JAUNAIS PEUGEOT PARTNER

JAUNUMI

JAUNAIS PEUGEOT PARTNER

27.06.2018 /

Jaunais Partner ir radīts, domājot par dažādu nozaru profesionāļiem. Tas piedāvā nebijušu praktiskumu, ērtību, drošību un izturību. Papildus jaunajā Partner ir īpaši domāts tieši par vadītāju un braukšanas ērtību.

Peugeot Partner jaunākās paaudzes vadītāja vieta i-Cockpit paceļ braukšanas ērtību pilnīgi jaunā līmenī. Nākušas klāt vairākas mūsdienīgas vadīšanas palīgsistēmas, kas agrāk komercautomobiļiem nav piedāvātas. Ergonomiskā un kompaktā stūre, head-up rādītāju bloks un 8“ skārienekrāns padara braukšanu un automobiļa lietošanu būtiski ērtāku un drošāku. Jaunā Peugeot Partner interjers ir kvalitatīvs. Apdare visādā mērā ir līdzvērtīga vieglā automobiļa apdarei. Tas ir aprīkots ar augstākajām tehnoloģijām, kas nodrošina ērtu, intuitīvu un drošu braukšanas pieredzi.

Jaunais Partner piedāvā mūsdienu vieglajiem automobiļiem raksturīgo ērtības un drošības aprīkojumu. Šis ir pirmais komercautomobilis, kam tiek piedāvāta Surround View jeb priekšējās un aizmugurējās drošības kameras – vadītājam manevrējot nav neviena aklā punkta. Overload Alert sistēma palīdz izvairīties no automobiļa kravas pārslogošanas.

Jaunā Peugeot Partner aprīkojums un vadīšanas palīgsistēmas ir iespaidīgas un savā segmentā unikālas. Aprīkojuma, kas ir līdzvērtīgs vieglā automobiļa aprīkojumam, uzskaitījums ietver:
· elektriskā rokas bremze
· adaptīvā kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju
· ceļa zīmju atpazīšanas sistēma
· aktīva brīdinājuma sistēma par izbraukšanu no joslas
· autovadītāja modrības uzraudzīšanas sistēma
· automātiskā ārkārtas bremzēšanas sistēma
· piekabes stabilitātes kontroles sistēma
· automātiski pārslēdzamas tuvās/tālās gaismas
· aizmugurējā 180 grādu parkošanās kamera
· aklās zonas uzraudzības sistēma
· atvēršana un iedarbināšana bez atslēgas

Liels 8“ skārienekrāns ar 3D navigācijas sistēmu sniedz informāciju par satiksmi reālajā laikā un, piemēram, tuvāko benzīna uzpildes staciju atrašanās vietām. Automobili var savienot ar tālruni caur: Bluetooth, Apple CarPlay, Android Auto un MirrorLink. Papildus var pievienot arī divas USB zibatmiņas.

Lai palielinātu lietotāju drošību, tuvākajā laikā 3D navigācija tiks papildināta arī ar Peugeot Connected Service pakalpojumu, kas nodrošina SOS signāla nosūtīšanu, transportlīdzekļa atrašanās vietas pozicionēšanu un savienojumu ar citiem palīdzības dienestiem, ja noticis nelaimes gadījums.

Savukārt Connected Pack sistēma atvieglo transportlīdzekļa ikdienas lietošanu, palīdzot to laicīgi apkopt, sekot līdzi degvielas patēriņam un analizēt maršrutus. Šie inovatīvie risinājumi ir galvenokārt domāti autoparku pārvaldniekiem, kam ir vienmēr būtiska efektivitāte un optimizācija.

Furgonā ar 4,4 m garo virsbūvi (L1 versija) var ievietot līdz 1,81 m garus priekšmetus. Kravas nodalījuma tilpums variē no 3,3m3 līdz 3,8 m3 atkarībā no versijas. Tas nozīmē, ka tajā var ievietot divas eiro paletes. L2 versijas ar garāko virsbūvi garums ir 4,75 m (+35 cm), kurā var pārvadāt līdz 2,16 m garus priekšmetus un kravas nodalījuma tilpums ir attiecīgi no 3,9 m3 līdz 4,4 m3. Automobilī, kura tilpums sasniedz 113 litrus, ir dažādas ērtas novietnes, tostarp arī kompakts rakstāmgalds, divi cimdu nodalījumi, no kuriem viens ir aprīkots ar lādēšanas ligzdu un tajā var ievietot līdz 15 collu lielu klēpjdatoru. Inovatīvs risinājums ir Bag-in pasažiera drošības spilvens (atveras no augšas uz leju), lai atbrīvotu vietu armatūras nodalījumiem.

Jaunais Partner ir pieejams kā 2-vietīgs vai 3-vietīgs, papildus ir pieejams Multiflex sēdeklis, kas ļauj labās puses sēdekli salocīt, ja jāpārvadā garāki priekšmeti. Jaunais Partner ir būvēts uz EMP2 platformas, kas nodrošina labas manevrēšanas iespējas un mazāku apgriezienu rādiusu (10,82 m L1 un 11,43 m L2). Automobilim piemīt viena no labākajām kravnesībām savā segmentā – no 650 kg līdz 1000 kg – un tas attiecas uz abiem virsbūvju garumiem.

Kravas nodalījumu ir viegli un ērti lietot, pateicoties LED apgaismojumam, daudzajiem stiprināšanas āķiem un 12 V kontaktdakšai. Var izvēlēties arī aizmugurējās spārnu durvis (2/3 – 1/2) vai uz augšu atveramu lūku. Ja jātransportē garāki priekšmeti, papildus ir pieejama arī jumta lūka.

Vairākas versijas ir paredzētas braukšanai pa apvidus ceļiem. To būtiskākie jauninājumi ir Advanced Grip Control, kas paredzēts braukšanai grūtākos ceļa apstākļos, paaugstināts klīrenss un Mud&Snow riepas. Vienlaikus jaunajam Partner var izvēlēties arī Dangel 4X4 versiju.

Jaunā Partner klāstā ir divi benzīna dzinēji ar 110 un 130 zirgspēku jaudu, kā arī trīs dīzeļa dzinēji ar 75, 100 un 130 zirgspēku jaudu, kombinācijā ar attiecīgi 5 vai 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Visi dzinēji atbilst Eiro 6.2 izmešu normām un tiem piemīt zems degvielas patēriņš.

PureTech benzīna dzinēji:

· PureTech 130 zs ar 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu EAT8
· PureTech 110 zs ar 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu

BlueHDi dīzeļa dzinēji:

· BlueHDi 130 zs ar 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu EAT8
· BlueHDi 100 zs ar 5-pakāpju manuālo pārnesumkārbu
· BlueHDi 75 zs ar 5-pakāpju manuālo pārnesumkārbu

Jaunais Peugeot Partner mūsu tirgū būs pārdošanā šā gada beigās.