VISI MODEĻI

Expert

Iepazīstiet jauno PEUGEOT Expert – furgonu, kas padarīs jūsu darbu vieglāku.

 

Expert unikālais dizains ar harmonisku priekšpusi, kabīni un kravas nodalījumu izstaro praktiskumu un eleganci. Minimālistiskās līnijas izceļ plūstošās un modernās kontūras, bet jaunais vertikālais priekšējais režģis, kas novietots īpaši augstu, padara furgonu acumirklī atpazīstamu un pievilcīgu.

SALONA KOMFORTS

peugeot-exp-kaubik

Expert furgona salonā uzsvars ir likts uz vadītāja komfortu. Pakāpiens atvieglo piekļuvi augstajam sēdeklim, no kura ir lieliski pārredzams ceļš, bet funkcionālā un ergonomiskā kabīne piedāvā sedanam līdzīgu pozīciju pie stūres un daudz uzglabāšanas nodalījumu. Sēdieties pie stūres un izbaudiet jaunu braukšanas pieredzi, ko sniedz attēla projicēšana uz vējstikla un daudzās pieejamās vadītāja palīgsistēmas. Grozāmais Moduwork plaukts ir pieejams, nolaižot centrālo roku balstu, un ļauj pārveidot salonu mobilajā birojā, kas ir gan ergonomisks, gan praktisks. Viedtālruņa turētājs ar iebūvētu lādētāja vadu un planšetdatora turētāju uz priekšējā paneļa ļauj turēt visus nepieciešamos elektroniskos saskatāmā un aizsniedzamā attālumā.

MODUWORK KONCEPCIJA

Pateicoties Moduwork sola tipa sēdeklim, jaunais Expert furgons piedāvā izcilu modularitāti, kas ļauj maksimāli efektīvi izmantot visas brīvās sēdvietas. Sānu pasažiera sēdekli, piemēram, var paceltu, lai izveidotu telpu ar līdzenu grīdu.
Starpsienā integrēto lielo lūku var atvērt, lai iegūtu vietu līdz 4 m garu priekšmetu pārvadāšanai.
Visbeidzot, ja nepieciešams, varat pārveidot savu PEUGEOT Expert mobilā birojā, vienkārši nolaižot centrālo roku balstu un iegūstot ļoti praktisku grozāmo plauktu.

3 GARUMI

EXPERT L1 / L2 / L3

  • 4,60 m / L1 – 4,6 m³
  • 4,60 m / L1 – 5,1 m³ (Moduwork)
  • 4,95 m / L2 – 5,3 m³
  • 4,95 m / L2 – 5,8 m³ (Moduwork)
  • 5,30 m / L3 – 6,1 m³
  • 5,30 m / L3 – 6,6 m³ (Moduwork)