VISI MODEĻI

AUTOVADĪŠANAS PIEREDZE

Iepazīstiet jauno PEUGEOT 508, augstākās klases hečbeku, kas aprīkots ar jaunāko PEUGEOT i-Cockpit®, atjautīgu un vizionāru vadītāja vietu un priekšzīmīgu noturību uz ceļa.

NEPĀRSPĒJAMAIS PEUGEOT i-COCKPIT®

508

PILOTĒJIET NEPĀRSPĒJAMO PEUGEOT i-COCKPIT®.
Ieņemiet vietu pie jaunā PEUGEOT 508 modeļa PEUGEOT i-Cockpit® vadības ierīcēm. Pilotējiet veiklās un sapņainās vadītāja vietas jaunāko izpildījumu ar tās kompakto stūri, konfigurējamo digitālo paneli acu augstumā un 10’’ HD kapacitatīvo skārienekrānu. No jauna izbaudiet pieskāriena prieku, uzsitot pa „Toggle Switches“ vadības taustiņiem, lai ar pirkstu galiem piekļūtu automašīnas iestatījumu funkcijām.

SAVIENOJAMĪBA

508

SAGLABĀJIET SAVIENOJUMU AR PASAULI.
Dubultojiet savas labākās saderīgās lietojumprogrammas kapacitatīvajā 10’’ skārienekrānā, izmantojot Mirror Screen funkciju, un ļaujiet savam viedtālrunim veikt uzlādi zem viduskonsoles. Ceļojiet ar pilnu pārliecību ar 3D savienoto navigācijuun tās balss atpazīšanas funkciju, izmantojot TomTom® pakalpojumus, kas ļauj reāllaikā parādīt visus autovadīšanai būtiskos notikumus. Ar jaunā augstākās klases hečbeka PEUGEOT 508 PEUGEOT i-Cockpit® Amplify individuāli pielāgojiet savu salona vidi un savu autovadīšanas veidu atbilstoši jūsu noskaņojumam ar aktīvo piekaru kontroles sistēmu.

SALONA KOMFORTS

508

PILNĪBĀ PIELĀGOTS SĒDEKĻA KOMFORTS.
Lai nodrošinātu lielu komfortu visās situācijās, jaunais PEUGEOT 508 piedāvā aptverošus vadītāja un pasažiera sēdekļus ar AGR sertifikātu, kas ir firmas zīme, kas vienlaikus kompensē gan ergonomiku, gan iestatījumu diapazonus. Optimālam komfortam izvēlieties elektriski regulējamus sēdekļus ar atmiņas, apsildes un daudzpunktu masāžu funkciju, kas aktivizē astoņas pneimatiskās kabatas.

HI-FI PREMIUM FOCAL® APSKAŅOŠANA

508

Hi-Fi FOCAL®, SKAŅAS TĪRĪBA.
Hi-Fi premium FOCAL® sistēma piedāvā gan tīras, gan precīzas skaņas reprodukciju tiem, kas vēlas dzirdēt augsta līmeņa inovatīvu skaņu. Jaunais PEUGEOT 508 ir aprīkots ar 10 skaļruņiem un labākajām akustiskajām tehnoloģijām un vēl vairāk paplašina iebūvēta Hi-Fi pieredzes robežas.

SATIKSMES PAKALPOJUMI

508

INTENSĪVI IEZĪMĒJIET SAVU CEĻU.
Jaunais PEUGEOT 508 bauda zīmola augstākā līmeņa tehnoloģisko jaunievedumu priekšrocības. Ar savu precīzo vadību, vadāmību un priekšzīmīgo riepu saķeri ar ceļu, ko pastiprina kontrolētā piekare, tā palielina vadītāja kustību brīvību un ļauj no jauna izbaudīt ceļojuma sniegtās emocijas.