VISI MODEĻI

TEHNOLOĢIJAS

Iepazīstiet jaunā Peugeot 508 dzinējus un iebūvētās tehnoloģijas: Night Vision, Park Assist, Park Drive Assist Plus, Pack Security, infrasarkanā kamera, sensori un radari, „full led“ priekšējie lukturi, tehnoloģiskās gaismas utt.

DZINĒJI UN PĀRNESUMKĀRBAS

TEHNOLOĢISKĀS IEKĀRTAS

508

ĻAUJIET SEVI PAVADĪT.
Jaunais PEUGEOT 508 ir aprīkots ar daudzām tehnoloģiskām iekārtām, un tam ir uzstādītas zīmola jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas, lai palielinātu jūsu drošību, palīdzētu jums manevrējot un labāk saprast un prognozēt vidi un ceļa apstākļus.

AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

IZZINIET NEATKLĀJAMO.
Naktīs, kad redzamība ir samazināta, optimāli drošai autovadīšanai sistēmas „Night Vision“ infrasarkanā kamera ļauj konstatēt gājējus vai dzīvniekus automašīnas priekšā. Jūsu redzeslaukā digitālajā mēraparātu panelī kopā ar brīdinājuma signālu tad parādās attēls.


FULL PARK ASSIST
FULL PARK ASSIST tehnoloģija piedāvā palīdzību, veicot manevrus automašīnas novietošanai stāvvietā starp divām automašīnai paralēli ietvei un perpendikulāri ietvei pilnībā automātiski. Vadītājs iedarbina funkciju uz pārnesumu sviras un, neveicot nekādas darbības ar stūri vai pedāļiem, sistēma pārņem kontroli pār pietiekami lielas stāvvietas noteikšanu, akcelerāciju un bremzēšanu. Sistēma atvieglo arī izbraukšanu no stāvvietas.

ĪPAŠUMTIESĪBU KOPĒJĀS IZMAKSAS

508

IEGULDIET ILGTERMIŅĀ.
Papildus savam radikālajam un drosmīgajam dizainam jaunais hečbeks PEUGEOT 508 ir paredzēts tam, lai atbilstu profesionāļu vajadzībām, īpaši, īpašumtiesību kopējo izmaksu optimizācijai.
Jaunā PEUGEOT 508 izcilā koncepcija, apdares kvalitāte un izturība ir paredzēta tam, lai uzturētu savu tālākpārdošanas vērtību. Tā iekārtas, materiāli un dzinēji tika stingri un rūpīgi atlasīti, lai samazinātu aktuālās apkopes un patēriņa izmaksas.
Visbeidzot zīmola jaunākās paaudzes palīgsistēmu tehnoloģijas palīdz vadītājam pārvaldīt savu automašīnas vadību.