VISI MODEĻI

508 SW

PEUGEOT 508 SW

Iepazīstiet jauno PEUGEOT 508 SW: augstākās klases universāli ar bezkompromisa dizainu, kas apvieno salonautomobiļa komfortu ar SW modeļa plašumu un kupejas sportisko veiktspēju, ko noteikusi izcilība un augstākā līmeņa tehnoloģijas.

“DIZAINS”
RADIKĀLAIS UNIVERSĀLIS

peugeot-508sw-

Uzdrīkstieties būt drosmīgs.
Ar savu tēraudstingro, muskuļoto stilu, elegantajām kontūrām, atšķirīgo radiatora režģi un 19 collu diskiem jaunais PEUGEOT 508 SW demonstrē modernu eleganci, kas ir gan plaša, gan izturīga. Aizmugurējā daļā dubultās hroma apdares izpūtēja caurules izceļ tā sportiskās īpašības un spīdīgi melnā svītra atklāj jauno 100 % Full LED raksturīgo apgaismojumu ar inovatīvo 3D efektu.

JUMTA LŪKA
Jumta lūka ar lielu ailas platumu atklāj brīvu skatu un gaismu līdz pat aizmugurējām sēdvietām. Jumta apdarei pieskaņots aptumšošanas aizkars jūs pasargā no saules, kad kļūst pārāk svelmains vai lai radītu mājīgāku atmosfēru.
DURVIS BEZ RĀMJA
Bezrāmja durvju elegance ir neatņemama daļa no jaunā PEUGEOT 508 SW un pastiprina tā silueta slīpo pagarinājumu un pazeminājumu.
BAGĀŽAS NODALĪJUMS UN MODULARITĀTE
Lielas ietilpības bagāžas nodalījumā ir vieta ceļasomām un bagāžai, un tas piedāvā izcilu praktiskumu ar bagāžas nodalījuma sliedēm un bagāžas stiprinājuma tīklu augstu kravu nostiprināšanai. Ar savu zemo iekraušanas slieksni un īpaši plašo aizmugurējā pārsega atveri tas piedāvā lielu tilpumu ar iespaidīgu pieejamību.Jaunais PEUGEOT 508 SW var būt aprīkots arī ar motorizētu bagāžas nodalījuma brīvroku pārsegu , kas kopā ar ADML (Brīvroku atvēršanas un iedarbināšanas sistēma) ļauj atvērt bagāžas nodalījumu ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bufera.

SALONA APDARE
Ieņemiet vietu jaunā PEUGEOT 508 SW modernajā un izsmalcinātajā pasaulē. Apvienojot dekoratīvos elementus un polsterējumu no dabiskiem un mūžīgiem materiāliem, ikviens var no jauna izveidot personīgo visumu, lai katrs brauciens kļūtu par īpašu brīdi.
ATJAUTĪGI NODALĪJUMI
Jaunā PEUGEOT 508 SW salonā ir izvietoti daudzi un atjautīgi nodalījumi. Priekšējā daļā jūs piepildāt durvju paneļus, elkoņbalstu un viduskonsoli. Priekšmeti ir aizsniedzami arī aizmugurējiem pasažieriem. Ar savu optimāli uzlaboto ietilpību un daudzajiem salona nodalījumiem jaunais PEUGEOT 508 SW piedāvā daudzus jaunus lietošanas veidus un iespējas salonā.
GAISMAS SIGNATŪRA
Lielākam vizuālajam komfortam un labākai drošībai zīmola gaismas signatūru veido Full LED „PEUGEOT Full LED Technology“ priekšējie lukturi ar automātisko pozīcijas korekcijas funkciju, priekšējie LED virzienrādītāji un statiskais pagriezienu apgaismojums. Aizmugurē PEUGEOT trīskāršo nagu formas 3D LED gaismu intensitāte tiek automātiski pielāgota atkarībā no apgaismojuma apstākļiem.

VADĪTĀJA VIETA
IESPAIDĪGAIS PEUGEOT i-COCKPIT®

508SW_COCKPIT
Pārvaldiet sapņotāja vadītāja vietu.
Ar savu kompakto stūri, pielāgojamo digitālo plāksni acu augstumā un kapacitatīvo 10” HD skārienekrānu jaunā augstākās klases PEUGEOT 508 SW universāļa Peugeot i-Cockpit® jums piedāvā daudzreiz labāku ergonomiku un autovadīšanas sajūtas.

PASTĀVĪGA SAVIENOJAMĪBA
Lai saglabātu saikni ar pasauli un savienojumu ar automašīnu, jaunais PEUGEOT 508 SW ir aprīkots ar viedtālruņa bezvadu uzlādes ierīci un Mirror Screen funkciju, kas ļauj dublēt jūsu saderīgās lietojumprogrammas 10’’ kapacitatīvajā skārienekrānā. Ar balss atpazīšanas funkciju un TomTom® pakalpojumiem, savienotā 3D navigācija jums reāllaikā norādīs uz visiem jūsu braukšanai svarīgajiem notikumiem.
SĒDEKĻA KOMFORTS
Iesēdieties automašīnā, lai izbaudītu aptverošo sēdekļu ar AGR marķējumu atbalstu, kas piedāvā pielāgotas un atmiņā saglabājamas sēdekļa garuma, slīpuma un jostasvietas atbalsta regulēšanas iespējas. Papildu komfortam jaunais 508 SW piedāvā augstākās klases daudzpunktu masāžas sistēmu vadītāja un pasažieru sēdekļiem.
HiFi FOCAL® APSKAŅOŠANA
Jaunais 508 SW piedāvā augstas precizitātes akustisko sistēmu ar FOCAL® zīmi, kas ir ar savām patentētajām tehnoloģijām un unikālo un raksturīgo skaņu slavens franču līderis. Šī sistēma ir aprīkota ar 10 skaļruņiem ar ekskluzīvo FOCAL® tehnoloģiju, kas piedāvā lielisku skaņas stabilitāti neatkarīgi no satura, un prieku par tīru un precīzu skaņu automašīnā.

