PEUGEOT IEPAZĪSTINA AR JAUNĀKAJIEM MODEĻIEM 508 UN RIFTER

JAUNUMI

PEUGEOT IEPAZĪSTINA AR JAUNĀKAJIEM MODEĻIEM 508 UN RIFTER

20.06.2018 /
Peugeot iepazīstina ar jaunākajiem modeļiem 508 un Rifter

Peugeot vakar ekskluzīvā kārtā Latvijā prezentēja tikai šajā rudenī pārdošanā nonākošos jaunos modeļus – radikālo sedanu ar kupejas siluetu 508 un minivenu Rifter, vienlaikus atklājot to cenas mūsu tirgū.

Jaunais Peugeot 508 Fastback

Jaunais PEUGEOT 508 modelis ir piedzīvojis radikālas izmaiņas, no tradicionālā 4-durvju sedana kļūstot par 5-durvju sedanu ar kupejas siluetu. Ar jauno modeli ir izvirzīts mērķis piedāvāt bezkompromisu kvalitāti un segmentā labāko vadāmību, brauciena baudījumu un neskaitāmas tehnoloģiskas vadīšanas palīgsistēmas.

Jaunais 508 tiek piedāvāts sākot ar otro (līdz ar to būtiski bagātīgāku) aprīkojuma līmeni Active, kas savukārt jau bāzes modelī tiek komplektēts ar segmentā jaudīgāko 180 zirgspēku PureTech benzīna dzinēju un jaunākās paaudzes 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Šobrīd versijas ar manuālo pārnesumkārbu mūsu tirgū netiks piedāvātas. Līdz ar to jaunā 508 gadījumā netiek piedāvātas „ekonomiskās versijas“, bet galvenokārt konkrētajam segmentam un prasīgam klientam atbilstoša komplektācijas. Jaunā 508 cena sākas no 27 900 eiro.

Jaunais Peugeot 508 būs pārdošanā ar 2 dažādiem PureTech turbo-benzīna dzinējiem (180 un 225 Zs), kā arī 3 dažādiem BlueHDi dīzeļa dzinējiem – 130 Zs, 160 Zs un 180 Zs. Vidējie degvielas patēriņa rādītāji sākas no 3,7 litriem uz 100 km, savukārt CO2 emisijas sākot no 123 g/km ar benzīna dzinēju un tikai 98 g/km ar dīzeļa dzinēju.

Labi komplektētajā Active versijas aprīkojumā cita starpā ietilpst:
·Mērinstrumentu bloks ar augstas rezolūcijas 12,3“ digitālo ekrānu
·Radio ar 8“ skārienekrānu, Bluetooth, Apple CarPlay un Android Auto funkcijām
·Automātiskā divu zonu klimata kontrole
·Visibility pakete: brīdinājuma sistēma par izbraukšanu no joslas, ceļazīmju atpazīšanas sistēma, Active safety brake- automātiskā ārkārtas bremzēšana, lietus sensors
·Aizmugurējie parkošanās sensori
·Elektriski apsildāmi priekšējie sēdekļi
·Pašaptumšojošs atpakaļskata spogulis
·Elektriski vadāmi logi un apsildāmi elektriski regulējami sānu spoguļi
·16” vieglmetāla diski un ne tikai

Jaunais 508 Active ir pieejams sākot no 27 900 eiro (180 Zs PureTech benzīna dzinējs kopā ar 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu)

Izsmalcinātās Allure versijas aprīkojumā papildus ietilpst:
·3D navigācijas sistēma
·Radio ar 10“ skārienekrānu, Bluetooth, Apple CarPlay un Android Auto funkcijām
·LED priekšējie lukturi un 3D LED aizmugurējie lukturi
·Pusādas salona apdare
·Atvēršana un iedarbināšana bez atslēgas
·Priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori
·VisioPark 1 ar atpakaļskata kameru
·17“ vieglmetāla diski un ne tikai

Jaunais 508 Allure ir pieejams sākot no 30 900 eiro (180 Zs PureTech benzīna dzinējs kopā ar 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu)

Ekskluzīvās un sportiskās GT-Line versijas aprīkojumā papildus ietilpst:
·maņas rosinošā interjera pakete i-Cockpit Amplify ar aromatizētāja izsmidzinātāju
·Drive assist plus pakete: adaptīvā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju, aktīvā brīdinājuma sistēma par izbraukšanu no joslas ar trajektorijas koriģēšanu, tālo gaismu asistents, paplašināta ceļazīmju atpazīšanas sistēma, aktīvā aklās zonas uzraudzības sistēma
·elektriski ar vienu kājas kustību atverama un aizverama aizmugures lūka
·Pašaptumšojošs atpakaļskata spogulis bez rāmja
·18” vieglmetāla diski un ne tikai

Jaunais 508 GT-Line ir pieejams sākot no 33 700 eiro (180 Zs PureTech benzīna dzinējs kopā ar 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu).

Modeļu cenrāža augšgalā atrodas 508 GT versija ar sportisko un izsmalcināto pilno aprīkojumu un jaudīgo 225 zirgspēku dzinēju, kura cena ir 39 400 eiro.

Nupat publiskotā Peugeot 508 SW universāla cena salīdzinājumā ar kupeju-sedanu būs par 1200 € augstāka un modelis ar universālo virsbūvi pārdošanā nonāks 2019. gada sākumā.

