VISI MODEĻI

ĀRĒJAIS DIZAINS

2008

KOMPAKTAIS KROSOVERS

PEUGEOT 2008 ir kompakts un pašpārliecināts krosovers ar inovatīvu ārieni, kas izceļ tā stāju.
Tā dizains parāda raksturīgākās krosoveru segmenta iezīmes, piešķirot tām papildu spēku un sīkstumu. Riteņu arku paplatinājumi, vertikālais radiatora režģis un buferi pasargā virsbūvi, bet jumts, kas kā vilnis paceļas līdz savam jumta bagāžniekam, aizsargi virs aizmugures durvīm un spoilers izceļ dizaina izsmalcinātību.

NEATVAIRĀMAIS KROSOVERS

peugeot 2008

Krosovers PEUGEOT 2008 liek Jums ilgoties pēc došanās piedzīvojumu meklējumos.
Pat vissīkākā detaļa parāda tā gatavību rīkoties, lai notiktu, kas notikdams, neatkarīgi no tā, pa kāda veida ceļu Jūs braucat.
Paaugstinātais klīrenss, blīvlīstes, jumta bagāžnieks, aizsargi virs aizmugures durvīm un spoilers, tas viss kopā liecina par tā bezbailīgo personību.

PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Krosovera PEUGEOT 2008 dinamiskā iedaba ir vēl pastiprināta ar tā eleganto raksturīgo apgaismojumu. Priekšējie lukturi, būdami iebūvēti virsbūves priekšējā daļā, piešķir automašīnai kaķisku izteiksmi ar augsto tehnoloģiju hroma un melno masku.

AIZMUGURES GAISMAS

Aizmugures gaismas klasiskajā PEUGEOT stilā ietver trīs nagu formas elementus siltā krāsā, kas rada patiesu 3D efektu. Šo nagu ietverts, apakšējais vāks atver apjomīgu un praktisku bagāžas nodalījumu.

DISKI

Jaunie diski ir pieejami visā klāstā, sākot no 15” IODE dekoratīvajiem diskiem līdz jaunajiem 16” alumīnija dimanta formas AQUILLA diskiem. Kā izvēles iespēja ir pieejami arī dažādi 16” un 17” alumīnija diski, gan krāsoti, gan dimanta formā.