kritisku situāciju (piemēram, slimību vai agresiju), Jūs varēsit ātri piezvanīt PEUGEOT Connect SOS. Jums ir tikai 3 sekundes jāpatur nospiesta SOS poga blakus salona apgaismojumam.

Ja bojājuma dēļ ar automašīnu turpināt ceļu vairs nav iespējams, Jūs varat sākt zvanu, 2 sekundes paturot nospiestu PEUGEOT lauvas pogu, kas atrodas blakus salona apgaismojumam. Balss paziņojums apstiprinās, ka zvans ir nonācis līdz PEUGEOT.

TURVAPADJAD