Detalizēta informācija par Peugeot 508 cenām un aprīkojumu būs publiski pieejams jau tuvākajās nedēļās, vienlaikus ar pirmo klientu pasūtījumu pieņemšanu.

Peugeot 508 garantija ir 5 gadi / 100 000 km.

 

Jaunais Peugeot Rifter

Jaunajam Peugeot Rifter salīdzinājumā ar tā priekšgājēju Partner ir mainījies ne tikai nosaukums. Viss modeļa dizains un funkcionalitāte ir pacelta jaunā līmenī, nodrošinot labāku lietošanas ērtību gan pilsētas, gan smagākos ceļa apstākļos. Papildus mūsdienīgajam dizainam, galvenā Rifter atšķirība ir savā segmentā lielāki 16” riteņi un augstāks klīrenss, kā arī vairāk apvidus modeļiem raksturīgas riteņu arku un sānu virsbūves aizsargdetaļas. Jaunais modelis ir arī aprīkots ar Peugeot i-Cockpit® vadītāja vietu, kas ir pazīstams no zīmola citiem modeļiem. PeugeotRifter ir izturīgs, daudzpusīgs un praktisks auto, kura gan 5-vietīgām, gan 7-vietīgām versijām ir pieejami divi virsbūves garumi. Vienlaikus aprīkojumā ietilpst vairākas jaunākās paaudzes tehnoloģijas un jaudīgi dzinēji.

Dabā un smagākos ceļa apstākļos palīdzēs papildinātā saķeres kontroles sistēma Advanced Grip Control, īpašās Mud & Snow riepas un palīgsistēma kustības uzsākšanai slīpumā. Sadarbībā ar īpašo versiju izstrādātāju Dangeltiek piedāvāta arī četru riteņu piedziņa. Komercklientiem, kas lieto Rifter preču pārvadājumiem un darba braucieniem, ir pieejama arī N1 kategorija jeb mazā kravas furgona versija.

Jaunajam Rifter ir pieejami divu veidu benzīna dzinēji ar 110 un 130 zirgspēku jaudu, papildus trīs dīzeļa dzinēji ar 75, 100 un 130 zirgspēku jaudu, kas tiek kombinēti ar attiecīgi 5-pakāpju un 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai jauno 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

No šī brīža arī jaunais Rifter tiks piedāvāts sākot ar otro jeb bagātīgāko aprīkojuma līmeni Active par cenu sākot no 17 900 eiro (110 Zs PureTech benzīna dzinējs ar 5-pakāpju manuālo pārnesumkārbu). Versijas ar lielāku attālumu starp asīm, lielāku ietilpību un par veseliem 35 cm garāku virsbūvi cena būs par 1200 eiro augstāka. Tuvākajā laikā tiks publicētas visu jaunā Rifter galīgo versiju un aprīkojuma versiju cenas.

Bāzes modeļa Active līmeņa aprīkojumā cita starpā ietilpst:
·Peugeot i-Cockpit® vadītāja vieta
·Manuāla klimata kontrole
·Radio, MP3, Bluetooth, USB funkcijas
·Safety pakete – Active Safety Brake automātiskā ārkārtas bremzēšana, aktīvā brīdinājuma sistēma par izbraukšanu no joslas, ceļazīmju atpazīšanas sistēma
·Elektriskie vadāmi logi un apsildāmi elektriskie sānu spoguļi
·Otrajā sēdekļu rindā 3 Isofix drošības sēdekļu stiprinājumi
·Riteņu arku un sānu sliekšņu plastmasas aizsargi
·16“ riteņi
·Jumta reliņi un ne tikai

Izsmalcinātās Allure versijas aprīkojumā papildus ietilpst:
·Radio ar krāsainu 8″ skārienekrānu, Apple CarPlay, Android Auto, USB, Bluetooth hands-free
·Augsta centrālā konsole ar rokturi un cimdu nodalījumu
·Automātiska klimata kontrole
·Visibility pakete: priekšējā stikla tīrītāji ar lietus sensoru un dienas gaitas lukturi ar gaismas sensoru, vadības pogas uz stūres
·Aizmugurējie parkošanās sensori
·Priekšējie miglas lukturi ar pagrieziena gaismas funkciju
·Elektriski apsildāmi priekšējie sēdekļi
·Elektriskā rokas bremze
·Elektriskie vadāmi aizmugurējie logi un daudz kas cits

Ekskluzīvās GT-Line versijas aprīkojumā papildus ietilpst:
·Navigācijas ierīce, radio ar krāsainu 8″ skārienekrānu, Apple CarPlay, Android Auto, USB, Bluetooth hands-free
·17″ vieglmetāla diski
·Atvēršana un iedarbināšana bez atslēgas
·Otrajā sēdekļu rindā ventilācijas lūkas un klimata kontroles vadības pogas
·Elektriski apsildāmi un nolokāmi sānu spoguļi
·Tonēti stikli un ne tikai
·Peugeot Rifter garantija ir 5 gadi / 100 000 km.

Lai gan jauno Peugeot modeļu oficiālā tirdzniecība sāksies tikai rudenī, sākot no nākamās nedēļas klienti jau var noformēt pasūtījumus, lai pirmie saņemtu savus automobiļus.