VISI MODEĻI

DROŠĪBA

2008

DROŠĪBA

Krosoveram PEUGEOT 2008 ir ultra viegla virsbūves konstrukcija, kas izstrādāta optimālai precizitātei.

ACTIVE CITY BRAKE

“Active City Brake” (automātiska bremzēšana, ja pastāv sadursmes risks pilsētā) tehnoloģija ir jauna funkcija, kas darbojas pie 30 km/h vai mazāka ātruma, ja vadītājs nespēj reaģēt, palīdzot novērst negadījumus pilsētas ielās vai padarot tos mazāk smagus.

Vējstiklā instalētais šaura diapazona lāzera sensors (Lidar) konstatē tādus šķēršļus kā stāvošs transportlīdzeklis vai transportlīdzeklis, kas brauc tajā pašā satiksmes virzienā. Šis sensors spēj automātiski piemērot maksimālo bremžu spiedienu, tādējādi palīdzot novērst sadursmi vai ierobežot tās sekas, samazinot trieciena ātrumu. Atsevišķos gadījumos šī sistēma spēj pat automātiski apturēt automašīnu pavisam, tādējādi novēršot sadursmi ar priekšā esošu transportlīdzekli.

peugeot_suv2008_ACTIVE CITY BRAKE

ESP

Kompaktais krosovers PEUGEOT 2008 ir pieejams ar ieslēdzamu ESP (elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma), kas uzstādīta standartaprīkojumā un ietver ASR (pretslīde), DSC (dinamiskā stabilitātes kontroles sistēma), EBA (ārkārtas bremzēšanas palīgsistēma), ABS (bremžu antibloķēšanas sistēma) un EBFD (elektroniskā bremzēšanas spēka sadales sistēma).

Atkarībā no izvēlētā dzinēja ESP var būt uzstādīts kopā ar “Hill Assist” sistēmu, kas uz īsu brīdi notur automašīnu nekustīgu, ļaujot Jums pārvietot kāju no bremžu pedāļa uz akseleratora pedāli, uzsākot kustību pret kalnu.

VIRSBŪVES KONSTRUKCIJA

peugeot 2008 suv

Krosoveram PEUGEOT 2008 ir ultra viegla virsbūves konstrukcija, kas izstrādāta optimālai precizitātei. Tā ir izstrādāta, lai maksimāli absorbētu dažāda veida triecienu radīto enerģiju, tādējādi samazinot to izraisītās sekas pasažieriem, transportlīdzekļiem un gājējiem.

Rezultātā ir iegūta viegla, spēcīga automašīna, kas piedāvā dzīvīgāku noturību uz ceļa, optimāli uzlabotu degvielas patēriņu un lielāku autovadīšanas prieku.

DROŠĪBAS SPILVENI

Sadursmes gadījumiem kompaktais jaunais krosovers PEUGEOT 2008 standarta aprīkojumā ietver 6 drošības spilvenus, piedāvājot papildu aizsardzību pasažieriem.

  • 2 priekšējie drošības spilveni, lai frontālas sadursmes gadījumā pasargātu vadītāja un priekšā sēdošā pasažiera galvu un krūšukurvi.
  • 2 priekšējie sānu drošības spilveni, lai sānu trieciena gadījumā pasargātu vadītāju un priekšā sēdošo pasažieri.
  • 2 priekšējie un aizmugures drošības aizkari, lai pasargātu priekšā un aizmugurē sēdošo galvas.
TURVAPADJAD

STATISKAIS KRUSTOJUMA APGAISMOJUMS

peugeot_suv2008 tuled

Ar ieslēgtiem tuvo gaismu priekšējiem lukturiem vai dienasgaitas lukturiem, kad ir aktivizēts pagrieziena rādītājs vai pagriezta stūre, pārsniedzot noteiktu leņķi, šī funkcija ļauj priekšējiem miglas lukturiem izgaismot līkuma iekšpusi, braucot ar ātrumu 40 km/h (piemēram, braucot pa pilsētu, pa līkumainiem ceļu, krustojumos vai novietojot automašīnu stāvvietā).