VISI MODEĻI

DIZAINS

Iepazīstiet jauno PEUGEOT 508: augstākās klases sedanu ar drosmīgu dizainu, kura eleganto, slaido un sportisko siluetu ir iedvesmojusi kupejas pasaule.

JAUNAIS PEUGEOT 508 GT

508

RADIKĀLAIS SEDANS
Ar savu zemo siluetu, nospriegotajām līnijām un muskuļoto un aso stilu jaunais PEUGEOT 508 GT atklāj savu eleganto un inovatīvo garu. Tā ekskluzīvais Puretech 225 S&S EAT8 dzinējs sniedz desmitkārtīgas autovadīšanas sajūtas.
Būdams uzreiz atpazīstams pēc savas izteiktās rūtainā, hromētā radiatora režģa priekšējās daļas Full LED priekšējo lukturu ietvarā, jaunais PEUGEOT 508 GT ir īstens radikāli moderns kupeja-sedans. Tā dizains ir skaidrs, vienkāršs un apvaldīts un tā profils atklāj atlētisku muskulatūru, iespējami tuvu struktūrai piekļautu virsbūvi, lai atstātu visu plašumu tā spārnu skaistajam izliekumam, kurus nešķērso neviens ielaidums.

JAUNAIS PEUGEOT 508 GT LINE

508

VIŅPUS VĀRDIEM.
Jau uzmetot skatienu, ieraugiet PEUGEOT 508 GT Line jaudu un kaķisko skaistumu, tā plūdlīnijas, izsmalcināto dizainu, tādu tehnoloģisko aprīkojumu kā salona „Frameless“ atpakaļskata spogulis un tā augstākās klases elementus ar GT Line marķējumu.

DROSMĪGĀ ELEGANCE.
Priekšējā daļā tā rūtainais radiatora režģis hromētā ietvarā, spīdīgi melnie atpakaļskata spoguļu korpusi un jaunie zīmola jaunākās paaudzes optiskie bloki izceļ jaunā PEUGEOT 508 GT Line tīrās un drosmīgās līnijas.

JAUNAIS PEUGEOT 508 ALLURE

508

NOTEIKTI MŪSDIENĪGS.
Aizmugurējā daļā spīdīgi melnā šķērseniskā josla kā ietvars izceļ gaismu 3D efektu, ko tiešā veidā iedvesmojis konceptauto „PEUGEOT Instinct“. Aizmugurējā daļā saīsinātā kabīne atbrīvo neparasti apjomīgus spārnus, un ar divtoņu dimanta efekta 18” HIRONE diskiem aprīkotie prestižie riteņi ar „Grey Dust“ lakojumu akcentē jaunā PEUGEOT 508 ALLURE aso muskulatūru.

IZKĀPT NO RĀMJA.
Jaunais PEUGEOT 508 ALLURE ar savu eleganto, slaido un sportisko siluetu ir iedvesmojies no kupejas pasaules, vienlaikus saglabājot kupejas-sedana īpašības. Jau no pirmajām tā koncepcijas „skicēm“ tika ieguldīts liels darbs uzlabotu proporciju meklējumos, izmantojot unikālus tehniskos izrāvienus.

DIZAINA ELEMENTI

 

JUMTA LŪKA UZ PASAULI.
Gūstiet spēcīgu baudījumu no ainavām, kurām braucat garām.
Panorāmas tipa jumta lūka ar lielo ailas platumu jums piedāvā unikālu platleņķa redzeslauku uz šķērsotajām vietām līdz pat aizmugurējām sēdvietām.
PRASĪBA PĒC IZCILĪBAS.
Bezrāmja durvju elegance lieliski papildina jaunā augstākās klases kupejas-sedana PEUGEOT 508 līniju tīrību. Tam estētikas un bezkompromisa kvalitātes nolūkos izmantota koncepcijas pieredze: līdzsvarotas proporcijas, apdares un izlīdzinājumi ir precīzi izstrādāti tā, lai katra detaļa piešķirtu savu pilnības akcentu.

 

RADĪT GAISMU.
Lielākam vizuālajam komfortam gan dienā, gan naktī jauno zīmola identitātes gaismas signatūru veido Full LED priekšējie lukturi ar automātisko pozīcijas korekcijas funkciju, priekšējie LED virzienrādītāji un statiskais pagriezienu apgaismojums. Jūs redzat un esat redzami visu laiku, lai braukšanas apstākļi un drošība būtu labāka.
ATSTĀT AIZ SEVIS ZĪMI.
Aizmugurējā daļā gaismas signatūru papildina 3D Full LED trīsdimensiju gaismas ar PEUGEOT trīs nagu formu, kas unikālā veidā atdzīvojas, aizslēdzot un atslēdzot durvis. Tā gaismas intensitāte automātiski pielāgojas atkarībā no apgaismojuma apstākļiem, jums nodrošinot lielāku pārredzamību.

 

MAZI NODALĪJUMI LIELIEM CEĻOJUMIEM.
Visā salonā ir izvietoti daudzi nodalījumi. Priekšējā daļā jūs piepildāt durvju paneļus, viduskonsoles iekšpusi un apakšdaļu. Priekšmeti ir aizsniedzami arī aizmugurējiem pasažieriem. Atklājiet visas atjautīgās sistēmas, ko piedāvā PEUGEOT 508.
IZMANTOJIET IETILPĪBU.
Lielas ietilpības bagāžas nodalījums izvieto ceļasomas un bagāžu un ir izcili praktisks ar savu īpaši plašo pārsega atvērumu. Jaunais PEUGEOT 508 var būt aprīkots arī ar bagāžas nodalījuma brīvroku pārsegu, kas kopā ar ADML (Brīvroku atvēršanas un iedarbināšanas sistēma) ļauj atvērt vai aizvērt bagāžas nodalījumu ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bufera.

 

IEVADS MATERIĀLĀ.
Izvēlieties no jaunā augstākās klases kupejas-sedana PEUGEOT 508 dekoratīvajiem elementiem, polsterējumu no dabiskiem un mūžīgiem materiāliem, lai to padarītu par individuāli pielāgotu dzīves telpu, kas pilnībā veltīta jūsu labsajūtai. Ieņemiet vietu, aizveriet durvis un atpūtieties.
MŪŽĪGS MŪSDIENĪGUMS.
Katra detaļa ir pārdomāta, lai pastiprinātu ceļojuma sajūtas ārpus ierastā.
Jaunā PEUGEOT 508 GT ādas un Alcantara® salona apdare no dabiskiem un mūžīgiem materiāliem standartaprīkojumā ir aprīkota ar perforētu dabīgās ādas stūri, bet priekšējais panelis, durvju paneļi un viduskonsole ir plaķēta ar „Zebrano“ koksnes veida koku.