PIEEJAMI UZREIZ ///ĪPAŠĀS PAVASARA CENAS

ATRODI PIE MUMS SAVU JAUNO AUTO NO PEUGEOT KROSOVERU KLĀSTA, KAS FORUM AUTO IR PIEEJAMI ​UZREIZ!

Cenas sākot no 16 900 € / 175 € mēnesī. Turklāt tavs esošais auto var kalpot kā daļa no samaksas!  

Mēs, Forum Auto, esam sagatavojuši īpašo pavasara piedāvājumu, lai Tu jau šodien varētu iepazīt neatvairāmo PEUGEOT krosoveru jauno paaudzi un iegādāties savu iecerēto modeli.  Tev ir iespēja iegādāties jaunās paaudzes krosoveru 2008, 3008 un 5008 par iepazīšanās cenu! Stilīgie, bet praktiskie krosoveri savam īpašniekam piedāvā labāko no tā, kas raksturīgs divu dažādu klašu automobiļiem. Tie vienlaikus ir kompakti un plaši. Skarbi, bet grezni. Patīkama izskata, bet arī ekonomiski un efektīvi. Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk vizināties pa pilsētu vai braukt pa šoseju, Peugeot krosovers – tas ir mūsdienīgs automobilis Jums un Jūsu ģimenei. Karstasinīgās LAUVAS NEGAIDA – labākās ātri atrod jaunu mājvietu – NENOKAVĒ un izvēlies savu!  

Ja Tevis izvēlētais auto ir rezervēts vai pārdots – jautā mums, mēs piemeklēsim citu! Zvani +371 67 320 044

Norādītās cenas ir indikatīvas un var atšķirties no gala piedāvājuma. Jautā savu īpašo piedāvājumu! Piedāvājuma cenā var nebūt iekļautas automobiļa reģistrācijas un pirmspārdošanas sagatavošanas (PDI) izmaksas, signalizācija un tās uzstādīšana, bez kontakta imobilaizers, ja tāds nepieciešams, kā arī metāliskā krāsā. Attēliem ir tikai ilustratīva nozīme un tajos var būt redzams aprīkojums, kas nav iekļauts piedāvājumā. Līzinga maksājumu piemērs ir indikatīvs un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izvērtēšanas.

Peugeot krosoveru klāsts. Iepazīstieties ar jauno PEUGEOT 2008, kompakto un daudzpusīgo krosoveru ar aizraujošu dizainu, kas piedāvā paplašinātu autovadīšanas pieredzi ar inovatīvo PEUGEOT i-Cockpit® 3D un augstākā līmeņa tehnoloģijām. Ļaujiet sevi savaldzināt krosovera PEUGEOT 3008 bagātīgajam aprīkojumam un neskaitāmajiem starptautiskajiem apbalvojumiem par savām dinamiskajām īpašībām, savu ārējo stilu, aprīkojumu un salona iekārtojumu. Būdams vienlaikus jaudīgs un slaiks, tehnoloģisks un izsmalcināts, krosovers PEUGEOT 5008 ir pilnībā izstrādāts, lai pastiprinātu jūsu sensoro pieredzi un veicinātu jūsu spēju rīkoties. Apgūstiet jaunu sportiskuma un iznesības dimensiju.