VISI MODEĻI

SALONA DIZAINS

2008

SALONA DIZAINS

PEUGEOT I-COCKPIT®

cocpit

PEUGEOT i-Cockpit® Jums piedāvā unikālu braukšanas pieredzi. Ar nepārblīvēto vadības kabīni, kas ir ideāli veidota, lai saglabātu uzmanību un koncentrēšanos, tas pārvērš katru braucienu par patiesu baudījumu. Ar kompakto stūri Jūsu rokas ir mazāk izplestas un atrodas zemāk nekā tas būtu ar parasto stūri – tādējādi Jūsu braukšanas stils kļūst dzīvāks, veiklāks un brīvāks.

Jums vairs nekad nevajadzēs novērst acis no ceļa, pateicoties “head-up” mēraparātu panelim acu augstumā ar zilajām LED gaismām tam apkārt. Šeit uzreiz var aplūkot visu galveno braukšanas informāciju, ļaujot Jums izbaudīt autovadīšanas pieredzi, kas ir drošāka un daudz mierīgāka. Un visbeidzot Jūs varat pārvaldīt automašīnas aprīkojuma funkcijas, izmantojot 7” skārienekrānu.

AUGSTO TEHNOLOĢIJU IZSMALCINĀTĪBA

peugeot_suv2008_salong1
peugeot_suv2008_salong1

Pirmo reizi kompakto krosoveru segmentā kabīne piedāvā valdzinošu augstas kvalitātes apdares līmeni, kas precīzi nostrādāta līdz pat pēdējai niansei un ar materiāliem, kas pieskaroties rada greznības sajūtu.

Apgaismojuma vide ir izstrādāta īpaši rūpīgi. 2008 modeļa iekšpuse un tā PEUGEOT i-Cockpit® vadības kabīne ir teju pielieta ar ārējo gaismu, pateicoties lielajam plašumam, kāda piešķirta stikla virsmām. Mēraparātu panelim uz stūres apkārt

 

MODULARITĀTE

Vieglas piekļuves bagāžas nodalījums ir plašs un praktisks, un to var acumirklī pārveidot no līdzenas 410 litru tilpuma telpas līdz 1400 litru ietilpībai, izmantojot 1/3-2/3 vienlaidu sēdekli. Vienkārši nospiežot uz slēdža, kas atrodas sēdekļa atzveltnes virspusē, tas tiek noliekts uz priekšu, kamēr sēdekļa pamatne tiek paslēpta automātiski. Bagāžas nodalījumā ir iekļauti āķi priekšmetu nostiprināšanai un divas glabāšanas zonas sānos – viena ar stiprinājuma siksnu un otra ar glabāšanas tīkliņu. Un visbeidzot zem bagāžas nodalījuma grīdas paklāja ir papildu vieta, Jums piedāvājot vēl 22 litru ietilpību.