Business Centrs

KVALITĀTI PAKALPOJUMI

Gandrīz ikvienam uzņēmumam ikdienas darbu veikšanai ir nepieciešams kāds transportlīdzeklis. Komercklientiem Peugeot piedāvā kvalitatīvus integrētu transportlīdzekļu iepirkuma un pēcpārdošanas servisa risinājumus, padarot visu procesu ērtāku un izdevīgāku. Mēs esam uzticams Jūsu uzņēmuma sadarbības partneris, par kuru varat būt drošs, neatkarīgi no Jūsu autoparka lieluma. Veiksmīgas sadarbības vārdā esam gatavi vienmēr meklēt jaunus un piedāvāt labākos risinājumus, ko varēsiet izmantot savā ikdienas saimnieciskajā darbībā.

MODEĻU IZVĒLE


Izvēloties jaunu automobili, varat būt drošs, ka starp nepārtraukti pilnveidotajiem Peugeot modeļiem atradīsiet to, kas atbildīs Jūsu vajadzībām. Atjaunotie Peugeot modeļi ir kļuvuši vēl kvalitatīvāki, ekonomiskāki un ieguvuši modernu izskatu turklāt nepieļaujot kompromisus komfortā ziņā. Vērā ņemamā ekonomija ir panākta, samazinot degvielas patēriņa un servisa izdevumu pozīcijas. Varam ar pārliecību teikt, ka ekonomiskuma ziņā Peugeot ir līderis. Joprojām ir pieejami dažādi Peugeot modeļi, starp kuriem katrs var piemeklēt savai gaumei un vajadzībām atbilstošu vieglo vai komerciālo automobili. Mūsu piedāvājuma klāstā Jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām atbilstošāko modeli.

VIEGLIE AUTOMOBIĻI KOMERCIĀLIE AUTOMOBIĻI

KOMERCKLIENTU PĀRVALDĪBA


Peugeot ir daudz investējis komercklientu segmentā, lai varētu piedāvāt vairākas papildu ērtības uzņēmuma autoparka pārvaldīšanai un atjaunošanai. Mēs piedāvājam kopā ar Jums varam veikt Jūsu šī brīža autoparka novērtēšanu, analizēšanu, meklējot izdevīgākos risinājumus un sagatavojot labāko piedāvājumu. Droši sazinieties mums un mēs atradīsim tieši Jūsu uzņēmumam piemērotāko risinājumu!

Edgars Saulītis,
Fleet manager,
e-mail: Edgars.saulitis@forumauto.lv
Ivars Kaucis,
aftersales service advisor
e-mail: ivars.kaucis@forumauto.lv

GARANTIJA
Peugeot vieglajiem un komerciālajiem automobiļiem ir spēkā 5 gadu garantija bez
nobraukuma ierobežojuma. Precīzāka informācija ir pieejama garantijas noteikumos.
PAPILDU GARANTIJA
Peugeot piedāvā iespēju pagarināt automobiļa garantiju atbilstoši uzņēmuma vajadzībām un
darba raksturam. Garantijas periodu var pagarināt līdz 6 gadiem, bet nobraukuma garantiju
līdz 200 000 km.
PRETKOROZIJAS GARANTIJA
Peugeot vieglajiem automobiļiem ir dota 12 gadu pretkorozijas garantija, bet komerciālajiem
automobiļiem – 5 gadi.

PEUGEOT ASSISTANCE

tehniskās palīdzības pakalpojums
Tālr. Nr. 8000 4008

Peugeot Assistance ir Eiropas teritorijā pieejams bezmaksas tehniskās palīdzības pakalpojums. Tā ir automobiļa garantijas noteikumu neatņemama sastāvdaļa, ko Peugeot automobiļa pārvaldnieks nodrošina Eiropas Savienības valstīs kā arī Andorā, Azoru salās, Gibraltārā, Islandē, Izraēlā, Lielbritānijā, Lihtenšteinā, Madeirā, Maķedonijā, Monako, Norvēģijā, Sanmarīno, Šveicē un Turcijā var izmantot negaidītas tehniskas problēmas gadījumā.

ĀTRI SAŅEMAMAS REZERVES DAĻAS


Laiks ir nauda, un īpaši tad, ja nauda tiek pelnīta ar automobili. Ir ļoti svarīgi, lai automobiļu apkope un remontdarbi tiktu veikti iespējami īsākā laikā. Oficiālais Peugeot dīleris kopā ar pilnvaroto izplatītāju nodrošina tūlītēju visu biežāk nepieciešamo rezerves daļu pieejamību savā noliktavā. Taču, ja kāda no vajadzīgajām detaļām nebūs uzreiz pieejama, mēs to pasūtīsim Somijas centrālajā noliktavā, un jau nākamajā darba dienā tā būs piegādāta attiecīgajā servisa centrā. Protams, ka uz gaidīšanas laiku mēs Jums piedāvāsim citu automobili uz ļoti izdevīgiem noteikumiem.

SPECIĀLAS NOZĪMES AUTOMOBIĻI


Ja Jums ar piedāvātā Peugeot papildu aprīkojuma būs par maz, un gribēsiet, piemēram, papildu apsildi, saldēšanas iekārtas, virsbūves pārbūvi vai vēl kaut ko citu, kas nepieciešams Jūsu uzņēmuma darbībai, tad palīgā nāks mūsu uzticamie sadarbības partneri. Bet ko darīt tad, ja Jums ir nepieciešams komerciālais automobilis, kas nepievils pat vissmagākajos ceļu apstākļos? Viens no risinājumiem ir pilnpiedziņas Peugeot 4×4 Dangel komerciālie automobiļi ar paaugstinātu klīrensu, kas būs uzticami un droši uz jebkura ceļa seguma. Dangel sadarbība ar Peugeot iesākās jau 1976. gadā ar leģendāro 504 modeli. No Dangel montāžas konveijeriem jau ir nobraukuši vairāk nekā 22 000 4×4 automobiļu, un šobrīd sadarbībā ar Peugeot tiek piedāvāti izturīgi un dažādiem ceļiem piemēroti 4×4 komerciālie automobiļi: Partner, Expert un Boxer. Peugeot 4×4 Dangel ir piemēroti tiem, kas komerciālajam automobilim uzstāda lielākas prasības nekā ikdienas lietotājs.