VISI MODEĻI

TEHNOLOĢIJA

2008

TEHNOLOĢIJA

GRIP CONTROL®


Grip Control® sistēma nozīmē, ka 2008 modelis spēj saglabāt noturību ļoti dažādos apstākļos, ļaujot Jums izbaudīt jaunus apvāršņus… Būdama daudzpusīga un atsaucīga, Grip Control® sistēma optimāli uzlabo vilci atbilstoši jebkuram segumam, pa kādu Jūs braucat, izmainot priekšējo riteņu darbību, izmantojot automašīnas ESP elektronisko kontroles sistēmu. Grip Control® sistēma ir pieejama ar dzinējiem, sākot no 100 zs, gan ar manuālo, gan automātisko pārnesumkārbu, un 16” vai 17” “Mud & Snow” ziemas riepām.

DZINĒJI UN EAT6 PĀRNESUMKĀRBA

peugeot_suv2008_MOOTORID

Krosovers PEUGEOT 2008 Jums piedāvā veselu klāstu ar Euro 6 standartam atbilstošiem PureTech 3 cilindru benzīna dzinējiem, kas nodrošina izcilu veiktspēju un zemas ekspluatācijas izmaksas. Tie pat ir vēl vieglāki un kompaktāki nekā iepriekš, un rezultātā tiek iegūts lielāks ražīgums. Un atsaucīgākai vadāmībai 1,2 l PureTech 110 S&S EAT6 versija ietver jauno EAT6 automātisko 6 pakāpju pārnesumkārbu, kas nodrošina ātru un vienmērīgu pārnesumu maiņu.

GARENBĀZI SAVIENOJOŠIE KOMPONENTI

Būdams kompakts krosovers ar modernizētu siluetu, 2008 modelis Jums piedāvā pirmšķirīgu dinamisku noturību uz ceļa tā rūpīgi kontrolētā svara un četru veidu automašīnu un zemi savienojošo komponentu dēļ. Atsperes, amortizatori, pretapgāšanās stieņi, priekšējā riteņa ass bloks un aizmugures šķērselements ir īpaši izstrādāti, lai ļautu visam dzinējam blokam nodrošināt iespējami dinamiskāko veiktspēju.

Virsbūves stabilitāte ir izcila, un stūres profils pielāgojas atbilstoši katram no dažādajiem automašīnas un zemes savienojošo komponentu veidiem, sniedzot virkni informācijas par ceļu caur kompakto stūri.