VISI MODEĻI

508

508 JAUDĪGS UN STILĪGS

508 ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI   

JAUNAIS PEUGEOT 508

PEUGEOT 508 KATALOGS             PEUGEOT 508 AKSESUĀRI

Iepazīstiet jauno PEUGEOT 508: radikālais sedans ar drosmīgo izskatu nepieļauj nekādus dizaina kompromisus un piedāvā augstākā līmeņa tehnoloģiskās funkcijas intensīvai autovadīšanas pieredzei.

RADIKĀLAIS SEDANS

508 auto gada

Ienāciet nākotnē.
Ar savu zemo, dinamisko formu, agresīvo priekšējo daļu un tēraudstingro, muskuļoto stilu jaunais PEUGEOT 508 premium radikālais sedans pasludina jaunas sportiskuma un elegances ēras sākumu. Skulpturālās līnijas, precīzi izstrādātais režģis un jaunā raksturīgo gaismu forma izceļ tā eleganto, drosmīgo un inovatīvo garu.

NEKO MAZĀKU PAR IZCILĪBU

peugeot-508-

Apmieriniet savu izsalkumu pēc pilnības.
Ekspertu dizains nodrošina bezkompromisa izskatu un kvalitāti: tā līdzsvarotās proporcijas, bezrāmju durvis, apdares elementi un viegli ieraugāmās īpašības ir precīzi izstrādātas tā, lai katra detaļa piešķirtu savu elegances un pilnības akcentu.

IEŅEMIET SAVU VIETU NEPĀRSPĒJAMAJĀ PEUGEOT i-COCKPIT®

peugeot-508PEUGEOT i-Cockpit®

Pārņemiet PEUGEOT i-Cockpit® vadību.
Izbaudiet veiklu un pārredzamu autovadīšanas pozīciju ar tā kompakto stūri, konfigurējamo digitālo paneli acu augstumā un kapacitatīvo 10” HD skārienekrānu. Nepārspējamai autovadīšanas pieredzei nododieties sēdekļu komforta, daudzpunktu masāžas funkcijas un tā FOCAL® Hi-Fi kristāldzidrās skaņas prieka sniegtajai baudai.

PIEPRASIET EFEKTIVITĀTI

peugeot-508

 

Atsakieties pieļaut kompromisus un paveiciet neiespējamo.
Ar saviem PureTech Euro 6.2 vai BlueHDi dzinējiem un 8 pakāpju EAT8 automātisko pārnesumkārbu PEUGEOT 508 apvieno jaudu ar ierobežotu CO2 izmešu daudzumu.

NOSAKIET NENOSAKĀMO

peugeot-508

Piedzīvojiet papildināto realitāti.
Automašīnas priekšējā daļā novietotā infrasarkano staru kamera jūsu rīcībā nodod nakts redzamības „Night Vision“ tehnoloģiju, palīdzot vieglāk konstatēt gājējus vai dzīvniekus uz ceļa naktī. Lepojoties ar jaunākajām drošības funkcijām un braukšanas palīgsistēmām, jaunais PEUGEOT 508 radikālais sedans uzlabo jūsu augsto tehnoloģiju pieredzi.

IEZĪMĒJIET SAVU CEĻU, AR IZJŪTU

peugeot 508

Ļaujieties iedvesmai.
Ar savu precīzo autovadīšanu, stimulējošo stūres vadību un parauga cienīgo stabilitāti uz ceļa, ko pastiprina kontrolēta piekare, jaunais PEUGEOT 508 premium klases radikālais sedans uzlabo jūsu braukšanas prieku un pārvietošanās brīvību.

GALERIJA