DZINĒJI
INTENSĪVA AUTOVADĪŠANAS PIEREDZE

508 sw
Jaunais augstākās klases universālis PEUGEOT 508 SW sola vienmērīgu braukšanu un izcilu noturību uz ceļa, ko pastiprina kontrolēta piekare. Efektīvie PureTech un BlueHDi €6.c dzinēji un automātiskā pārnesumkārba EAT8 vairo jūsu prieku, lai pieredze pie stūres būtu arvien intensīvāka.

PURETECH BENZĪNA DZINĒJI
1,6 l PureTech jaunākās paaudzes €6.d temp benzīna dzinējam piemīt labāka vadāmība un attiecība starp veiktspēju un patēriņu. Jaunajam PEUGEOT 508 SW ir pieejami 2 benzīna dzinēji ar jauno automātisko pārnesumkārbu EAT8 un aprīkoti ar „Stop & Start“ tehnoloģiju
– dzinējs 1,6 l PureTech 180 S&S EAT8
– dzinējs 1,6 l PureTech 225 S&S EAT8
BLUE HDI DĪZEĻDZINĒJI
Jaunais PEUGEOT 508 SW var būt aprīkots ar zīmola jaunākās paaudzes €6.d temp BlueHDi dzinējiem, kas aprīkoti ar ekskluzīvu dīzeļdegvielas pretpiesārņojuma un tirgū efektīvāko patēriņa optimizācijas sistēmu.
– dzinējs 1,6 l BlueHDi 130 S&S EAT8
– dzinējs 2,0 l BlueHDi 160 S&S EAT8
– dzinējs 2,0 l BlueHDi 180 S&S EAT8
AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA EAT8
Jaunā automātiskā pārnesumkārba EAT8* piedāvā ātru un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu, izmantojot jauno elektrisko pārnesumu maiņas vadību “Shift and Park by wire” un pārslēgus pie stūres. Būdama kompaktāka un apvienota ar „Stop&Start“ tehnoloģiju, tā piedāvā optimizētu patēriņu un veiktspēju.

TEHNOLOĢIJAS

508 sw

Jaunais PEUGEOT 508 SW ir aprīkots ar daudzām tehnoloģiskām iekārtām, un tam ir uzstādītas zīmola jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas, lai palielinātu jūsu drošību, palīdzētu jums manevrējot un labāk saprast un prognozēt vidi un ceļa apstākļus.

CEĻŠ IR PILNĪBĀ JŪSU.


PAPLAŠINĀTA REALITĀTE. NIGHT VISION
Optimāli drošai autovadīšanai sistēmas „Night Vision“ infrasarkanā kamera naktīs vai kad redzamība ir samazināta, ļauj konstatēt gājējus vai dzīvniekus automašīnas priekšā, aiz priekšējo lukturu staru kūļa. Jūsu redzeslaukā digitālajā mēraparātu panelī kopā ar brīdinājuma signālu tad parādās attēls.
DAĻĒJI AUTONOMA AUTOVADĪŠANA
Ar aprīkojuma paketi „Pack Drive Assist Plus“ vadiet savu jauno PEUGEOT 508 SW daļēji autonomā veidā. Ar priekšējā vējstikla vidusdaļā iestrādāto radaru un kameru, kas atrodas vējstikla augšējā daļā, adaptīvā kruīza kontrole ar „Stop & Go“ funkciju ļauj automātiski pielāgot automašīnas ātrumu priekšā braucošajai automašīnai, lai saglabātu nemainīgu atstatumu. Tā ir savienota ar sistēmu automašīnas saglabāšanai satiksmes joslā, kas uztur vadītāja izvēlēto automašīnas pozīciju.
OPTIMĀLI UZLABOTA DROŠĪBA
Ar aprīkojuma paketi „Pack Safety“ autovadīšanas palīgsistēmas jums palīdz, lai brauciens noritētu pilnīgā mierā. Tā ietver automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu „Active Safety Brake“ ar sadursmes riska brīdinājuma sistēmu „Distance Alert“, aktīvo joslu un sānmalas šķērsošanas brīdinājuma sistēmu un ātruma ierobežojuma zīmju atpazīšanas un ieteikumu sistēmu. Aprīkojuma pakete „Pack Safety Plus“ piedāvā uzlabotu drošību, ietverot aklās zonas aktīvo uzraudzības sistēmu, vadītāja uzmanības brīdinājuma sistēmu, tālo gaismu automātisko pārslēgšanas sistēmu un paplašinātā ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, lai labāk paredzētu ceļu.