Serviss

SIA „Forum Auto” servisa centrs aizņem gandrīz pusi no autocentra kopējās platības. Servisā iespējams veikt ne tikai garantijas remontu un apkopi, bet arī virsbūves remontu, kā arī krāsošanas darbus. Papildu sarežģītajiem darbiem paredzētajam aprīkojumam servisa tehniskajā „bruņojumā” ietilpst arī riepu montāžas un balansēšanas iekārtas, riteņu ģeometrijas pārbaudes un regulēšanas sistēmas, bremžu, amortizatoru un dzinēja atgāzu diagnostikas aprīkojums.

Mūsu autorizētais servisa centrs veic visus Peugeot automašīnu apkalpošanas un remonta darbus, kā arī autoservisā iespējams apkalpot citu marku automašīnas, neatkarīgi no to vecuma un ražotāja markas. Papildus šiem darbiem tiek veiktas Peugeot automašīnu papildaprīkojuma un aksesuāru, pretaizdzīšanas sistēmu uzstādīšana un citi darbi.
SIA “Forum Auto” autoservisā ikviens meistars ir sekmīgi beidzis īpašos auto ražotāju apmācības kursus kvalifikācijas celšanai, apmeklē mācību seminārus, kur iepazīstas ar automašīnu apkopē un remontos pielietotajām jaunākajām tehnoloģijām.
Visiem mūsu autoservisā veiktajiem darbiem un uzstādītajām rezerves daļām “Forum Auto” piedāvā 24 mēnešu garantijas termiņu. No 2010. gada 1. septembra visām Peugeot oriģinālajām rezerves daļām, kuras ir iegādātas un uzstādītas Peugeot pilnvarotajā remontdarbnīcā, nodrošina 3 gadu vai 100 000 km nobraukuma garantiju saskaņā ar garantijas noteikumiem.
SIA “Forum Auto” servisa centrs pārsteidz ne tikai ar savu izcilo apkalpošanu, bet arī ar ļoti pieņemamām cenām. Profesionāla komanda un kvalitatīvas rezerves daļas ir “Forum Auto” klientu uzticības panākumu ķīla.

Mēs piedāvājam iespēju pieteikt savas automašīnas diagnostiku, tehnisko apkopi vai remontu ar interneta palīdzību – aizpildot On-line pieteikuma formu. Mūsu servisa klientu konsultants sazināsies ar Jums tuvāko 24 stundu laikā, lai vienotos par izdevīgāko servisa apmeklējuma laiku. Lūdzu aizpildiet visus formā norādītos laukus. Paldies un uz satikšanos Forum Auto servisa centrā!

CENAS DARBIEM SERVISA